T-Mobile na kartę – nowy wariant oferty

T-Mobile na kartę – nowy wariant oferty

Klienci, którzy wybiorą najnowszy wariant oferty T-Mobile na kartę „Bez limitów”. W „Bez limitu L+” cyklicznie co 30 dni za 35 zł otrzymają bowiem nielimitowane usługi telekomunikacyjne, dostęp do treści wideo oraz komunikatorów bez limitów danych, a do tego paczkę 15 GB i 20 GB po doładowaniu. Oferta łączy się z promocją 1200 GB za darmo przez rok, którą ponownie przedłużono.

T-Mobile na kartę

Wszystko, czego potrzebujesz
Opcja „Bez limitu L+” to nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a dodatkowo 15 GB internetu oraz 20 GB po doładowaniu. To jednak nie koniec udogodnień, na które klienci mogą liczyć w pakiecie. Znajdą w nim również nielimitowany dostęp do komunikatorów (Viber, WhatsApp, Messenger) oraz treści wideo za sprawą usługi Supernet Video DVD. W aplikacji „Mój T-Mobile” łatwo aktywują zaś promocję, w ramach której otrzymają 1200 GB za darmo przez rok – pierwsze 100 GB w od razu po aktywacji promocji, a kolejne 11 pakietów (każdy po 100 GB) w dniu odnowienia oferty „Bez limitu L+”.

Test Huawei nova 10 pro – zapomnisz o nieudanych selfie

Do tego sporego zapasu internetu należy doliczyć gigabajty z promocji „GB po doładowaniu”, która działa od 1 października na nowych warunkach. W rezultacie, po zasileniu konta kwotą 35 zł, użytkownik zgarnie nie 15 GB jak dotychczas, a aż 20 GB do wykorzystania przez 30 dni.

Równolegle planowana jest kampania reklamowa promująca ofertę 1200 GB za darmo przez rok. W ramach działań w outdoorze znalazły się m.in. billboardy, citylighty oraz ekrany LED na uczelniach. Działania promocyjne będą prowadzone również w radio, internecie oraz w social mediach, na takich platformach jak YouTube oraz TikTok.

Test Motorola edge 30 neo – technologia oraz design

Więcej informacji na temat nowych ofert można znaleźć na stronie: https://www.t-mobile.pl/c/na-karte/pl.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: