Orange Flex – dwie nowości w aplikacji

Orange Flex – dwie nowości w aplikacji

Orange Flex

Zacznijmy od zmian w ofercie roamingowej. Już od zeszłego tygodnia dostępne są nowe warianty pakietów danych do kupienia w ramach Strefy UE.

Od teraz możliwe będzie aktywowanie paczek 1, 3, 5 lub 10 GB. Warto zajrzeć do aplikacji i przekonać się, że nowe pakiety to nie tylko więcej GB ale również atrakcyjna cena.

Druga nowość dotyczy Sklepu Flex, czyli aplikacyjnej strefy zakupowej. Do tej pory jedyną opcją dostawy była przesyłka kurierska. Teraz, do listy dołączyła możliwość dostawy zamówienia paczkomatami InPost.

To wygoda dla użytkownika, ale przede wszystkim to rozwiązanie bardziej przyjazne środowisku. Zachęcamy do wyboru tej opcji dostawy podczas zakupów w Sklepie Flex. Paczka powinna dotrzeć w przeciągu 2-3 dni roboczych. Cena dostawy paczkomatem to 10 zł, natomiast kurierem to 14 zł.

Przypominamy, że w październiku w Sklepie Flex w Okazji Miesiąca można kupić smartfony Samsung A33 5G i Samsung Galaxy A13 z jesiennym rabatem. Wystarczy wygenerować kod rabatowy, który obniży cenę wybranego telefonu o 18%.

Źródło: Orange Polska

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl