Newline Elara – monitor interaktywny już można przetestować

Newline Elara – monitor interaktywny już można przetestować

Monitory interaktywne to narzędzia, które konsekwentnie wpisują się w naszą biznesową, a właściwie cyfrową rzeczywistość. Ekrany dotykowe to najbardziej poszukiwane rozwiązania, pod warunkiem, że są intuicyjne, szybko działają i są bezpieczne. To chyba trzy podstawowe cechy, których powinniśmy wymagać od urządzeń z tej kategorii.

Dziś już nie musimy decydować w oparciu o teksty, specyfikacje czy filmy. Dziś możemy odwiedzić Showroom Newline w Warszawie i sprawdzić – czy dane rozwiązanie spełnia nasze oczekiwania.

Newline Elara
Newline Elara

Monitor Newline Elara można przetestować w Showroomie Newline w Warszawie po wcześniejszym umówieniu terminu – e-mail poland@newline-interactive.com

Newline Elara ma wszystko to, czego powinniśmy oczekiwać od wielkoformatowego monitora do pracy w biurze. Nie tylko krystalicznie czysty obraz 4K i żywe kolory, ale także rozwiązania, które czynią z tego urządzenia skuteczne narzędzie do pracy i współpracy.

Newline Elara

Warto zwrócić uwagę na:

 • Android 11 – Newline Interactive jako pierwszy zaproponował monitory interaktywne z tą wersją systemu Google’a. To przede wszystkim lepsze zarządzanie pamięcią i uprawnieniami aplikacji. System zauważalnie zwiększa wydajność i responsywność.
 • 8-rdzeniowy procesor – dzięki temu użytkownik zauważa szybsze, bardziej płynne działanie zwłaszcza skomplikowanych aplikacji. 
 • USB-C 3.2 to gwarancja natychmiastowego dostępu do danych, audio, wideo, a także ładowania o mocy 100W
 • Najnowszy standard – WiFi 6.0 i Bluetooth 5.2
 • Narzędzia do wideokonferencji – głośniki 2.1 (2 x 20W + 15W Subwoofer) oraz kamera 4K 30fps + 8 mikrofonów
 • Certyfikowany OPTICAL BONDING – technologia polegająca na tym, że szyba ochronna jest na całej powierzchni sklejona z panelem LCD w jeden moduł. Jest to proces wymagający odpowiedniego kleju i technologii produkcji. W efekcie mamy wrażenie pisania „jak po kartce papieru”, brak refleksów świetlnych i obraz znakomicie widoczny z każdego miejsca w sali – kąt 178°.
 • Szyba antybakteryjna potwierdzona certyfikatem TUV – testy zostały wykonane metodą JIS Z2801, która pozwala określić antybakteryjną aktywność i skuteczność danej powierzchni. Standardowy test trwa 24h, a skuteczność powłoki antybakteryjnej monitorów Newline została oznaczona na poziomie ponad 99,9%. Oznacza to, że tyle wirusów i bakterii zostało zneutralizowanych w badanym czasie.
 • Sprzętowy filtr niebieskiego  światła – bez wpływu na wyświetlane kolory (chroni oczy przed zmęczeniem)

Newline Elara

Użytkownicy Newline Elara otrzymują w zestawie oprogramowanie składające się na unikalny ekosystem Newline: 

 • WHITEBOARD – biała tablica, która nigdy się nie kończy. Korzystając z dobrze znanych gestów można przesuwać palcem, powiększać i pomniejszać, zmazywać dłonią i oczywiście pisać bez żadnych ograniczeń.
 • CAST bezprzewodowe przesyłanie obrazu z dowolnego urządzenia na monitor. Jednocześnie na monitorze można zobaczyć treści z czterech urządzeń, które nie muszą korzystać z tej samej sieci WiFi co monitor.
 • BROADCAST pozwala na przekazanie obrazu z monitora nawet na 200 innych urządzeń w dowolnych lokalizacjach na świecie – wystarczy przeglądarka. Nie trzeba instalować dodatkowych aplikacji na połączonych urządzeniach.
 • LAUNCH CONTROL – za pomocą jednego kliknięcia daje dostęp do aplikacji, kalendarzy i połączeń wideo. W ten sposób – szybko i bezpiecznie można zyskać dostęp do swojego konta Office 365.
 • REACTIV SUITE – fantastyczne narzędzie do współpracy. Nieograniczona, cyfrowa przestrzeń robocza pozwalająca bez ograniczeń udostępniać multimedia i dokumenty. Prezentować pomysły i efekty pracy, omawiać projekty i nanosić uwagi pracując równie łatwo, ale znacznie wygodniej i efektywniej niż na papierze.
 • DISPLAY MANAGEMENT daje możliwość zdalnego zarządzania monitorami
 • ENGAGE oprogramowanie do nauczania wyposażone w ponad 130 narzędzi tematycznych.
 • CLASSROOM TOOLS to dziewięć narzędzi wspierających pracę podczas lekcji – takich jak stoper, kalendarz, podświetlenie czy kurtyna.
 • APP STORE – każdy użytkownik monitora Newline może skorzystać z biblioteki proponowanych aplikacji.

Test Ezviz LC3 – lampa, która zabezpieczy nasze mieszkanie

Bliższe informacje na temat monitora Newline Elara

Monitory Newline są objęte 3- letnią gwarancją producenta. Żywotność monitora to 50 000 godzin.

Na testy i prezentację w Warszawie można umówić się wysyłając wiadomość –  poland@newline-interactive.com

Do dyspozycji klientów jest również łódzki showroom dystrybutora marki Newline – firmy AGRAF Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: