HP PageWide Advantage 2200 – zmienia zasady gry w branży

HP PageWide Advantage 2200 to najnowsza propozycja dla dostawców usług drukarskich, oferująca niezwykłą wydajność i wszechstronność druku cyfrowego

Firma HP Inc zapowiedziała nowe urządzenie z serii HP PageWide Advantage.

HP PageWide Advantage 2200 to rewolucyjna maszyna drukująca, zaprojektowana z myślą o potrzebach dostawców usług poligraficznych każdej wielkości, oferuje wiodącą w branży produktywność, jakość
i wszechstronność nośników, z której skorzystają osoby zajmujące się działalnością wydawniczą, tworzeniem korespondencji listowej i drukiem komercyjnym.

– Nowa platforma PageWide Advantage zmienia zasady gry w branży druku komercyjnego – mówi Annette Friskopp, Global Head and General Manager w HP PageWide.

Test Logitech Aurora w bieli – klawiatura G713 i myszka G502 X oraz mikrofon Blue Yeti

HP uważnie słucha klientów i zdaje sobie sprawę z tego, że ich sukces zależy przede wszystkim od prostoty użytkowania urządzeń oraz szybkości ich działania. Nasz najnowszy model umożliwia optymalizację procesów drukarskich pod kątem jakości, wydajności, wszechstronności oraz gospodarowania zasobami finansowymi, w efekcie skutecznie wspierając biznesy w zakresie druku cyfrowego.

HP PageWide Advantage 2200

Urządzenie HP PageWide Advantage 2200 oferuje:

 • Zwiększoną produktywność i wydajność: HP PageWide Advantage 2200 jest w stanie drukować z prędkością ok. 2,50 m/s w kolorze, ok. 4 m/s w przypadku wydruków monochromatycznych. Urządzenie doskonale sobie radzi również z wydrukami o wysokim stopniu pokrycia – jest w stanie przetworzyć ok. 90 milionów stron A4 miesięcznie lub 214 tysięcy spersonalizowanych dwustronnych arkuszy A3 w kolorze podczas jednej zmiany. Wszystko to oznacza niespotykaną dotąd wydajność, przy wykonywaniu wielonakładowych zadań wymagających pełnego pokrycia druku – to odpowiedź m.in. na rosnące potrzeby związane z drukowaniem pocztówek oraz innych materiałów o większej grubości.
 • Najwyższa jakość: Możliwość drukowania z wykorzystaniem atramentów marki HP Brilliant
  i głowic drukujących o rozdzielczości 2400 NPI przekłada się na najwyższą jakość oferowaną przez tę maszynę, która jest w stanie sprostać szerokiemu zakresowi bardziej wyrafinowanych zastosowań – od niezwykle kolorowych publikacji branżowych i edukacyjnych po efektowne przesyłki reklamowe o wysokim pokryciu druku, które wyróżniają klientów na rynku.
 • Wiodąca wszechstronność: HP PageWide Advantage 2200 obsługuje szeroki zakres nośników
  o gramaturze od 40 g/m² do 300 g/m², dzięki czemu drukarnie mogą oferować prawdziwie wszechstronne usługi.
 • Niezawodność i łatwość obsługi: W urządzeniu HP PageWide Advantage 2200 znajduje się konstrukcja pojedynczego mechanizmu drukującego z innowacyjną, rozbudowaną ścieżką papieru i mniejszą liczbą komponentów, a więc mniej części, którymi należy zarządzać. To z kolei przekłada się na skrócenie czasu konserwacji i serwisowania, zwiększenie niezawodności oraz maksymalizację czasu działania.
 • Elastyczność: Zaprojektowana z myślą o elastycznej konfiguracji, posiada modułową konstrukcję, która umożliwia klientom rozpoczęcie pracy z maszyną o mniejszej wydajności
  i rozbudowywanie jej możliwości w miarę rozwoju biznesu lub zmian w jej zastosowaniu. Użytkownicy mogą personalizować maszynę, mając do wyboru 1, 2 lub 3 moduły suszące wraz
  z pasywnymi lub aktywnymi systemami chłodzenia. Co więcej, urządzenie HP PageWide Advantage 2200 zawiera kompaktową konstrukcję w postaci jednego silnika drukującego dwustronnie, co umożliwia osiągnięcie wyższej jakości i lepszej produktywności przy jednoczesnym oszczędzaniu powierzchni podłogowej.
 • Energooszczędna technologia: Urządzenie HP PageWide Advantage 2200 jest wyposażone w innowacyjny system HP High Efficiency Drying (HED), minimalizujący zużycie energii przy szybszym druku poprzez recyrkulację do 80 proc. powietrza ogrzanego podczas procesu suszenia.

Dostępność

HP PageWide Advantage 2200 będzie dostępny w sprzedaży na całym świecie od 19 października 2022 r.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: