PlayStation Stars – trafi do Polski

PlayStation Stars – trafi do Polski

Firma Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować, że nowy program lojalnościowy PlayStation Stars miał wczoraj swoją premierę na rynkach azjatyckich. Usługa trafi do Polski już 13 października.

PlayStation Stars

PlayStation Stars

PlayStation Stars to nowy program lojalnościowy, w którym wszyscy użytkownicy konsol PlayStation mogą zdobywać unikatowe nagrody, które są podzielone na dwie kategorie. Pierwsza kategoria to punkty lojalnościowe, a druga to cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie. Punkty mogą zostać wymienione na fundusze w portfelu PSN lub wybrane produkty z PlayStation Store. Program PlayStation Stars jest dostępny dla wszystkich użytkowników, ale abonenci PlayStation Plus będą dodatkowo otrzymywać punkty lojalnościowe za zakupy w PlayStation Store.

Zdobywanie nagród w PlayStation Stars

Aby zdobywać nagrody w programie PlayStation Stars, gracze będą uczestniczyć w wielu kampaniach i aktywnościach. Zdobycie niektórych nagród wymaga jedynie zagrania w dowolną grę w danym miesiącu. Z kolei inne nagrody wiązać się będą z większym wyzwaniem, takim jak wygrywanie w turniejach, zdobywanie konkretnych trofeów czy bycie pierwszym graczem, który zdobędzie platynowe trofeum w nowej grze w swoim regionie

Jedna z pierwszych kampanii PlayStation Stars nazywa się Hit Play/1994. Gracze, którzy poprawnie uruchomią gry, pasujące do wskazówek opartych na piosenkach, otrzymają specjalny przedmiot kolekcjonerski.

Na razie PlayStation Stars zadebiutował na rynkach azjatyckich. Od 5 października program będzie dostępny również na terytoriach Ameryki Północnej i Południowej. W finalnym etapie (13 października), PlayStation Stars trafi do Europy (w tym Polski), Australii oraz Nowej Zelandii.

Szczegółowe informacje dotyczące usługi PlayStation Stars dostępne są na blogu PlayStation.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: