Heyah SIM – kartę SIM zarejestruj przez aplikację

Heyah SIM, z myślą o klientach Heyah, T-Mobile wprowadziło możliwość rejestracji karty SIM poprzez aplikację „Moja Heyah”, dzięki czemu korzystanie z nowych usług będzie na wyciągnięcie ręki. Aplikacja działa zarówno w systemie Android, jak i iOS.

Heyah SIM

Aby zarejestrować kartę SIM, należy ściągnąć aplikację „Moja Heyah” – można to łatwo zrobić, korzystając z wi-fi. Po uzupełnieniu numeru telefonu, który chcemy zarejestrować, numeru PUK i adresu e-mail powinniśmy potwierdzić swoją tożsamość za pomocą usługi mojeID, rozwiązania Krajowej Izby Rozliczeniowej, które zapewnia pełne bezpieczeństwo danych. Usługa ta pozwala na weryfikacje tożsamości dzięki zalogowaniu się do banku, z którego usług korzystamy – i to właśnie ten bank potwierdza tożsamość potrzebną do rejestracji karty SIM.

Następnie wystarczy postępować zgodnie z komunikatem, który wyświetli się na ekranie. Na koniec na adres e-mail otrzymamy link, za pomocą którego ustalimy hasło logowania do aplikacji „Moja Heyah”. I to już wszystko – karta SIM będzie zarejestrowana, a konto – założone. Jeszcze prościej zarejestrują nową kartę osoby, które już są posiadaczami aplikacji „Moja Heyah” i są zalogowane do swojego profilu. Wystarczy, że w aplikacji dodadzą nowy numer telefonu oraz kod PUK. I gotowe.

Test Asus ROG Phone 6 pro – dla mobilnych graczy

W celu aktywacji karty należy już tylko włączyć transmisję danych lub wykonać połączenie wychodzące. O pozytywnym wyniku tego działania powiadomi użytkownika SMS potwierdzający zakończenie procesu aktywacji.

Listę banków obsługiwanych przez mojeID można znaleźć na stronie www.mojeid.pl/#dostawcy-tozsamosci, a szczegóły dot. nowej funkcji Heyah są dostępne na https://www.heyah.pl/zarejestruj.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: