T-Mobile – 10% rabatu na akcesoria w sklepie Lancerto

T-Mobile – 10% rabatu na akcesoria w sklepie Lancerto

Dla klientów indywidualnych T‑Mobile, którzy chcieliby uzupełnić swoją szafę o stylowe dodatki, przygotowano 10-procentową zniżkę na akcesoria w sklepie internetowym Lancerto. Kod rabatowy pozwoli im na zakup dowolnych dodatków dostępnych online. Można go odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” do 26 października.

Lancerto

Aby odebrać kod rabatowy, należy zalogować się do aplikacji „Mój T‑Mobile”, a następnie przejść do sekcji „Benefity”. Tam do 26 października na klientów będzie czekał rabat w wysokości 10% do wykorzystania na stronie https://www.lancerto.com/pl/akcesoria.html. Będzie on ważny do 31 października – do tego dnia należy więc zrealizować zakupy. Mogą one objąć cały asortyment dodatków z wyjątkiem kart podarunkowych.

Recenzja Sennheiser MKE 200 – więcej kontroli nad dźwiękiem

Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci abonamentowi T‑Mobile (T, T DATA, Rodzina), jak i posiadacze oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix).

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestes.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: