GITEX 2022: Viverse HTC VIVE w Dubaju

GITEX 2022: Viverse HTC VIVE w Dubaju

VIVE nawiązało współpracę z firmą e& (wcześniej znaną jako Etisalat Group), aby rozwijać swoje rozwiązania wirtualnych światów za pośrednictwem platformy e& universe opartej na technologii VIVERSE. To historyczny moment w rozwoju metawersum, w którym e& i VIVERSE rozbudowują uniwersum VR, aby cieszyć się immersyjnymi doświadczeniami najwyższej jakości w każdym miejscu na świecie.

Na targach w Dubaju GITEX Global 2022 r., firmy e& i VIVE spotkały się, aby podpisać długoterminowe partnerstwo dotyczące współpracy i rozwoju wirtualnego metawersum. Na ceremonię podpisania dokumentów przybili szefowie z e& i HTC, min.:  Masood M Sharif Mahmood, dyrektor generalny, Etisalat by e&, Khaled ElKouly, Chief Consumer Officer, etisalat by e& oraz Joseph Lin, dyrektor generalny VIVERSE.

e& zapowiedziało bardzo ambitne plany dotyczące rozbudowy wirtualnego uniwersum i cyfrowego społeczeństwa. Wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne, e& Universe ma zapewnić użytkownikom szeroką gamę innowacyjnych i immersyjnych doświadczeń, na wielu płaszczyznach, w tym w rozrywce, edukacji, w pracy, rekreacji i wielu innych.

Viverse HTC VIVE

Podczas debiutu e& universe na targach GITEX 2022 odbędą się pokazy, prezentujące cyfrowe uniwersum, podczas którego, e& universe umożliwi odwiedzającym targi gościom, także tym, którzy wyposażeni
w gogle VR pozostali w domach i biurach, wirtualną eksplorację wystawy. Dla osób nieposiadających zestawów VR, została stworzona wersja wystawy, którą można odwiedzić przy pomocy przeglądarki internetowej.

Test HTC Desire 21 Pro 5G – technologia, która kosztuje

Oprócz oferowania wielu możliwości wirtualnego zwiedzania wystawy, e& pokazuje, jak stylowe mogą być osobiste przestrzenie w metawersum. Wirtualna przestrzeń e& universe może być personalizowana na dowolne sposoby, a użytkownicy mogą gromadzić się w niej, aby oglądać wydarzenia sportowe, filmy,
a także spędzać wolny czas z przyjaciółmi. Technologia VIVERSE udowadnia, jak ​​łatwo jest tworzyć nowe, wciągające cyfrowe wydarzenia i przestrzenie społecznościowe, które można uruchomić na szerokiej gamie urządzeń VR i nie tylko, z poszanowaniem naszej prywatności i bezpieczeństwa w sieci.

„Niedawne uruchomienie e& universe na GITEX Global 2022 stanowi ogromny krok w kierunku jasnej cyfrowej przyszłości, którą przewidujemy dla ludzi, społeczności i świata. e& nie tylko prezentuje najnowsze innowacje technologiczne, ale także tworzy niesamowite, wciągające i innowacyjne doświadczenie poprzez e& ​​universe, pierwsze tego rodzaju przedsięwzięcie w regionie. Przejście do metawersum to początek niezwykłej podróży, aby opracowywać i wprowadzać rozwiązania technologiczne, które wzmocnią pozycję klientów i firm, aby oferować lepsze interaktywne doświadczenia.” – powiedział Khaled ElKouly, Chief Consumer Officer, Etisalat by e& i dodał

„Dzięki metawersum, możliwości nawiązania kontaktu z klientami na zupełnie nowym poziomie, a także wzbogacenia ich doświadczeń innowacyjnymi rozwiązaniami są nieograniczone. Dzięki naszej współpracy z HTC opracowaliśmy metawersum, który zapewnia odwiedzającym niezrównane wrażenia wirtualne. Zrobimy wszystko, aby być kluczowym partnerem, który zrewolucjonizuje doświadczenia VR klientów, identyfikując możliwości budowania tak skomplikowanych wirtualnych ekosystemów.”

Test HTC True Wireless Earbuds Plus – świetne na długie wycieczki

„Nasza praca z e& jest niezwykle ekscytująca, dostarczając konsumentom nowe światy wypełnione immersyjnymi doświadczeniami. Poprzez naszą współpracę z e&, naszym celem jest uwolnienie wyobraźni ludzi, pomaganie im cieszyć się nowymi światami, wykonywać pracę w bardziej angażujący sposób, uczyć się i odpoczywać. To dopiero początek, a wraz z e& nie możemy się doczekać, aby odsłonić niesamowite doświadczenia, które nadejdą w e& universe.” – powiedział Joseph Lin, dyrektor generalny VIVERSE.

Więcej informacji znajduje się pod adresem: etisalat.ae/eanduniverse

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: