Shopee & Bolt – można zaoszczędzić nawet 55 zł

Shopee & Bolt – można zaoszczędzić nawet 55 zł

Shopee, obecny od ponad roku na polskim rynku marketplace, oraz Bolt, aplikacja oferująca rozwiązania mobilności miejskiej rozpoczęły współpracę, w ramach której dotychczasowi oraz nowi użytkownicy obu platform mogą zaoszczędzić zarówno na zakupach, jak i przejazdach.

Shopee & Bolt

Platforma Shopee oferuje kupującym stale rosnącą gamę produktów z różnych kategorii oraz liczne akcje promocyjne, starając się wychodzić naprzeciw ich potrzebom i aktualnym trendom. Bolt z kolei udostępnia swoim użytkownikom multimodalne przejazdy po mieście, w zależności od ich potrzeby czy dystansu do pokonania – zarówno samochodem, jak i hulajnogą czy rowerem elektrycznym.

Współpraca obu firm daje użytkownikom aplikacji możliwość dodatkowego oszczędzania oraz zachęca do wypróbowania nowych rozwiązań. W ramach kampanii nowi użytkownicy Shopee, którzy nie dokonali jeszcze zakupów przez platformę, mogą skorzystać z kuponu na 15 zł (przy zamówieniu o wartości minimum 45 zł). Po sfinalizowaniu zamówienia otrzymają oni kod na dwa kolejne przejazdy taxi realizowane w aplikacji  Bolt o łącznej wartości maksymalnie do 40 zł.

Test Creative STAGE 360 – atmosfera Mundialu na sofie, czy to możliwe?

To jednak nie koniec promocji. Użytkownicy Shopee, którzy do tej pory nie korzystali z przejazdów miejskich Bolt, mogą zyskać aż 99% zniżki (maksymalnie 30 zł) na swój pierwszy przejazd taxi zamówiony w aplikacji – wystarczy wymienić jedną Monetę Shopee na specjalny kod i wpisać go przy zamówieniu pojazdu. Promocja trwa do 4 listopada 2022 roku.

 “Shopee i Bolt  to nowoczesne platformy, które oferują rozwiązania technologiczne wykorzystywane
w codziennym życiu. Dzięki temu  świetnie się rozumiemy i z radością podjęliśmy współpracę, która ma na celu dostarczenie użytkownikom Shopee i Bolta korzyści wynikających z użycia obu aplikacji.  Mamy nadzieję, że wspólnie zachęcimy naszych użytkowników do wypróbowania nowej formy  poruszania się po mieście z Bolt oraz zakupów online na platformie Shopee“
– mówi Michał Dmoch, Marketing Campaign Lead w Shopee.

Pod koniec września Shopee wystartowało z kolejną kampanią zakupową, tym razem pod hasłem 10.10 Tarcza Antyinflacyjna. Użytkownicy platformy mogą skorzystać z ofert ze zniżkami do 50% na podstawowe, codzienne produkty. Od kilku tygodni na Shopee działa również Koszyk Antyinflacyjny, czyli specjalna kolekcja produktów FMCG, w której zebrane są artykuły w najbardziej atrakcyjnych cenach.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: