Xiaomi Explorers – jesteś odkrywcą – wygraj smartfon

Xiaomi Explorers – jesteś odkrywcą – wygraj smartfon

Xiaomi zaprasza fanów i sympatyków marki do udziału w kolejnej edycji swojego popularnego i ciekawego konkursu Xiaomi Explorers. Każdy wie, że jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów, ale nie każdy ma oko do obrazowej opowieści. Dla wszystkich odkrywców ciekawych obrazów, symboli, opowieści, mitów i emocji na fotografiach czeka nie lada gratka.

W konkursie Xiaomi Explorers do 9 października (do godz. 23:59:59) Xiaomi Polska czeka na Wasze interpretacje wyjątkowego zdjęcia wykonanego najnowszym smartfonem Xiaomi: opisy historii wyłaniających się z poszczególnych kadrów, wasze pomysły na historie ukryte w fotografii. Wystarczy je samemu odkryć i dowolnie, lecz barwnie zinterpretować.

Xiaomi Explorers

Jaką historię widzisz na zdjęciu? Przyjrzyj się detalom i przedstaw swoją interpretację w formie tekstowej

Aby wziąć udział w konkursie Xiaomi Explorers, trzeba uważnie przyjrzeć się zdjęciu zamieszczonym na stronie https://mi-home.pl/event/xiaomiexplorers/. Następnie wymyśleć własną interpretację i opisać ją tak, aby była jak najbardziej atrakcyjna, ciekawa, wciągająca.

Test Xiaomi 12 Pro – pokazuje flagowego pazura…ale

Swój opis, czyli interpretację historii ze zdjęcia, należy zamieścić we własnym nowym, oddzielnym poście na polskim forum Xiaomi Community, a po ich publikacji link do tego opisu zamieścić w komentarzach do tego głównego wątku konkursowego na tym forum. W konkursie można zgłosić tylko jedną odpowiedź. Na stronie konkursowej znajdziecie szczegółowy regulamin i zasady uczestnictwa.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: