Poly – spotkania w dowolnej formie

Poly – spotkania w dowolnej formie

Poly, globalny dostawca rozwiązań audio i wideo, ogłosił rozszerzenie portfolio rozwiązań certyfikowanych jako zgodne Microsoft Teams. Zostały one zaprojektowane w celu zapewnienia większej równości oraz lepszej jakości spotkań i współpracy na całym świecie. Szeroki wybór produktów firmy Poly, które są certyfikowane do użytku z Teams sprawia, że sprawdzą się one w każdym stylu pracy bez względu na rodzaj przestrzeni.

spotkania

Wśród najnowszych certyfikowanych przez Poly urządzeń i aktualizacji znajdują się:

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi
 • Poly z certyfikacją Microsoft Teams Rooms na Androida:
  • System wideokonferencyjny Poly G7500 posiadający obecnie certyfikację jako kompatybilne z Microsoft Teams, oraz wideobar Poly Studio X70, który uzyska ją w listopadzie br. Rozwiązania wideo zapewniają dużo większą elastyczność, umożliwiając swobodną pracę w dużych lub niestandardowych przestrzeniach. Microsoft Teams będzie dostępny dla Poly Studio X70 i G7500 w aktualizacji oprogramowania Poly Video OS 4.0 w listopadzie 2022 roku.
  • Wideobary Poly Studio X30 & X50 są teraz ponownie dostępne w wersji certyfikowanej do użytku z Teams na Androida 10 w aktualizacji oprogramowania Poly Video OS 4.0 oczekiwanej w listopadzie 2022 roku.
 • Poly dla Microsoft Teams Rooms na oprogramowanie Windows:
  • Zestawy Poly Studio dla Microsoft Teams Rooms on Windows są wyposażone w technologię Poly DirectorAI i dostępne w wersjach dla małych, średnich oraz dużych pomieszczeń. Urządzenia są łatwe w instalacji, a Poly Lens umożliwia klientom ich zarządzanie i monitorowanie.
  • Poly dostarcza rozwiązania wykorzystujące zaawansowane możliwości AI, takie jak kadrowanie osób zabierających głos podczas połączenia w czasie rzeczywistym, co poprawia doświadczenia użytkowników w trakcie każdego spotkania.
  • Poly wprowadza program promocyjny „My First Room”, który pozwala nowym potencjalnym i obecnym klientom Microsoft Teams Rooms on Windows zapoznać się z możliwościami oferowanymi przez rozwiązania.
 • Poly rozszerza portfolio telefonów zintegrowanych z Microsoft Teams:
  • Nowy telefon Poly CCX 350, oferuje użytkownikom klawiaturę z ochroną antybakteryjną Microban – idealne rozwiązanie dla urządzeń znajdujących się we współdzielonych przestrzeniach i miejscach o dużym natężeniu ruchu. Rozwiązanie dostępne będzie w dwóch wersjach – przewodowej lub bezprzewodowej – i możliwe do dostosowania do potrzeb każdej organizacji w różnych branżach, takich jak opieka zdrowia, handel detaliczny, produkcja, magazynowanie, hotelarstwo i inne.
  • Rodzina bezprzewodowych telefonów IP DECT™ Poly Rove jest teraz dostępna do wdrożenia na platformie Microsoft Teams SIP Gateway. Pozwala to na rozszerzenie dostępności oferty Poly Rove dla pracowników pierwszej linii kontaktu i miejsc, gdzie potrzebna jest bezpieczna, bezprzewodowa komunikacja głosowa.

Test Poly Sync 10 – świetny zestaw głośnomówiący do domowego biura

Spotkania w dowolnej formie i z wybranego przez użytkownika miejsca odgrywają obecnie bardzo ważną rolę. Poly oferuje szeroką gamę urządzeń oraz rozwiązań certyfikowanych jako zgodne z Teams, dzięki czemu użytkownicy mogą wyglądać i brzmieć lepiej niż dotychczas podczas wideo i audiokonferencji” – powiedziała Natalia Herrera, Senior Director of Alliances, Poly. „Nasze rozwiązania pozwalają klientom Microsoft Teams w łatwy sposób zarządzać i monitorować każde urządzenie Poly w firmie, uwzględniając doświadczenia oraz głos pracowników zdalnych, hybrydowych i tych, którzy znajdują się fizycznie w biurze”.

Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani możliwością rozszerzenia wieloletniej współpracy z Poly i kontynuowania dostarczania najlepszych rozwiązań, zapewniających elastyczność oraz wybór naszym wspólnym klientom” – powiedział Albert Kooiman, starszy dyrektor ds. inżynierii partnerskiej i certyfikacji urządzeń Microsoft Teams. „Wystarczy, że użytkownicy zalogują się na konto Teams i mogą korzystać ze spójnego i niezawodnego rozwiązania, ze wsparciem na całym świecie„.

Poly zapewnia najlepsze jakościowo wrażenia z wideokonferencji dzięki technologii Poly DirectorAI, która wykorzystuje sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe, aby zapewnić automatyczne oraz płynne przejścia, kadrowanie, śledzenie mówców w czasie rzeczywistym. Rozwiązania Poly dla Microsoft Teams są również wyposażone w technologię NoiseBlockAI, która blokuje rozpraszający hałas w tle oraz technologię Acoustic Fence, która tworzy barierę dźwiękową, aby skupić się na mówcy, a nie na otoczeniu. Możliwości DirectorAI firmy Poly można znaleźć w wersjach dla małych, średnich i dużych pomieszczeń, aby zapewnić równość spotkań dla wszystkich zainteresowanych ofertą Microsoft Teams Rooms dla systemu Windows i Android.

Test Poly Studio P21 – kompleksowe rozwiązanie do wideokonferencji

Firma Poly współpracuje z firmą Microsoft od ponad 15 lat i posiada szerokie portfolio urządzeń certyfikowanych, dostępnych na całym świecie – od zestawów słuchawkowych i głośnomówiących po rozwiązania do wideokonferencji.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: Rozwiązania Poly dla Microsoft Teams.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl