2N IP Style – kto dzwoni do drzwi?

2N IP Style – kto dzwoni do drzwi?

  • Flagowy produkt firmy 2N jest na rynku domofonów tym, czym niegdyś stał się smartfon dla branży telefonów komórkowych
  • Wyposażone w 10-calowy wyświetlacz dotykowy urządzenie, wielokrotnie nagradzane na świecie za innowacyjność,  to pierwszy na świecie domofon z kamerą 5MPx. Technologia WaveKey pozwala mu na błyskawiczną komunikację ze smartfonem
  • Zaawansowane funkcje, wyjątkowe wzornictwo oraz niezwykła płynność i szybkość działania wyznaczają nowe standardy deweloperom i zarządcom obiektów klasy premium

Najnowsze dzieło firmy 2N, globalnego lidera rynku domofonów z dostępem do internetu i systemów kontroli dostępu, to kamień milowy w rozwoju tej branży. Wprowadzony do Polski 2N IP Style wyznacza nowe standardy funkcjonalności, wydajności, estetyki i doświadczeń użytkownika na rynku urządzeń kontroli dostępu.

2N IP Style

Zastosowany w 2N® IP Style duży i atrakcyjny 10-calowy wyświetlacz LCD zapewnia pełny, szczegółowy podgląd przychodzących gości. Dotykowy ekran jest chroniony przez odporne na zarysowania 4-mm szkło hartowane. Użytkownicy mogą korzystać z urządzenia wyjątkowo komfortowo – wyświetlacz oferuje doświadczenia typowe dla smartfonów, z natychmiastową reakcją i płynnymi animacjami.

Test Ezviz LC3 – lampa, która zabezpieczy nasze mieszkanie

Dzięki wykorzystaniu mocy obliczeniowej chipsetu Artpec 7 firmy Axis oraz elastyczności urządzeń IP typu edge, domofon dostarcza mieszkańcowi lub właścicielowi budynku wszystkich informacji niezbędnych do decyzji o otwarciu drzwi. Nowa platforma oferuje dwukierunkowe wideo i pełnokolorowy obraz, nie wymagając jakiegokolwiek sztucznego światła. Kamera 5MPx z technologią Wide Dynamic Range (WDR) zapewnia pełną jakość obrazu i pozwala na identyfikację gościa nawet w ciemności lub przy nierównomiernym oświetleniu na zewnątrz. Potrafi ona również odczytywać kody QR – jest to funkcja, która staje się coraz bardziej popularna w wyniku rozwoju handlu elektronicznego i firm stosujących hybrydowe, mniej scentralizowane modele pracy.

2N® IP Style zdobył już wiele laurów na całym świecie, w tym trzy nagrody w USA za innowacje technologiczne: CE Pro BEST (Best Electronics Systems Technologies) na targach CEDIA Expo w Indianapolis oraz dwie oddzielne nagrody w konkursie IoT/Connected Product Awards. Został również uhonorowany dwiema prestiżowymi nagrodami za design: iF Award za innowacyjność w projektowaniu produktów oraz Red Dot Design Award, jedną z najbardziej prestiżowych nagród za wybitne wzornictwo.

– Cieszymy się, że możemy udostępnić 2N® IP Style polskim klientom. Ten inteligentny domofon zawiera najlepszą kamerę i wyświetlacz, oferuje najlepszą transmisję wideo oraz posiada wysokiej jakości interfejs użytkownika, a do jego aktywowania wystarczy proste stuknięcie w urządzenie. Wszystko to jest opakowane w ponadczasowy design – komentuje Czesław Półtorak, Business Development Manager na Polskę w firmie 2N.

Test Creative STAGE 360 – atmosfera Mundialu na sofie, czy to możliwe?

Nowa jednostka domofonowa umożliwia wyjątkowo szybki i prosty dostęp, ponieważ obsługuje najszerszy zakres technologii kontroli dostępu – w tym najnowszą i najszybszą technologię dostępu mobilnego z Bluetooth, WaveKey, a także wszystkie technologie kartowe. Posiada również inteligentną klawiaturę PIN.

– Deweloperzy i użytkownicy luksusowych domów lub wysokiej klasy biur oczekują najwyższych standardów w zakresie bezpieczeństwa budynku i łatwości dostępu. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom, a wręcz przebijamy ich oczekiwania. Urządzenie 2N® IP Style na nowo definiuje wydajność, możliwości i estetykę central kontroli dostępu. Wierzymy, że 2N® IP Style przez wiele lat będzie domofonem pierwszego wyboru dla najbardziej ambitnych i przyszłościowo myślących polskich deweloperów – dodaje Czesław Półtorak.

Urządzenie zostało zaprojektowane z wykorzystaniem otwartych protokołów, dzięki czemu, podobnie jak inne domofony z portfolio firmy 2N, może być zintegrowane z najlepszymi, wysokowydajnymi systemami firm trzecich. Jest produkowane w Czechach z najwyższej klasy wytrzymałych materiałów i posiada certyfikaty ochrony IP65 i IK08 – co sprawia, że domofon 2N® IP Style doskonale nadaje się do zastosowań zewnętrznych i pracy w trudnych warunkach.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: