ASUS ExpertBook B5 i ExpertBook B5 Flip – 16″ laptopy

ASUS ExpertBook B5 i ExpertBook B5 Flip – 16″ laptopy

ASUS zaprezentował ExpertBook B5 (B5602C) i ExpertBook B5 Flip (B5602F), zupełnie nowe modele laptopów wyposażone w duży, 16-calowy wyświetlacz o proporcjach 16:10 oraz mocną, lekką konstrukcję zapewniającą wyjątkową elastyczność i produktywność biznesową w podróży. Dodatkowo możliwa jest opcja ekranu wyposażonego w panel OLED dla najwyższej jakości obrazu.

  • Profesjonalna mobilność: 16-calowe laptopy z opcją OLED wykonane zostały z aluminium i stopu magnezu, ważą zaledwie 1,4 kg i wyróżniają się czasem pracy baterii do 13,5 godziny.
  • Potężna wydajność: napędzane przez procesor Intel® Core™ i7 do 12. generacji, dyskretną grafika Intel Arc™ A350M, 40 GB pamięci RAM, a także obsługą RAID i ultraszybkim WiFi 6E.
  • Zwiększona produktywność: panel OLED o proporcjach 16:10, konwertowalny zawias 360° i szybko ładujący się rysik z B5 Flip.
  • Bezpieczeństwo i łatwość zarządzania klasy korporacyjnej: Obsługa Intel vPro®, z TPM 2.0, logowanie za pomocą odcisku palca, opcjonalna kamera IR i osłona kamery internetowej.
  • Stworzony dla biznesu: przetestowane zgodnie ze standardami klasy wojskowej; redukcja szumów napędzana przez AI, kamera AI; wszechstronna łączność; obsługa wyświetlaczy 3 x 4K.
Nowe modele laptopów ASUS są przystosowane do długich podróży, w których wymagana jest długa praca baterii oraz wytrzymała konstrukcja. Zastosowane technologie obejmują procesor Intel® Core™ do 12. generacji z dyskretną grafiką Intel Arc™ A350M, chłodzenie z dwoma wentylatorami, technologię konferencji opartą na sztucznej inteligencji oraz obsługę dwóch dysków SSD RAID. Co więcej, model B5 Flip korzysta z ekranu obracanego o 360° oraz z dodatkowej wszechstronności, którą zapewnia obsługa szybko ładującego się rysika.
ASUS ExpertBook B5 Series with AI noise-canceling technology.jpg
ExpertBook B5 i ExpertBook B5 Flip są również wyposażone w funkcje ochrony prywatności i danych biznesowych, w tym obsługę technologii vPro®, wbudowany czujnik linii papilarnych i układ TPM 2.0.

Profesjonalna mobilność

ASUS ExpertBook B5_B5602C_16 inch lightweitght laptop.png
ExpertBook B5 i ExpertBook B5 Flip zostały zaprojektowane jako idealni przenośni partnerzy dla współczesnego biznesu. Wykonane ze stopu magnezowo-aluminiowego i czystego aluminium, te 16-calowe laptopy ważą zaledwie 1,4 kg i zapewniają do 12 godzin pracy na jednym ładowaniu – umożliwiając produktywność na dużym ekranie w biurze i poza nim. Wspaniały 16-calowy wyświetlacz z opcją OLED o proporcjach 16:10, które zapewniają większą przestrzeń roboczą w porównaniu ze standardowym ekranem 16:9. Ułatwia to czytanie artykułów, przeglądanie stron internetowych, czy pracę nad arkuszami kalkulacyjnymi.

Potężna wydajność

ASUS ExpertBook B5 Flip 16 inch convertible with garaged stylus.png
Nowe modele ExpertBook B5 i ExpertBook B5 Flip są napędzane przez procesor Intel Core i7 do 12. generacji z platformą Intel vPro, z maksymalnie 40 GB pamięci RAM. Wyposażone są również w maksymalnie dwa dyski SSD zapewniające ogromną pojemność do 2 TB i obsługują technologię RAID, która zwiększa niezawodność danych i przyspiesza pracę. Konstrukcja z dwoma wentylatorami umożliwia zastosowanie grafiki Intel Arc A350M, zapewniając cichą, chłodną i wydajną pracę.
Dla zapewnienia niezrównanej łączności, najnowsze modele biznesowe zostały wyposażone w najnowszą technologię WiFi 6E, zapewniającą ultraszybkie połączenia bezprzewodowe o zwiększonym zasięgu i niezawodności.

Zwiększona wydajność

Zarówno ExpertBook B5 jak i ExpertBook B5 Flip są wyposażone w ekspansywny, 16-calowy wyświetlacz o proporcjach 16:10 z opcją panelu OLED. W porównaniu z tradycyjnym formatem 16:9, konstrukcja 16:10 oferuje więcej przestrzeni roboczej w pionie.
Co ważne modele ExpertBook B5 i ExpertBook B5 Flip z opcją OLED zapewniają niezwykle wyrazisty obraz, z głęboką czerń i żywe kolory. Panel OLED charakteryzuje się kinową, 100% gamą kolorów DCI-P3, dzięki czemu wszystko, co jest wyświetlane na ekranie, jest przyjemniejsze w odbiorze i znacznie poprawia jakość pracy.
ASUS ExpertBook B5 series with OLED display.jpg
ExpertBook B5 Flip jest dodatkowo wyposażony w zawias 360° o dowolnym położeniu, który zapewnia mu niezrównaną elastyczność we wszystkich aspektach dnia pracy – od skoncentrowanej produktywności po wspólne spotkania online, w tym w trybie tabletu, namiotu, podstawki czy tradycyjnym. Model ten zawiera również szybko ładujący się, dokowany rysik, którego 15-sekundowe doładowanie zapewnia energię wystarczającą na 45 minut pracy. Dzięki temu użytkownik nigdy nie musi czekać na naładowanie sprzętu, aby rozpocząć pracę. Zintegrowany dock minimalizuje również ryzyko zgubienia rysika i sprawia, że jest on zawsze pod ręką, gdy tylko pojawi się inspiracja.
Dzięki dwóm dostępnym portom Thunderbolt™ 4 i jednemu HDMI® 2.0, ExpertBook B5 i ExpertBook B5 umożliwiają również podłączenie do trzech zewnętrznych wyświetlaczy 4K UHD – zwiększając możliwości produktywności.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: