Amazon Prime Day – oto co przygotowała Jabra

Amazon Prime Day – oto co przygotowała Jabra

Największy sezon zakupowy przed nami, a wraz z nim druga edycja Amazon Prime Day, który odbędzie się 11 i 12 października. Wśród szalonych cenowych okazji nie może zabraknąć produktów firmy Jabra, duńskiego specjalisty rozwiązań audio. Członkowie programu Amazon Prime mają możliwość korzystać z wielu ofert, w tym tych niezwykle atrakcyjnych cenowo. Wśród oferowanych produktów w bardzo obniżonej cenie są bezprzewodowe słuchawki douszne true wirless Jabra Elite 3. Co jeszcze z produktów Jabra można będzie kupić w bardzo promocyjnych cenach?

Oto przegląd modeli Jabra, które będzie można kupić w ramach październikowego Amazon Prime Day:

Jabra Elite 4 Active
Jabra Elite 4 Active

Jabra Elite 3 (kolory: Dark Grey, Navy, Lilac, Light Beige) Test Jabra Elite 3 – tchnij życie w swoją muzykę

Jabra Elite 3 są idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących słuchawek gwarantujących doskonały stosunek jakości do ceny. Ten przystępny cenowo model oferuje wyjątkową jakość dźwięku o bogatym brzmieniu i doskonałą izolację hałasu.

Jabra Elite 45h

Jabra Elite 45hJabra Elite 45h (kolory: Navy, Titanium Black i Black) Test Jabra Elite 45h – słuchawki nauszne do 40 h na jednym ładowaniu

Bezprzewodowe słuchawki nauszne mają długi czas pracy na baterii do 50 godzin i pozwalają każdemu użytkownikowi stworzyć spersonalizowane wrażenia dźwiękowe dzięki funkcji MySound.

Jabra Talk 65
Jabra Talk 65

Jabra Talk 65 (Black)

Dzięki zestawowi Jabra Talk 65 pracownicy mobilni są dobrze wyposażeni: ten wysokiej klasy zestaw słuchawkowy z podwójnym mikrofonem i redukcją hałasów oferuje do 14 godzin rozmów i jest świetny do pracy w podróży.

Aktualizacja wszystkich cen i rabatów będzie dostępna we wtorek 11 października 2022 r. Wszystkie oferty można również znaleźć w sklepie Jabra na Amazon już od pierwszego dnia Amazon Prime Day.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl