Nadchodzi kryzys – wszystko w sieci

Nadchodzi kryzys – wszystko w sieci

Ostatnie lata diametralnie zmieniły rynek pracy na całym świecie. Kolejne kryzysy zmuszają przedsiębiorców do szukania nowych rozwiązań, które pozwolą im zostać w grze. Jak w dobie cyfryzacji wyglądać będzie pozyskiwanie klientów, współpracowników, podwykonawców oraz oferowanie swoich usług? Odpowiedzi na te pytania udziela Joanna Mosur z MasterMatch.Online.

Wszystko w sieci

Pandemia wymusiła szybszą cyfryzacje wielu biznesów i wywołała zubożenie relacji społecznych.  Dla wielu sytuacja na rynku pracy stała się niepewna. 69% badanych przez Infuture Institute przyznaje się, że utraciło poczucie bezpieczeństwa, odczuwa strach o pracę i finanse. 51% badanych osób czuje osamotnienie i ograniczenie relacji. Równocześnie małym i średnim przedsiębiorcom coraz trudniej jest prowadzić biznes, z uwagi na niestabilność ekonomiczną i legislacyjną.

Brakuje także wsparcia oraz systemowych rozwiązań, które przeciwdziałałyby negatywnym trendom post-pandemicznym. Z drugiej strony rozwinęły się w nas nawyki coraz częstszego korzystania z dobrodziejstw technologii, która zapewnia nam wygodę działania i zaspokaja potrzebę kontaktu z innymi poprzez spotkania online.

– „Minione trzy lata sprawiły, że pomimo sympatii oraz woli spotkania się z innymi, jednak tego nie robimy – jesteśmy zmęczeni, mamy do zrobienia inne rzeczy, musimy się umówić i dojechać na miejsce spotkania. Więc co wybieramy? Narzędzia cyfrowe. Nie musimy się przemieszczać, czekać na znajomych, chcemy elastyczności i wygody. Widzimy też coraz większą niechęć do social mediów, jako naszej pracy produkowania treści, która jednak ogranicza nawiązanie relacji, bo sprowadza się do paru komentarzy czy wirtualnych poleceń w postaci likes.

Test Poly Sync 10 – świetny zestaw głośnomówiący do domowego biura

Czujemy potrzebę kontaktu siedząc zamknięci w naszych domach. Tu pojawia się przestrzeń na platformę komunikacyjną, która pozwala zawierać relacje biznesowe w nowy, ustrukturyzowany sposób. MasterMatch.online jest partnerem technologicznym dla właścicieli małych i średnich biznesów, kadry zarządzającej oraz profesjonalnych usługodawców do kreacji i ekspansji ich marek. Odpowiadamy na potrzebę przedsiębiorców, którzy chcą działać prężnie nawet w czasie kryzysu. – mówi Joanna Mosur.

Kontakt na nowo

Kiedy pojawią się niepewne czasy – a takie idą, dla wielu już się niestety także zaczęły, nikt nie będzie miał energii do obecności na social mediach. Jednym z naturalnych praw świata biznesu jest to, że ludzie prowadzą interesy z tymi, których znają, lubią i którym ufają. MasterMatch.online skraca dystans i buduje zaufanie pomiędzy osobami ekosystemu biznesu. Właściciele biznesów zaczną zwracać uwagę na kor swojej działalności i szukać konkretnych partnerstw oraz budować istotne kontakty. Wtedy sięgną po swoją książkę telefoniczną. A jeśli tam nie znajdą pomocy?

– „Wówczas z pomocą przyjdzie im MasterMatch.online. Platforma buduje i utrzymuje relacje biznesowe, a szczególnie jest w stanie wesprzeć w tym innych przedsiębiorców, dla których szczególnie w niepewnych czasach nawiązane partnerstwa będą kluczowe. MasterMatch umożliwia właścicielom firm i specjalistom tworzenie bezpośrednich relacji oraz połączeń przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji, do wymiany wiedzy i doświadczeń na wirtualnych kawach 1:1. MasterMatch.online to otwarcie na digitalizację, ale równie istotny jest czynnik ludzki, czyli indywidualne traktowanie każdego partnera w tworzącej się relacji biznesowej. Naszym celem jest sieć 10 000 użytkowników – Masterów, z Polski i ze świata, którzy sięgają po aplikację, aby odnaleźć dla siebie kluczowego partnera biznesowego 24/7.” – tłumaczy Joanna Mosur.

Platforma buduje cyfrowe mosty między przedsiębiorcami. Jest w stanie wesprzeć ich w skalowaniu biznesu online. Łączy ona chłodne kalkulacje algorytmów z najnowszymi trendami marketingowymi i przenosi radosną ludzką integrację do świata on-line tworząc całkowicie nową, skuteczną jakość.

 

MasterMatch.Online jest dostępny na wszystkich przeglądarkach internetowych, a aplikację na telefony komórkowe można pobrać w Apple Store i Google Play.

Więcej informacji https://mastermatch.online/

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl