Kruger&Matz KM 1995 – mini wieża miłośnikom stylu retro

Kruger&Matz KM 1995 – mini wieża miłośnikom stylu retro

Mini wieża KM 1995 to kolejna, obok wieży lampowej KM 1961, wprowadzona w 2022 roku nowość z kategorii home audio w ofercie marki Kruger&Matz. Tym razem producent postawił na wysokiej jakości wzmacniacz klasy A, który pozwala odtwarzać doskonałej jakości muzykę z wielu źródeł. Co więcej, producent daje możliwość zakupu całego zestawu oraz samej jednostki centralnej lub kolumn półkowych.

Kruger&Matz KM 1995
Kruger&Matz KM 1995
Wieża Kruger&Matz KM1995 to produkt, który przypadnie do gustu miłośnikom stylu retro. Urządzenie  wyposażone zostało w tranzystorowy wzmacniacz klasy A, dzięki czemu gwarantuje bardzo dobre efekty dźwiękowe. Jednak to, co nadaje jej oldschoolowego i jednocześnie unikalnego wyglądu to umieszczony na froncie analogowy miernik wysterowania poziomu audio.
Pomimo designu w stylu retro, mini wieża KM1995 jest bogata w nowoczesne rozwiązania.  Urządzenie wyposażone zostało w AUX oraz odtwarzacz CD, co z pewnością zadowoli właścicieli pokaźnych kolekcji płyt. Z kolei dzięki funkcji Bluetooth mini wieża dostosowana jest do obsługi muzyki z urządzeń mobilnych, a to gwarantuje wygodne odtwarzanie ulubionej playlisty bez zbędnych i plączących się kabli. Dla fanów audycji radiowych, urządzenie umożliwia odbiór stacji FM oraz wyposażone zostało cyfrowe radio DAB+ gwarantujące sygnał w bardzo wysokiej jakości i bez żadnych zakłóceń.
Na tylnym panelu wieży Kruger&Matz umieszczony został także port USB, który nie tylko pozwala na odtwarzanie muzycznej biblioteki, ale także umożliwia ładowanie urządzeń zewnętrznych.
Dopełnieniem wieży KM1995 są gwarantujące zrównoważony dźwięk dwie eleganckie kolumny głośnikowe o mocy 2×75 W. W stylowej obudowie każdej z nich zamknięte zostały dwa przetworniki: 2-calowy głośnik wysokotonowy, który odpowiada za przetwarzanie dźwięków z góry pasma oraz 4,5-calowy subwoofer, który zapewnia głębokie brzmienie najniższych tonów.
Urządzenie dostępne jest na oficjalnej stronie internetowej producenta www.krugermatz.com oraz w sklepach elektronicznych sieci Rebel Electro w całej Polsce w sugerowanej cenie 3999 zł.
Producent wycenił wzmacniacz (model KM1995-A) na 2799 zł, z kolei cena kolumn głośnikowych (model KM1995-S) to 1299 zł.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]