realme Watch 3 Pro i realme 33W

realme Watch 3 Pro i realme 33W

Od dziś, w sprzedaży dostępny jest także smartwatch realme Watch 3 Pro z funkcją połączeń Bluetooth, kompleksowym monitorowaniem stanu zdrowia oraz wielosystemowym, autonomicznym GPS. Marka realme zaprezentowała także ładowarkę samochodową o mocy 33W.

realme Watch 3 Pro – rozmowy, sport, zdrowie

realme Watch 3 Pro
realme Watch 3 Pro

realme Watch 3 Pro posiada zakrzywiony wyświetlacz AMOLED HD o przekątnej 1,78 cala, a jego wydajna bateria umożliwia korzystanie z urządzenia przez 10 dni – na jednym ładowaniu. Co więcej, dzięki nowemu smartwatchowi marki, użytkownik może prowadzić rozmowy wykorzystując połączenia Bluetooth. W Watch 3 Pro zastosowano nowy, zaawansowany chipset Dual-Mode i wysokiej klasy mikrofon wyposażony w profesjonalne algorytmy redukcji szumów AI. Zapewniają one stabilne i wyraźne połączenia, nawet w bardzo głośnym otoczeniu. Bateria urządzenia pozwala na prowadzenie nawet do 10 godzin ciągłych rozmów.

Test realme Watch 3 – zegarek do prowadzenia rozmów

W realme Watch 3 Pro wprowadzono funkcję, którą doceni wielu sportowców. Dzięki wielosystemowemu, autonomicznemu GPS i profesjonalnemu algorytmowi pozycjonowania, zegarek może dokładnie rejestrować ruch użytkownika – nawet przez ponad 20 godzin przy ciągłym korzystaniu z GPS. Dodatkowo, smartwatch wspomaga użytkownika w realizacji spersonalizowanych celów treningowych przez planowanie intensywności treningu i sugestie wspierające osiąganie lepszych wyników. Zegarek rejestruje ponad 110 trybów sportowych i spełnia normy IP68. Dodatkowo, dzięki funkcji monitorowania tętna, ciśnienia, poziomu nasycenia tlenu we krwi oraz jakości snu, użytkownik ma stały dostęp do statystyk dotyczących swojego stanu zdrowia.

realme Watch 3 Pro
realme Watch 3 Pro

realme Watch 3 Pro jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych: szarym i czarnym. Dodatkowo, użytkownik najnowszego smartwatcha może wybrać spośród 100 stylowych tarcz, dzięki czemu urządzenie będzie dopasowane do preferencji właściciela.

Ładowarka samochodowa realme 33W – bezpieczne ładowanie w drodze

Ładowarka samochodowa realme 33 waży zaledwie 19 g i ma 49,7 mm długości, co pozwala zaoszczędzić miejsce w samochodzie. Po podłączeniu do gniazda zasilania nie stanowi przeszkody w swobodnym korzystaniu z przestrzeni pojazdu. Metalowa obudowa urządzenia zapewnia subtelny i stylowy wygląd. Wytrzymała i antypoślizgowa powierzchnia ładowarki utrzymuje ją bezpiecznie w miejscu podczas każdego zakrętu czy innych manewrów oraz sytuacji w czasie podróży.

realme 33W
realme 33W

Dwa porty wyjściowe ładowarki pozwalają na szybkie i łatwe ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie. Dzięki niej użytkownik naładuje produkty takich producentów jak: realme, OPPO, OnePlus, a także innych marek. Na uwagę zasługuje fakt, że urządzenie obsługuje 3 protokoły ładowania: QC3.0, Dart oraz SUPERVOOC.

Dostępność i ceny

Smartwatch realme Watch 3 Pro, w kolorze czarnym, jest od dziś dostępny za 449 zł w sieci sklepów Media Expert, Media Markt, Komputronik, RTV Euro AGD, x-kom, a także w sklep-realme.pl oraz na realmeshop.pl.

Ładowarkę samochodową realme 33W można od dziś kupić w sieci sklepów Media Expert, Media Markt, Neonet, Komputronik, RTV Euro AGD, x-kom, a także w sklep-realme.pl oraz na realmeshop.pl za 99 zł.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: