Niceboy Raze 2 Twins – podwójny głośnik bezprzewodowy

Niceboy Raze 2 Twins – podwójny głośnik bezprzewodowy

Podwójny głośnik Niceboy Raze 2 Twins z trybem stereo i mono oraz 12 W mocą każdego z głośników jest już dostępny na polskim rynku. Wyróżnia go wodoszczelność na poziomie IPX7, sprawiająca, że jest on odporny na 30-minutowe zanurzenie w wodzie. Został on wyposażony w podwójną baterię 1500 mAh, która gwarantuje nawet do 10 godzin odtwarzania muzyki. Dodatkowo urządzenie posiada tryb oszczędzania energii – po dłuższym czasie nieaktywności automatycznie się wyłącza. Dystrybutorem Niceboy w Polsce jest firma 4cv.

Niceboy Raze 2 Twins
Niceboy Raze 2 Twins

Co czwarty Polak wydaje rocznie od 2 do 5 tys. zł na małe sprzęty elektroniczne

Polski rynek elektroniki użytkowej dynamicznie się rozwija. Polacy chętnie zaopatrują się w nowe urządzenia – z badań wynika, że na małe urządzenia 22,2 proc. z nas wydaje mniej niż 1 tys. zł rocznie, natomiast 43,6 proc. przeznacza od 1 tys. zł do 2 tys. zł. Więcej niż co czwarty Polak (27,7 proc.) rokrocznie wydaje na małą elektronikę między 2 a 5 tys. zł., jednocześnie jedynie 6,5 proc. naszych rodaków decyduje się w ciągu roku na zakupy powyżej sumy 5 tys. zł. Niceboy wprowadza kolejne urządzenia na rynek polski, jednym z nich jest głośnik bezprzewodowy Raze 2 Twins, który wyróżnia możliwość rozdzielenia na dwa.

 Test Creative STAGE 360 – atmosfera Mundialu na sofie, czy to możliwe?

Dwa głośniki o mocy 12 W do użytku w trybie mono lub stereo

Niceboy Raze 2 Twins gwarantuje wysoką jakość dźwięku przestrzennego, dzięki łączącym się za pomocą technologii True Wireless dwóm głośnikom o mocy 12 W. Mogą być one wykorzystywane jako głośnik stereofoniczne – połączone elastycznym etui zawartym w zestawie, bądź ustawione oddzielnie, np. po dwóch stronach ekranu komputera. Jednocześnie Niceboy Raze 2 Twins można używać także w trybie mono, wykorzystując je jako dwa niezależne głośniki, co umożliwi nagłośnienie pomieszczenia z dwóch źródeł przez ustawienie ich w przeciwległych rogach pokoju. Zawarta w urządzeniu technologia Bluetooth 4.2 gwarantuje szybką transmisję dźwięku bez zakłóceń na odległość do 10 metrów.

Odporność na 30-minutowe zanurzenie w wodzie oraz bateria 1500 mAh

Głośnik Niceboy Raze 2 Twins posiada parametry wodoszczelności na poziomie IPX7, co oznacza ochronę przed skutkami zanurzenia w wodzie na głębokość do 1 metra przez 30 minut. Urządzenie może być bezpiecznie użytkowane w kuchni oraz łazience, a także w czasie aktywności na świeżym powietrzu – jest odporny na przypadkowe zalania oraz zmienne warunki atmosferyczne. Wyposażenie w podwójną baterię 1500 mAh gwarantuje nawet do 10 godzin słuchania muzyki. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w automatyczny wyłącznik w przypadku dłuższej nieaktywności, co wspiera oszczędność energii. Niceboy Raze 2 Twin w kolorze czarno-niebieskim dostępny jest w Media Expert w cenie 379 zł.

 Test Teufel Boomster GO – w domu i w plenerze

Niceboy to międzynarodowa marka elektroniki użytkowej obecna na rynku europejskim od 2016 roku, której siedziba znajduje się w Czechach. Jej produkty dostępne są w ośmiu krajach europejskich. Urządzenia Niceboy projektowane są z myślą o łączeniu najnowszych trendów technologicznych, nowoczesnego designu oraz prostoty użytkowania. Oferta produktowa marki zawiera kamery samochodowe oraz sportowe, bezprzewodowe słuchawki i głośniki, opaski fitness, a także akcesoria gamingowe. Oficjalnym polskim dystrybutorem sprzętów Niceboy jest firma 4cv.

 Parametry techniczne Niceboy Raze 2 Twins 

Wersja BT:              

4.2

Obsługa protokołu:              

A2DP1.2, HFP1.6, HSP1.2, AVRCP1.4, podpora TTS

Odległość transmisji:              

10 m

Częstotliwość:              

68 Hz – 20 kHz

Czułość:              

≥70dB

Moc:              

24 W (2 x 12 W)

Bateria:              

2 x 1500 mAh

Wytrzymałość baterii:              

8-10 godzin (przy 70% głośności)

Czas ładowania:              

3 godziny

Napięcie / prąd ładowania:              

5V/0,8A

Wodoszczelność:              

IPX7

Wymiary:

84 mm / 84 mm / 210 mm

Waga:

750 g

Zawartość opakowania:              

Głośniki Bluetooth Niceboy Raze 2 Twins

Wielojęzyczna instrukcja obsługi

Kabel ładujący micro USB

3 komentarze do “Niceboy Raze 2 Twins – podwójny głośnik bezprzewodowy

 • 31 października 2022 o 17:27
  Bezpośredni odnośnik

  Ja tam nie mam potrzeby, żeby mieć podwójny głośnik. Taki SONY SRS-XG300 mi styknie, nawet w media expert idzie go dostać, a dźwięk jest cudowny!

  Odpowiedz
 • 24 października 2022 o 00:49
  Bezpośredni odnośnik

  Widziałem też ciekawy wybór głośników od Bang & Olufsen. Z tego co mi wiadomo to dobra, porządna firma. Na pewno lepiej wypadają niż większość

  Odpowiedz
  • 24 października 2022 o 16:21
   Bezpośredni odnośnik

   Podwójny głośnik jest spoko, ale nie wiem czemu wydaje mi się to trochę bezsensownym podejściem do tematu. Osobiście wolałbym jakieś Addony albo multiroom. Bang & Olufsen ma parę zestawów na jesiennej promocji w Top Hifi jak coś.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: