Strava i urządzenia Huawei = efektywny trening

Strava i urządzenia Huawei = efektywny trening

Pełna integracja urządzeń Huawei ze Stravą umożliwia swobodny przepływ danych pomiędzy platformą Huawei Zdrowie a tą popularną aplikacją. Opcja została udostępniona w całej Europie i jest kompatybilna ze wszystkimi zegarkami oraz bandami Huawei.

Dzięki temu posiadacze wearables Huawei mogą eksportować dane dotyczące swojej aktywności do Stravy oraz publikować swoje osiągnięcia w tej aplikacji dla sportowców, szacowanej na ponad 95 milionów użytkowników.

Strava

Integracja urządzeń Huawei z aplikacją Strava to kolejny, pozytywny krok naprzód, wspierający  budowę aktywnej, świadomej i zdrowej społeczności na całym świecie. Huawei Zdrowie pozostaje kluczową platformą dla użytkowników naszych wearables do monitorowania stanu ich organizmu oraz codziennej aktywności fizycznej. Dostrzegamy jednak popularność Stravy i siłę społeczności zebranej wokół niej. Dlatego cieszymy się, że nasi klienci od teraz mogą bez przeszkód być jej częścią – skomentował wydarzenie Martin Sun, dyrektor zarządzający Huawei CBG Polska.

 Strava podsumowuje dane o treningach i aktywnościach sportowych oraz pozwala szybko je opublikować w ramach tej globalnej społeczności. Od dziś na Stravie, swoimi sukcesami będą mogli w prosty sposób pochwalić się również posiadacze zegarków i opasek Huawei. Oznacza to również, że użytkownicy tej aplikacji mogą teraz korzystać z najważniejszych atrybutów urządzeń Huawei, w tym długiej żywotności baterii, dokładnego pomiary tętna (nawet podczas intensywnego wysiłku) przy użyciu technologii TruSeen i wielosystemowej, dwupasmowej technologii GNSS, która umożliwia precyzyjne lokalizowanie dzięki nawigacji satelitarnej.

Test Huawei Watch GT 3 PRO Ceramic

Strava z zegarkami i opaskami Huawei

Opcja została udostępniona w całej Europie i jest kompatybilna ze wszystkimi smartwatchami oraz bandami Huawei. Wśród nich znajdują się najnowsze flagowe zegarki Huawei Watch GT 3 Pro, Huawei GT Runner, czy nadchodzący Huawei Watch D z funkcją EKG i pomiaru ciśnienia krwi.

Test Huawei Watch GT Runner – biegamy razem

Aby zsynchronizować swój zegarek Huawei z aplikacją Strava należy:

  1. Zalogować się do Huawei Zdrowie.
  2. Kliknąć w „Me”
  3. Przewinąć w dół i wybrać „Zarządzanie prywatnością”
  4. Wybrać „Udostępnianie danych i autoryzacja”
  5. Kliknąć w „Strava”
  6. Nacisnąć „Połącz ze Strava”
  7. Następnie zostaniesz przekierowany na stronę Strava, gdzie będziesz musiał podać dane swojego konta Strava i zalogować się na swoje konto
  8. Zezwolić aplikacji Huawei Zdrowie na połączenie z kontem Strava, klikając „Autoryzuj”

Więcej informacji na temat łączenia się ze Strava za pomocą aplikacji HUAWEI Health można znaleźć na stronie https://consumer.huawei.com/pl/offer/fitness-and-health/ .

Na urządzeniach z systemem HMS, ze Stravy można korzystać za pomocą rozwiązania Gspace.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: