realme C33 – stylowy design i wydajna wszechstronność

realme C33 – stylowy design i wydajna wszechstronność

realme wprowadza na polski rynek stylowy smartfon z podstawowego segmentu. realme C33 charakteryzuje się elegancką estetyką, ultracienką obudową 8,3 mm i wysokiej klasy aparatem AI o rozdzielczości 50MP.

realme C33
realme C33

realme C33 wyposażono w ekran o przekątnej 6,5 cala, wydajny procesor Unisoc T612 i baterię 5000mAh, które zapewniają płynną pracę przez cały dzień. W trybie ultraoszczędnym użytkownik może korzystać z komunikatorów i połączeń telefonicznych, nawet jeśli stan naładowania baterii wynosi zaledwie 5%. Nawet tak niski poziom naładowania akumulatora C33 umożliwia:

  • – 1,2 godz. rozmów w aplikacji WhatsApp
  • – 1,8 godz. rozmów telefonicznych
  • – 4,1 godz. korzystania z serwisu Spotify

realme C33 zasila procesor Unisoc T612, a także jest pierwszym modelem z serii C, która oferuje system Android 12 od razu po wyjęciu z pudełka.

Test realme C33 – smartfon budżetowy z potencjałem

Nowy smartfon marki posiada aparat 50 MP nowej generacji, a także udoskonalone oprogramowanie. Nowy algorytm wzmacnia efekt tłumienia podświetlenia, zapewniając wyraźniejsze zdjęcia wykonywane pod światło. Dzięki technologii ulepszonego tłumienia podświetlenia użytkownicy uchwycą więcej szczegółów w jasnych okolicznościach robienia zdjęć.

Projektanci realme C33 tworząc nowy smartfon inspirowali się bezkresem morza, a litografia laserowa zastosowana w procesie produkcji pozwoliła stworzyć unikalny wzór na tylnym panelu urządzenia. Dzięki temu telefon wyróżnia się dynamicznym efektem wizualnym, gdy patrzy się na niego pod różnym kątem. Konstrukcja nowego realme C33 ma zaledwie 8,3 mm grubości. Telefon jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i złotym.

 

Smartfon realme C33 (4/64), w kolorze czarnym, jest od dziś dostępny za 799 zł w sieci sklepów Media Expert, Media Markt, Neonet, Komputronik, RTV Euro AGD, x-kom, a także w sklep-realme.pl oraz na realmeshop.pl. Urządzenie w kolorze złotym jest dostępne wyłącznie w sieci sklepów Media Expert, a także w sklep-realme.pl oraz na realmeshop.pl

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl