PlayStation Stars – ważne dla użytkowników konsol

PlayStation Stars jest już dostępny w Polsce

Firma Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować, że nowy program lojalnościowy PlayStation Stars jest już dostępny w Polsce. Od dziś użytkownicy mogą rejestrować się do programu przy pomocy PlayStation App i odblokowywać wyjątkowe nagrody i korzyści.

PlayStation Stars

PlayStation Stars

PlayStation Stars to nowy program lojalnościowy, w którym wszyscy użytkownicy konsol PlayStation mogą zdobywać unikatowe nagrody, które są podzielone na dwie kategorie. Pierwsza kategoria to punkty lojalnościowe, a druga to cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie. Punkty mogą zostać wymienione na fundusze w portfelu PSN lub wybrane produkty z PlayStation Store. Program PlayStation Stars jest dostępny dla wszystkich użytkowników, ale abonenci PlayStation Plus będą dodatkowo otrzymywać punkty lojalnościowe za zakupy w PlayStation Store.

PlayStation Stars zadebiutował na rynkach azjatyckich 29 września. Następnie, 5 października trafił na terytoria Ameryki Północnej i Południowej. Dziś ma miejsce ostatnia faza wprowadzenia programu, który trafił do użytkowników z Europy, Australii oraz Nowej Zelandii. Tym samym program PlayStation Stars jest już dostępny na całym świecie.

Test Sony Xperia 10 IV – wydajność, jakość i poręczność

Szczegółowe informacje dotyczące usługi PlayStation Stars dostępne są na blogu PlayStation.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: