HMS i Game Center – tysiące gier do wyboru

HMS i Game Center – tysiące gier do wyboru

Gry mobilne od lat stanowią o sile globalnego gamingu. Obecnie, wg raportu Newzoo, przychody związane z tym biznesem wynoszą aż 103.5 mld USD (53% wartości całego rynku gier, włączając w to konsole i komputery)[1]. Granie na smartfonach jest codziennością w Chinach, skąd w 2020 roku pochodziło aż 2/3 przychodów tego sektora[2]!

Na popularności produkcji mobilnych w Azji korzystają gracze z całego świata, ponieważ to właśnie azjatyckie firmy mocno dbają o rozwój i popularyzację tego segmentu. Przykładem jest Huawei, oferujące szeroki wachlarz gier, automatyczną optymalizację odtwarzanych aplikacji dzięki GameCenter, liczne bonusy dla grających i atrakcyjny program ambasadorski dla streamerów.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Game Center

Huawei zwraca szczególną uwagę, aby każdemu użytkownikowi zapewnić jak najwyższy poziom komfortu, bez względu na to gdzie chwyta za telefon – na mieście, w komunikacji publicznej czy w domowym zaciszu. Najważniejszym rozwiązaniem w smartfonach Huawei jest funkcja GameCenter, która optymalizuje osiągi tak, aby uruchomić wszystkie gry dostępne w AppGallery, bez względu na model urządzenia.

Test Huawei nova 10 pro – zapomnisz o nieudanych selfie

W odróżnieniu od innych dostępnych na rynku rozwiązań, GameCenter uruchamia się automatycznie i niezauważalnie działa w tle. Co więcej, gdy smartfon działa w tym trybie, powiadomienia są mniejsze i wyciszone, natomiast połączenia telefoniczne można od razu odbierać w trybie głośnomówiącym – jest to idealne rozwiązanie dla osób trzymających swój telefon w dłoniach w trakcie intensywnej rozgrywki.

Tysiące gier do wyboru

Rozwiązania sprzętowe uzupełnia bogata oferta AppGallery, w której znajdują się atrakcyjne propozycje zarówno dla nowych, jak i bardziej zaawansowanych graczy. Użytkownicy mają do wyboru szeroki wachlarz gier zintegrowanych z HMS, z takich kategorii jak: strategiczne, science-fiction MMO, RPG, casual czy anime. Biblioteka jest też na bieżąco uzupełniana o kolejne głośne tytuły. Ostatnio zadebiutowały m.in. Dragon Trail: Hunter World oraz Noah’s Heart.

Test Huawei nova Y90 – technologia w rozsądnej cenie

Na szczycie listy najpopularniejszych gier znajdują się hity takie jak Kings Legion, Garena Free Fire, Frost & Flame: King of Avalon, Guns of Glory: The Iron Mask, Rise of Kingdoms, czy też klasyki World of Tanks Blitz i PUBG. W AppGallery można znaleźć też produkcje odnoszące sukcesy na pozostałych platformach mobilnych: Fishdom, Evony, Royal Match, Homescapes, Top War: Battle Game, State of Survival: Zombie War, Puzzles & Survival i Township[i].

Warto być streamerem

Bogata oferta gier w AppGallery to jednak nie wszystko. Użytkownicy mogą w niej znaleźć częste zniżki, promocje oraz give-away’e związane z popularnymi grami. Na najbardziej aktywnych czekają nagrody lojalnościowe, w ramach których gracze mają do dyspozycji szereg bonusów takich jak: promocje, kupony, zniżki, a nawet zaproszenia na specjalne wydarzenia stacjonarne.

Aktualnie trwa kampania promocyjna Back to School, skierowana dla graczy, którzy są aktywnymi użytkownikami gier strategicznych. Do 31 października każdy gracz, który wyda minimum 400 PLN może odebrać urządzenia od Huawei. Do wyboru są telefony, tablety, laptopy, monitory i wiele innych. Każda wydana złotówka zamienia się w jedną monetę – wystarczy uzbierać monety, aby wymienić je na nagrody. Najbardziej aktywni gracze mogą odebrać nawet 8 nagród! Szczegółowe informacje dostępne tutaj.

Ponadto, streamerzy oraz influencerzy mogą wziąć udział w wyjątkowym programie ambasadorskim, w którym można zarobić na swoim hobby. Ambasadorzy AppGallery mogą liczyć na wsparcie w tworzeniu społeczności w wybranych grach, a także otrzymają narzędzia do pozyskiwania nowych użytkowników. Program ten to także szkolenia z zarządzania społecznością, wsparcie zespołu AppGallery, a przede wszystkim doskonała zabawa w ulubionych grach!

Najnowszy smartfon, największa moc

Rozwój mobilnego grania to nie tylko coraz szerszy wybór tytułów, ale także innowacyjny sprzęt, zapewniający najlepsze wrażenia dla wymagających użytkowników. Przykład stanowi Huawei Mate 50 Pro, gdzie do popularnej opcji Game Center dołączyła również nowość – SuperRender, która dzięki predykcji międzyklatkowej na poziomie pikseli utrzymuje niską temperaturę obudowy i zużywa mniej energii. Pojemna bateria 4700 mAh w połączeniu z SuperRender zapewnia długi czas grania w najlepsze produkcje dostępne w AppGallery.

Smartfon Mate 50 Pro wyposażony jest w procesor Qualcomm Snapdragon 8+, 8 GB szybkiej pamięci RAM, pamięć wewnętrzną 256 GB lub 512 GB oraz zakrzywiony ekran OLED o przekątnej 6,74 cala i częstotliwości odświeżania obrazu 120 Hz, co przekłada się na wysoką jakość grania!

***

[1] https://newzoo.com/insights/trend-reports/newzoo-global-games-market-report-2022-free-version

[2] https://newzoo.com/insights/trend-reports/newzoo-global-mobile-market-report-2021-free-version

[i] https://www.singular.net/blog/top-mobile-games/

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl