RazerCon 2022 – przyszłość gier mobilnych

RazerCon 2022 – przyszłość gier mobilnych

Firma Razer, wiodąca globalna marka lifestylowa dla graczy, sprawiła, że RazerCon 2022 stał się wielkim wydarzeniem dla graczy na całym świecie. 15 października widzowie z całego świata zebrali się, aby zobaczyć CEO Razera, Min-Liang Tana, mówiącego o tym, jak Razer odmieni przyszłość gier mobilnych, a także informującego o mnóstwie innych ekscytujących produktów i nowych wyjątkowych kooperacji.

RazerCon 2022

Jako przystało na prawdziwe wydarzenie dla graczy, od graczy (For Gamers, By Gamers), Razer ściśle współpracował przy jego tworzeniu z wydawcami i studiami tak, aby zaprezentować podczas eventu tylko wyjątkowe materiały. Hidden Leaf Games pokazało po raz pierwszy na świecie rozgrywkę FANGS, a PC Builder Simulator 2 został zaprezentowany na żywo przez gospodarzy RazerCon – Richa Campbella i Cyra z sieci OTK.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Test Xiaomi Redmi Pad – tablet do codziennego użytku

Kontynuując tradycję streamingu neutralnego pod względem emisji dwutlenku węgla, RazerCon 2022 był zasilany zieloną energią, zgodnie z zaangażowaniem marek w zrównoważony rozwój. Jeśli przegapiłeś wydarzenie, możesz zobaczyć nagraną wersję tutaj.

CEO Razera, Min-Liang Tana
Min-Liang Tana, CEO Razera

Podczas RazerCon 2022 społeczność graczy dowiedziała się o wielu nadchodzących premierach produktów Razera, w tym o najlepszym androidowym przenośnym urządzeniu do gier – Razer Edge, o gamingowym fotelu premium – Razer Enki Pro Automobili Lamborghini Edition, o kolejnych słuchawkach Razera do PlayStation i Xboksa oraz o aktualizacji ulubionej przez fanów linii słuchawek Razer Kraken Kitty.

Na RazerCon 2022 zaprezentowano także liczne ekscytujące projekty stworzone z partnerami wydarzenia, w tym limitowaną edycję plakatów Displate, kampanię #ReelGaming z Facebook Gaming, specjalnie zaprojektowany przez Twinkly Squares stół prowadzącego oraz budowany na żywo komputer z wykorzystaniem akcesoriów Starforge Systems i nowych procesorów Intela 13. generacji.

EZVIZ BM1 – test kamery niani

Więcej informacji na temat produktów i projektów Razera, które zostały ogłoszone podczas wydarzenia, można znaleźć poniżej.

Razer Edge

Razer Edge — najlepsze przenośne urządzenie do gier 5G

Razer Edge to pierwsze na świecie przeznaczone do gier urządzenie z tysiącami kompatybilnych, już od pierwszego dnia, tytułów AAA – niezależnie od tego, czy są to natywne gry na Androida, preinstalowane programy uruchamiające, takie jak Epic Games (Fortnite i Rocket League Sideswipe), usługi przesyłania strumieniowego w chmurze, takie jak Xbox Cloud Gaming (Beta) i Nvidia GeForce Now, czy opcje gry zdalnej oferujące dostęp do bibliotek z grami PC, takie jak Steam Link, Moonlight i Parsec. Razer Edge 5G, dzięki nieograniczonemu dostępowi do gier podczas podróży,  zapewnia najwyższą jakość bez kompromisów w zakresie zdalnego dostępu lub dostępności treści.

Wyposażony w zaawansowany wyświetlacz AMOLED o przekątnej 6,8 cala i częstotliwości odświeżania 144 Hz przy rozdzielczości 2400×1080 FHD+, Razer Edge zapewnia o 87% więcej pikseli niż konkurencyjne produkty. Urządzenie napędza najnowsza platforma do gier -Snapdragon® G3x Gen 1, która została zaprojektowana tak, aby zapewnić najlepszą wydajność mobilnej rozgrywki. Razer Edge może pochwalić się ośmiordzeniowym procesorem Kryo 3 Ghz z procesorem graficznym Adreno stworzonym z myślą o najwyższej jakości grafice i wiodącej w branży wydajności na wat . Aby zapewnić długą pracę baterii, Razer Edge jest zasilany baterią o pojemności 5000 mAh.

Test PocketBook Era – nowy etap komfortu e-czytania

Razer Edge, dostępny zarówno w wersjach Wi-Fi, jak i Verizon 5G, będzie początkowo sprzedawany tylko na rynku amerykańskim w pakiecie z nowym Razer Kishi V2 Pro, który odziedziczył wszystkie nagradzane technologie oraz szerokie możliwości personalizacji i funkcje kontrolera mobilnego Kishi V2, ale poszerzone o zaawansowaną technologię haptyczną Razer HyperSense oraz port audio 3,5 mm. Mikroprzełączniki górnych przycisków oraz pada kierunkowego natychmiast reagują na działania użytkowników, co zapewnia kontrolę nad rozgrywką o jakości znanej z konsol.

Więcej informacji na temat Razer Edge znajdziesz tutaj.

Razer Edge 5G będzie dostępny wyłącznie w Verizon. O ostatecznej cenie i dostępności poinformuje firma Verizon.

Razer Edge Wi-Fi będzie dostępny w styczniu 2023 roku w cenie 399,99 USD wyłącznie na Razer.com i RazerStore. Aby zarezerwować Razer Edge Wi-Fi, Razer.com przyjmuje już zwrotne depozyty przedsprzedażowe w wysokości zaledwie 5 USD od klientów z USA. Dzięki temu otrzymają gwarancję otrzymania pierwszych egzemplarzy urządzenia po jego trafieniu na rynek. Zainteresowani użytkownicy mogą zarezerwować swoje urządzenie Razer Edge tutaj

Miau-tastyczny zestaw do streamingu – Razer Kraken Kitty V2 Pro oraz Blue Screen

Nie dziwi fakt, że dzięki swojemu kultowemu wzornictwu Kraken Kitty jest ulubieńcem fanów Razera. Nowe słuchawki Kraken Kitty V2 Pro pozwolą na stworzenie wielu streamingowych osobowości dzięki nowej innowacyjnej koncepcji wymiennych uszu Razer.

Kraken Kitty V2 Pro

Kraken Kitty V2 Pro kontynuuje dziedzictwo swojego popularnego pierwowzoru. Przewodowy zestaw słuchawkowy wyposażono w podświetlenie Chroma RGB, a także w wymienne uszki kota, niedźwiedzia i królika. Wszystkie są częścią sprzedażowego zestawu. Te urocze  uszka można szybko i łatwo wymienić, dzięki czemu streamerzy mogą zmieniać swój styl i wyrażać swoją wyjątkową osobowość i pasje podczas transmisji. Wszystkie trzy pary uszów mają możliwość reagowania w czasie rzeczywistym na wydarzenia podczas streamingu, ponieważ są zasilane przez ponad 16,8 miliona kolorów Chroma RGB i niezliczone efekty świetlne. Dzięki tym ekspresyjnym opcjom personalizacji, streamerzy mogą jeszcze bardziej wyróżnić swoje materiały i zaangażować widzów oświetleniem nauszników, które reaguje na emotikony, alerty i nie tylko.

Więcej informacji na temat Razer Kraken Kitty V2 Pro znajdziesz tutaj.

Razer Kraken Kitty V2 Pro będą dostępne w przedsprzedaży w czwartym kwartale 2022 r., w cenie od 209,99 EUR (sugerowana cena detaliczna) na Razer.com, w RazerStores i u wybranych sprzedawców.

Blue Screen to panel typu chroma key, który dodaje nowy poziom kreatywności. Wykonany z najwyższej jakości włókien, Razer Blue Screen pozwala streamerom tworzyć własne światy i wyświetlać najbardziej płynne i wciągające tła na panelu pozbawionym najmniejszych fałd i zmarszczek. Niebieskie ekrany, używane podczas profesjonalnego tworzenia filmów, pozwalają na osiągnięcie perfekcyjnego kluczowania i dlatego są idealne dla streamerów, którzy chcą łatwo i szybko zmienić za sobą tło w trakcie swoich streamów, aby osiągnąć nowy poziom kreatywności i zaangażowania.

Kompaktowy Blue Screen to 94-calowe, wytrzymałe tło z regulacją wysokości, które można szybko rozłożyć w celu szybkiej konfiguracji, a potem złożyć.

Więcej informacji na temat Razer Blue Screen znajdziesz tutaj.

Razer Blue Screen jest już dostępny w cenie 159,99 EUR (sugerowana cena detaliczna) na Razer.com i w sklepach Razer Stores.

Doświadcz najnowocześniejszego dźwięku w grach konsolowych dzięki nowym słuchawkom Razer Kaira Pro HyperSpeed i Razer Hammerhead HyperSpeed

Rodzina Razer Kaira poszerza się o zestawy słuchawkowe do konsoli PlayStation 5. Razer Kaira X, przewodowy zestaw słuchawkowy, a także nowe, bezprzewodowe, wieloplatformowe zestawy słuchawkowe do gier – Kaira HyperSpeed i Kaira Pro HyperSpeed zapewniają pełne zanurzenie w rozgrywce i nieograniczoną swobodę.

Dzięki technologii Razer HyperSpeed oba zestawy słuchawkowe mogą łączyć się za pomocą ultraszybkiego połączenia bezprzewodowego 2,4 GHz, które zapewnia płynny dźwięk z niskimi opóźnieniami, spełniający wymagania rozgrywki turniejowej na wielu platformach. Słuchawki mogą się pochwalić pracą o długości 30 godzin na jednym ładowaniu.

Słuchawki Kaira Pro HyperSpeed są wyposażone w 50-milimetrowe przetworniki Razer TriForce, które zapewniają dodatkową klarowność i bogaty pełnozakresowy dźwięk, a także w odłączany zewnętrzny mikrofon kardioidalny ENC Razer HyperClear. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się niezwykle czystą komunikacją podczas grania. Kaira Pro HyperSpeed są również wyposażone w wiodącą w branży technologię haptyczną Razer HyperSense, dzięki czemu gracze mogą poczuć to, co słyszą.

Aby dowiedzieć się więcej o linii Razer Kaira, prosimy zajrzeć tutaj.

Razer Kaira Pro HyperSpeed są już dostępne w cenie zaczynającej się od 239,99 EUR (sugerowana cena detaliczna) na Razer.com i u wybranych sprzedawców, z premierą w USA w 2023 roku.

Razer Kaira HyperSpeed są już dostępne w cenie zaczynającej się od 159.99 EUR (sugerowana cena detaliczna) na Razer.com i u wybranych sprzedawców.

Razer Kaira X są już dostępne w cenie zaczynającej się od 69.99 EUR (sugerowana cena detaliczna) na Razer.com i u wybranych sprzedawców.

Razer Hammerhead HyperSpeed, zaprojektowane dla aktywnych graczy, to bezprzewodowe, wieloplatformowe słuchawki douszne do gier z technologią aktywnej redukcji szumów (ANC), która zapewnia niezakłócony niczym dźwięk i nieograniczoną swobodę.

Hammerhead HyperSpeed

Hammerhead HyperSpeed  są wyposażone w dwa mikrofony z redukcją szumów otoczenia (ENC), zapewniające wyraźny głos podczas komunikowania się w grze lub podczas rozmów, a także są zasilane przez podświetlenie Razer Chroma RGB. Słuchawki mogą pochwalić się 30-godzinną żywotnością baterii. W zestawie znajduje się również etui ładujące. Dzięki łączności bezprzewodowej 2,4 GHz klasy gamingowej (z dołączonym dongle typu C) lub łączności Bluetooth 5.2 gracze będą mogli wyeliminować niechciane dźwięki, rozpraszające uwagę podczas rozgrywki w każdym miejscu, a także używać z każdym typem urządzeń – od konsoli po telefon komórkowy. Dołączony klucz sprzętowy HyperSpeed typu C pozwala graczom zmniejszyć opóźnienia dźwięku, zapewniając słuchawkom wydajność zbliżoną do urządzeń typowo gamingowych.

Więcej informacji na temat Razer Hammerhead HyperSpeed — licencjonowanych przez PlayStation®* można znaleźć tutaj. Słuchawki będą dostępne w listopadzie 2022 roku w cenie 179,99 EUR (sugerowana cena detaliczna) na Razer.com i u wybranych sprzedawców.

Więcej informacji na temat Razer Hammerhead HyperSpeed — licencjonowanych przez Xbox, można znaleźć tutaj. Słuchawki będą dostępne w listopadzie 2022 r. w cenie 179,99 EUR (sugerowana cena detaliczna) na Razer.com i u wybranych sprzedawców.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl