Navitel E777 Track – dla pojazdów ciężkich

Navitel E777 Track – dla pojazdów ciężkich

Jest to pierwszy model w portfolio producenta dedykowany dla samochodów ciężarowych

Navitel E777 Track
Navitel E777 Track

 

Nawigacja NAVITEL E777 TRUCK została wyposażona w system operacyjny Linux, który odpowiada za jej płynne i szybkie działanie. Stabilną pracę urządzenia zapewnia procesor Mstar MSB2531 o częstotliwości taktowania 800 MHz.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Ekran dotykowy o przekątnej 7” wraz z dołączonym rysikiem umożliwiają wygodne i precyzyjne poruszanie się po nawigacji. E777 TRUCK zaopatrzono w 8 GB pamięci wewnętrznej oraz dodatkowo slot na karty pamięci do 32 GB na dodatkowe mapy.

Urządzenie uwzględnia fabrycznie zainstalowane mapy 47 państw, które działają w trybie offline. Aktualizacje do map są darmowe, bez ograniczeń czasowych.

NAVITEL E777 TRUCK oferuje rozszerzone ustawienia nawigacyjne dla pojazdów ciężkich, np. umożliwiając wprowadzenie wagi i wymiarów pojazdu. Nawigacja buduje trasy z uwzględnieniem ograniczeń drogowych dla każdego typu ciężarówek, zapewniając płynną jazdę do wyznaczonego celu.

Navitel E777 Track
Navitel E777 Track

Funkcja obliczania czasu trasy wskazuje łączny czas potrzebny, aby dotrzeć do celu. Dodatkowo użytkownik otrzymuje 3 alternatywne trasy do wyboru.

Urządzenie zostało wyposażone także w transmiter FM, który umożliwia przesyłanie muzyki za pomocą fal radiowych z zewnętrznych nośników np. smartfonu do radia samochodowego.

Recenzja Navitel R33 – by mieć dowód w sprawie

Mając na celu zwiększenie bezpieczeństwa podczas podróży, producent wzbogacił nawigację E777 TRUCK w specjalną osłonę przeciwsłoneczną. Poprawia ona widoczność ekranu w słoneczny dzień oraz w nocy, zapobiegając odbijaniu się ekranu na przedniej szybie.

Obserwując rynek i duże zapotrzebowanie klientów na nawigacje dla samochodów ciężarowych postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym potrzebom i prezentujemy urządzenie dedykowane właśnie dla tego typu pojazdów. NAVITEL E777 TRUCK wyróżnia solidna konstrukcja i przystosowanie do wielkogabarytowych aut. Możliwość wyboru parametrów samochodu i wytyczanie tras z uwzględnieniem ograniczeń dla ciężarówek będą stanowiły ogromne ułatwienie dla kierowców zawodowych podczas wykonywania ich pracy. Uważam, że nasza nowa nawigacja przyjmie się bardzo dobrze zarówno wśród kierowców w transporcie krajowym, jak i zagranicznym” – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

W zestawie oprócz nawigacji znajdują się: uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa 12/36V, kabel mini-USB, rysik, instrukcja obsługi i karta gwarancyjna.

Test Navitel E501 – klasyczna nawigacja GPS

NAVITEL E777 TRUCK dostępny jest w sklepach z elektroniką użytkową i serwisie Allegro. Sugerowana cena – 799 złotych.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl