vivo sponsorem FIFA World Cup Qatar 2022

vivo oficjalnym sponsorem FIFA World Cup Qatar 2022,  a urządzenia vivo oficjalnymi smartfonami turnieju

FIFA World Cup Qatar 2022

Marka vivo, wiodąca na świecie firma technologiczna, została jedynym oficjalnym sponsorem z branży smartfonów a jej urządzenia zyskały tytuł oficjalnego smartfona turnieju FIFA World Cup Qatar 2022. W dniu, w którym nowy vivo X Fold+ zadebiutował na chińskim rynku stał się jednocześnie pierwszym oficjalnym, składanym smartfonem w 118-letniej historii Fédération Internationale de Football Association (FIFA).

Wiodąca w branży technologia składania ekranu i wydajny pakiet biurowy, vivo X Fold+ zapewnią organizatorom potrzebne wsparcie w przygotowaniu i realizacji turnieju w Katarze. Jako wyłączny oficjalny sponsor Mistrzostw Świata FIFA w Katarze 2022™ z branży smartfonów, vivo chce łączyć fanów piłki nożnej z całego świata, którzy uwielbiają tę piękną grę i pomóc im dzielić się wrażeniami oraz każdym ekscytującym momentem.

Firma vivo podpisała w 2017 roku sześcioletnią umowę sponsorską z FIFA, a tegoroczna impreza w Katarze będzie już drugim z kolei sponsorowanym przez vivo Pucharem Świata. Tym samym, marka kontynuuje swoje zaangażowanie we wspieranie rozwoju piłki nożnej na światowym poziomie.

vivo X Fold – miałam w ręce składany super smartfon

Piłka nożna, jako jeden z najstarszych sportów, cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. To kwintesencja pracy zespołowej i dążenia do wspólnego osiągania celu, bez względu na rasę, płeć i wiek. Piłka nożna ma moc łączenia ludzi z różnych środowisk kulturowych, budowania więzi i przełamywania barier.

Firma vivo rozpoczęła swoją globalną przygodę w 2014 roku. Dziś działa już w ponad 60 krajach i regionach na całym świecie i w każdym cieszy się dużym uznaniem. Rozpoczynając działalność vivo postawiło sobie za cel by kierować się przede wszystkim dobrem konsumentów i zobowiązało się by dzięki innowacjom technologicznym tworzyć najlepsze urządzenia, odpowiadające na potrzeby użytkowników na całym świecie. Teraz, kiedy liczba użytkowników smartfonów vivo przekroczyła 400 milionów osób na całym świecie, marka nie może się doczekać by podzielić się swoją pasją do piłki nożnej z publicznością FIFA World Cup Qatar 2022, szacowaną na ok. 5 miliardów w tej edycji.

World Cup Qatar 2022

Firma vivo wierzy też, że rozwój sportu i technologii ma podobną filozofię – umożliwianie ludziom lepszego życia dzięki ciągłym przełomom i innowacjom. Przyjmując rolę sponsora, vivo bierze na siebie wielką odpowiedzialność wspomagania FIFA w organizacji otwartego i integrującego wszystkich fanów wydarzenia dla ludzi z całego świata. Jako jedyny oficjalny sponsor FIFA World Cup Qatar 2022 z branży smartfonów, vivo pragnie zaprosić użytkowników z całego świata i fanów piłki nożnej by rejestrowali każdą wspaniałą chwilę i dzielili się nimi, i swoim szczęściem oraz radością z rodziną i przyjaciółmi.

Test vivo X80 Pro – kamerofon na idealne ujęcia

Podczas Mistrzostw Świata FIFA w Katarze 2022™, vivo udostępni najlepsze w branży flagowe smartfony pracownikom turnieju, by korzystając z najnowocześniejszych technologii efektywnie dokończyli przygotowania i sprawnie zrealizowali tę edycję Mistrzostw Świata.

By uczcić to wydarzenie, w trakcie Mistrzostw Świata FIFA w Katarze 2022™, trwać będzie specjalna kampania #vivogiveitashot. Dzięki niej vivo ma nadzieję pomóc w zachowaniu wszystkich pięknych momentów turnieju, a także pokazać odwagę ludzi, którzy mierzą się z wielkimi wyzwaniami, dając im możliwość wyrażania siebie poprzez swoją miłość do piłki nożnej i Mistrzostw Świata FIFA Qatar 2022™.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: