Hisense z nagrodami EISA Awards

Hisense z nagrodami EISA Awards

Telewizor 65U8HQ oraz soundbar U5120GW zostały uznane przez EISA za najlepsze produkty elektroniki użytkowej. Urządzenia Hisense zostały nagrodzone w dwóch kategoriach – Premium LCD TV 2022-2023 oraz HOME THEATRE SOUNDBAR 2022-2023. Wygrana Hisense umacnia pozycję marki na rynku wśród liderów elektroniki użytkowej.

Poznaliśmy zwycięzców tegorocznych nagród EISA AWARDS dla najlepszych produktów elektroniki użytkowej. Nagrody przyznawane są od 40 lat przez międzynarodowe stowarzyszenie EISA, które zrzesza 60 specjalistycznych magazynów i portali z 29 państw.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Eksperci EISA docenili stały rozwój i udoskonalanie urządzeń Hisense, których celem jest zapewnienie odbiorcom niezwykłych doświadczeń audiowizualnych. Dzięki wprowadzanym innowacjom i rozwojowi technologii, marka ponownie została nagrodzona w EISA AWARDS.

65U8HQ
65U8HQ

Telewizor 65U8HQ nagrodzony w kategorii EISA Premium LCD TV 2022-2023

Nagrodzony telewizor Hisense 65U8HQ zdominował kategorię dzięki zaawansowanej technologii. Jury EISA podkreśliło w uzasadnieniu, że „obraz prezentuje doskonałą jasność, doskonały ruch i szeroki kąt widzenia”. Dzięki technologii Mini-LED w połączeniu z Full Array Local Dimming Pro z ponad 160 niezależnie kontrolowanymi strefami przyciemniania, zasilanymi przez szczytową jasność 1000+ nitów, model 65U8HQ zapewnia niezwykle precyzyjny i wyraźny obraz, zachowując najmniejsze szczegóły, dzięki wielu poziomom kontrastu i wiernemu odwzorowaniu barw, w tym tych bardzo jasnych. Dodatkowo zwycięski model wyposażony jest w technologię Quantum Dot Color, która wyświetla ponad miliard odcieni kolorów, tym samym tworząc bogatą paletę wyświetlanych barw.

Telewizor Hisense 55A7GQ – jak sprawdził się u mnie?

Telewizor 65U8HQ sprawdzi się idealnie nie tylko podczas seansów filmowych, ale również spełni oczekiwania fanów gier video. Dzięki 4K 120Hz VRR (zmienna częstotliwość odświeżania), ALLM (automatyczny tryb niskiej latencji) i FreeSync Premium z częstotliwością odświeżania ekranu 120 Hz, sprawia, że ​​wrażenia z gry są niezwykle płynne i wyraźne. Dodatkowo 65U8HQ posiada funkcje HDR10+ Adaptive, Dolby Vision IQ, IMAX Enhanced i Filmmaker Mode, które nadają dynamiczności i głębi obrazu. Smart TV zapewnia również niesamowite wrażenia dźwiękowe dzięki wbudowanemu zaawansowanemu i wielokanałowemu systemowi dźwięku przestrzennego 2.1.2 z przednim głośnikiem obsługującym technologię Dolby Atmos®. Połączenie najwyższej jakości obrazu i dźwięku modelu 65U8HQ przenosi oglądającego w centrum akcji.

Hisense z nagrodami EISA Awards
Soundbar U5120GW

Soundbar U5120GW nagrodzony w kategorii HOME THEATRE SOUNDBAR 2022-2023

 Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym soundbar Hisense U5120GW otrzymał tytuł najlepszego produktu w swojej kategorii. U5120GW zapewnia słuchaczom wyraźny i czysty dźwięk w kanale 5.1.2. Jest wyposażony w 11 wbudowanych wielowymiarowych głośników i bezprzewodowy subwoofer o mocy 180 W, dzięki czemu daje możliwość zanurzenia się w wysokiej jakości dźwięku. Dzięki technologiom Dolby Atmos, DTS:X i Hi-Res urządzenie zapewnia kinowe wrażenia dźwiękowe i daje możliwość odsłuchania muzyki w oryginalnej jakości nagrania. Ponadto system dźwiękowy Hisense U5120GW jest obsługiwany przez Wi-Fi i może współpracować z najpopularniejszymi systemami Voice Assistant, takimi jak Google, Amazon Alexa, Apple Siri.

Test Eufy HomeVac S11 Reach – na codzienne porządki

Soundbar U5120GW posiada funkcję sterowania EzPlay, co oznacza, że ​​zarówno dźwiękiem (system soundbar), jak i obrazem (telewizor) można sterować za pomocą jednego pilota. Dzięki łatwej łączności, bezproblemowo i szybko można sparować go z dowolnym telewizorem.

Połączenie obydwu nagrodzonych produktów – Hisense TV 65U8HQ i soundbar Hisense U5120GW, daje odbiorcy najwyższą jakość obrazu oraz dźwięku i zapewnia prawdziwe wrażenia kinowe bez wychodzenia z domu.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl