GeForce NOW – 25 gier, w tym 12 rynkowych premier

GeForce NOW – 25 gier, w tym 12 rynkowych premier

NVIDIA poinformowała, że biblioteka GeForce NOW poszerzy się w październiku o co najmniej kolejnych 25 tytułów, z czego 12 stanowić będą absolutne premiery.

GeForce NOW

Jedną z gier, na którą szczególnie czekają gracze jest A Plague Tale: Requiem, która zadebiutuje 18 października i będzie wzbogacona o efekty wykorzystujące ray tracing. Jest ona kontynuacją świetnie przyjętej przygodowej gry akcji A Plague Tale: Innocence i dzięki GeForce NOW będzie ją można uruchomić na dowolnym kompatybilnym urządzeniu w tym komputerach Mac i smartfonach.

Recenzja Mercusys Halo H70X – pożegnaj martwe strefy w domu

Z pełną listą gier dostępnych w usłudze od tego miesiąca można zapoznać się w artykule na stronie https://blogs.nvidia.com/blog/2022/10/06/geforce-now-thursday-octobter-6/. Znajdziemy wśród nich takie tytuły jak LEGO BricktalesWarhammer 40,000: Shootas, Blood & Teef czy Victoria 3.

Sześć gier z listy można strumieniować już od tego tygodnia, a są to m.in. premierowe Dakar Desert Rally wykorzystujące technikę NVIDIA DLSS, najnowszy sezon Roller Champions od Ubisoft, czy Priest Simulator polskiego studia Asmodev.

  • Marauders (od 3 października w Steam)
  • Dakar Desert Rally (od 4 października w Steam
  • Lord of Rigel (od 4 października w Steam)
  • Priest Simulator (od 6 października w Steam)
  • Barotrauma (Steam)
  • Black Desert Online (Pearl Abyss Launcher)

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: