AXIS M3057 – minikamera kopułkowa

AXIS M3057 – minikamera kopułkowa

Axis Communications prezentuje kamerę AXIS M3057-PLR Mk II o rozdzielczości 6 MP zaprojektowaną do prowadzenia dozoru pokładowego. Ta kompaktowa, łatwa w instalacji kamera oferuje pełny obraz w promieniu 180° lub 360° niezależnie od warunków oświetleniowych.

AXIS M3057

Nowa minikamera kopułkowa projektu Axis Communications spełnia normy branży transportowej, w tym EN50155 i EN45545-2. By sprostać nawet najtrudniejszym warunkom środowiskowym, urządzenie zaprojektowano w klasie IK10 i IP66/67, a także zainstalowano w nim złącze M12 odporne na wibracje, co czyni kamerę idealnym rozwiązaniem do instalacji w pociągach, tramwajach czy autobusach.

Reklamy

Test Ezviz LC3 – lampa, która zabezpieczy nasze mieszkanie

Dzięki 360-stopniowemu pokryciu obszaru urządzenie to wykorzystuje jeden strumień wideo do uzyskania danego widoku. Dzięki temu możliwe jest także przesyłanie widoków bezpośrednio z kamery, np. panoramicznych, poczwórnych, narożnych i korytarzowych. Ponadto kamera umożliwia cyfrowe obracanie, pochylanie i przybliżanie wybranych obszarów w maksymalnie czterech miejscach jednocześnie. Dodatkowo dzięki funkcjom Lightfinder, Forensic WDR i OptimizedIR, kamera zapewnia doskonałą jakość obrazu w każdych warunkach oświetleniowych.

AXIS M3057-PLR Mk II posiada wbudowane funkcje cyberbezpieczeństwa, które zapobiegają nieautoryzowanemu dostępowi. Na przykład Axis Edge Vault chroni identyfikator urządzenia Axis i upraszcza autoryzację urządzeń Axis w sieci. Co więcej, technologia Axis Zipstream z obsługą kompresji wideo H.264 i H.265 znacznie zmniejsza zapotrzebowanie na pamięć masową.

Najważniejsze cechy:

  • Pełny widok w zakresie 180° i 360°
  • Urządzenie wykonane w standardzie IK10 i IP66/67
  • Optymalne rozwiązanie dla branży transportowej
  • Technologie Forensic WDR, Lightfinder, OptimizedIR
  • Wbudowane funkcje bezpieczeństwa cybernetycznego

Kamera będzie dostępna na kanałach dystrybucyjnych Axis w IV kwartale 2022 roku.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]