Zoom Phone – dla pracy hybrydowej

Zoom Phone – Zoom i Poly podnoszą poziom doświadczeń pracy hybrydowej dzięki inteligentnym telefonom stacjonarnym dedykowanym Hot Desks i Touchdown Spaces

Przy użyciu certyfikacji Zoom Phone dla telefonów biznesowych Poly Edge serii E przeprowadzana jest cyfrowa transformacja dotychczasowej rutyny pracowników, którzy wracają do biurowych przestrzeni Hot Desks i Touchdown Spaces w hybrydowych modelach pracy

Zoom Phone

Firma Poly rozwinęła współpracę z Zoom Video Communications, Inc., w celu ulepszenia hybrydowych miejsc pracy firm, które planują cyfrowo przekształcić Hot Desks i Touchdown Spaces z myślą o lepszych doświadczeniach pracowników. Niedawno wprowadzone przez Poly telefony biurowe z serii Edge E oferują intuicyjne zastosowanie Zoom, zapewniające bezproblemową łączność podczas hybrydowych rozmów i spotkań roboczych. Niezależnie od tego, czy połączenia te odbywają się podczas pracy z domu, czy w przestrzeniach biurowych.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Test Poly Sync 10 – świetny zestaw głośnomówiący do domowego biura

Nowe telefony biurowe z serii Edge E charakteryzuje profesjonalna jakość dźwięku, którą dodatkowo gwarantuje certyfikat Zoom Phone. Krystalicznie czyste rozmowy są wspierane przez technologie Acoustic Fence i NoiseBlockAI firmy Poly, które proaktywnie eliminują rozpraszające hałasy w tle, takie jak rozmawiający ze sobą współpracownicy lub domownicy prowadzący w tle inną rozmowę.

Cieszymy się, że możemy dołączyć telefony Poly’s Edge serii E do naszego rosnącego portfolio certyfikowanych urządzeń Zoom” – mówi Helen Hawthorn, Head of Solutions Engineering, EMEA w Zoom. „Zawsze staramy się wprowadzać zmiany poprawiające jakość pracy naszych klientów podczas korzystania z Zoom, zarówno z biur, jak i z przestrzeni domowej. Dzięki certyfikacji Zoom Phone firmy mogą łatwo korzystać, wdrażać i zarządzać z urządzeń Poly w celu uzyskania maksymalnej produktywności.

Test Poly Sync 40 – świetny zestaw do wirtualnych spotkań

Relacja między Poly i Zoomem wciąż jest umacniana dzięki wspólnemu skupieniu się na dostarczaniu lepszych warunków do pracy hybrydowej niezależnie od tego, czy klienci znajdują się w siedzibie firmy, czy w domowych biurach. Łączność ze współpracownikami podczas pracy hybrydowej została nieco zakłócona po pandemii, kiedy ludzie zaczęli wracać do nowo zaprojektowanych przestrzeni w tym Hot Desks i Touchdown Spaces” – komentuje Ahmed Sousa, Senior Director Systems Engineer, Poly.

Dzięki nowej serii Edge E firmy Poly certyfikowanej dla Zoom Phone, obie firmy są przygotowane do wspierania klientów w ich projektach transformacji cyfrowej i przeprojektowania biur” – dodał ekspert.

Seria Poly Edge E została wyposażona w funkcje Bluetooth, która pozwala użytkownikom sparować profesjonalne zestawy słuchawkowe, a przy tym swobodnie poruszać się po przestrzeni biurowej lub domowej. Podłączenie smartfonów umożliwia konsumentom odbieranie połączeń przychodzących z telefonów biurkowych Edge E oraz korzystanie z zaawansowanych funkcji redukcji hałasu w telefonie. Łatwe rozwiązywanie problemów i dostęp do bieżącego wsparcia sprawiają, że obecni pracownicy hybrydowi nie muszą samodzielnie mierzyć się z napotkanymi trudnościami.

Firma Poly będzie obecna na targach UC Expo 2022 , gdzie prezentowane zostaną możliwości firm Poly i Zoom, a klienci będą mogli zapoznać się z najnowszymi produktami w portfolio w zakresie ujednoliconej komunikacji.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl