Sony PTZ SRG-X40UH – do zdalnej komunikacji i monitorowania

Sony PTZ SRG-X40UH – do zdalnej komunikacji i monitorowania

Sony PTZ SRG-X40UH to połączenie wysokiej jakości obrazu, uniwersalnych możliwości łączności i elastyczności instalacji. Nowa, kompaktowa kamera Sony jest już dostępna w Europie.

Sony PTZ SRG-X40UH
Sony PTZ SRG-X40UH

Najnowsza kamera Sony, która wzbogaca ofertę kamer PTZSRG-X40UH jest już dostępna w Europie. Urządzenie jest przeznaczone do zdalnej komunikacji i monitorowania w branżach, które w ostatnich latach odnotowują szybki rozwój: biurach, edukacji, opiece zdrowotnej i innych.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

EZVIZ BM1 – test kamery niani

Zaprezentowana po raz pierwszy w maju, w trakcie tegorocznych targów ISE, kamera SRG-X40UH wykorzystuje przetwornik obrazu 4K Exmor R CMOS i pozwala uzyskać obraz w wysokiej rozdzielczośći 4K oraz duży zoom, połączone z szerokim kątem widzenia, a także łączność UVC i HDMI. Dzięki prostej obsłudze i dostępnym interfejsom jest to urządzenie łatwe do podłączenia i może być używane do wielu aplikacji wideo na żywo, w tym wideokonferencji internetowych z prostym połączeniem typu plug n play za pomocą kabla USB-C.

Sony SRG-X40UH
Sony SRG-X40UH

Niedroga kamera PTZ 4K SRG-X40UH, zapewniająca wysoką jakość i szczegółowość obrazu, została nagrodzona jako produkt „Best of Show” na targach Infocomm 2022 w czerwcu. Obiektyw posiada szeroki   kąt widzenia wynoszący 70 stopni, a technologia Clear Image Zoom[ii] pozwala 40x przybliżyć obraz w rozdzielczości FHD i 30x w 4K. SRG-X40UH oferuje naturalne odwzorowanie kolorów i wysoką czułość, jeśli chodzi o uchwycenie wyglądu twarzy i innych istotnych szczegółów w zdalnej komunikacji, nawet w sytuacjach słabego oświetlenia. Szybki ruch PTZ oraz przystosowanie do  montażu sufitowego oznacza, że można użyć tej kamery do rejestracji ważnych obrazów w różnych lokalizacjach: od małych sal konferencyjnych po duże audytoria.

W ciągu ostatnich dwóch lat świat doświadczył drastycznych zmian w zakresie sposobu pracy i nauki, a następnie dostosował się do nich. Takie okoliczności spowodowały powstanie pilnego zapotrzebowania na wydajne metody do komunikacji zdalnej, do której wielu użytkowników może mieć dostęp w dowolnym czasie i miejscu z zachowaniem wysokiej niezawodności” – Claire Lam, kierownik kategorii produktów dla kamer sieciowych (Network Camera Solutions) w Sony Professional Displays & Solutions.

Sony zauważa i promuje przyjmowanie się standardu 4K, by wszyscy klienci mogli korzystać z lepszej jakości obrazu„.

Kamera SRG-X40UH, wyposażona w wygodne w użyciu złącza USB i HDMI, jest również zgodna ze standardem PoE+. W przypadku integracji z istniejącymi systemami stawia minimalne wymagania w zakresie okablowania i jest przystosowana do zdalnego sterowania z użyciem protokołu VISCA/VISCA over IP.

Test TP-Link Tapo C320WS – gdy martwisz się o bezpieczeństwo domu

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu technicznemu, gama kamer PTZ i kamer zdalnych Sony jest obecnie szeroko stosowana do zdalnego kształcenia i komunikacji na uniwersytetach, w szpitalach i biurach, a także do zdalnej produkcji na imprezach i w telewizji.

Kamera SRG-X40UH jest teraz dostępna w cenie detalicznej około 3000 EUR.

Aby uzyskać więcej informacji i dowiedzieć się, gdzie można kupić nową kamerę, odwiedź stronę pro.sony

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl