Jutta Peinze zadba o wizerunek Motorola na region EMEA

Jutta Peinze zadba o wizerunek Motorola na region EMEA

Jutta Peinze objęła funkcję dyrektora ds. marketingu Motorola w dziale Mobile Business Group (MBG) w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Jutta Peinze może się poszczycić 20-letnim doświadczeniem w sektorze technologicznym. Przed przejściem do MBG była dyrektorem ds. marketingu w firmie Asus. Wcześniej zgromadziła imponujące doświadczenie w branży urządzeń mobilnych w firmach Nokia i Huawei.

W Motorola Jutta Peinze będzie odgrywać kluczową rolę w zwiększaniu dynamiki rozwoju działu EMEA MBG w zakresie opracowywania przez markę strategii. Hiperrozwój działu EMEA MBG następuje po niezwykle udanym roku finansowym 2021/2022, dzięki któremu region EMEA nabrał kluczowego znaczenia dla marki Motorola.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Test Motorola edge 30 neo – technologia oraz design

Motorola wchodzi w skład Intelligent Devices Group firmy Lenovo. Jest to globalny dział obejmujący jednostki PC and Smart Devices oraz Mobile Business Group. W ofercie tego działu znajdują się produkty, rozwiązania, oprogramowanie i usługi: od komputerów i smartfonów po inteligentne rozwiązania do współpracy oraz rzeczywistości rozszerzonej i wirtualnej (AR/VR).

Jutta Peinze
Dyrektor ds. marketingu Motorola na region EMEA

Z prawdziwą przyjemnością dołączam do zespołu Motorola w tak fascynującym okresie, w którym marka wykazuje znaczący potencjał wzrostowy w całym regionie EMEA – powiedziała Jutta Peinze. Uważam, że marka ma obecnie najsilniejszą pozycję w swojej historii, by zaspokoić zapotrzebowanie na rynku dzięki szerokiej ofercie urządzeń oraz osiągnąć hiperrozwój w całym regionie. Cieszę się, że będę mogła połączyć swoje wieloletnie doświadczenie w sektorze technologicznym i mobilnym z pasją do kierowania dynamicznym zespołem oraz rozwijaniem aktualnej pozycji Motorola jako lidera rynku i zaspokajaniem aspiracji firmy związanych ze wzrostem.

Jutta Peinze jest następczynią Jamesa Atkinsa, który z powodzeniem kierował działem marketingu Motorola w EMEA przez dwa lata. Atkins pozostaje w firmie i obejmie nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. e-commerce MBG w EMEA. Będzie na nim odgrywać kluczową rolę we wspieraniu działalności marki w sektorze telekomunikacji w regionie EMEA i opracowywaniu strategii e-commerce.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl