Nauka kodowania jest łatwa w GoIT Poland: oto jak się tego nauczyć

Nauka kodowania jest łatwa w GoIT Poland: oto jak się tego nauczyć

Czy kurs IT na pewno jest mi potrzebny, czy nie jestem w stanie nauczyć się tego sam za darmo? Wiele początkujących osób może zadawać sobie takie pytanie, jednak odpowiedź powinna być jedna. To nie jest właściwy kierunek! Nie mając doświadczenia ciężko będzie Ci obrać właściwy sposób nauki. Najprawdopodobniej zrazisz się do kodowania i po chwilowym wysiłku sobie odpuścisz. W szczególności jeśli jesteś nastawiony na osiągnięcie dobrych efektów w krótkim czasie. Bez fachowej wiedzy, prawdopodobnie zaczniesz od języków typu Java lub Python, nie do końca mając świadomość do czego właściwie miały by Ci być potrzebne.

W takiej sytuacji potrzebujesz wparcia, które będzie gwarancją sukcesu. Same dobre chęci niestety nie wystarczą. Potrzebujesz wytoczyć najcięższe działa, które dadzą Ci najlepsze narzędzia i odpowiednią motywację do działania. Taką artylerią będą kursy IT online z certyfikatem od firmy GoIT Polska

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

GoIT Poland

Czy nauka kodowania jest trudna?

Na tak postawione pytanie, można by odpowiedzieć.. to zależy. Wszystko zależy od tego jaką metodykę przyjmiemy. Jeżeli postawimy na zgłębianie wiedzy samemu lub liczymy, że szkoła nauczy nasze dzieci programowania, to odpowiedź będzie brzmiała, tak. Nauka kodowania jest trudna. 

Jeżeli natomiast postawimy na sprawdzone firmy oferujące szkolenia i organizujące dla młodzieży i dorosłych kurs programowania z gwarancją pracy, certyfikatem i z doświadczonym gronem nauczycieli to odpowiedź będzie zgoła odmienna. Wysoką jakość tego rodzaju nauki potwierdzają liczne pozytywne opinie wystawiane przez absolwentów, z których wielu pozostało w branży, po tym jak ukończyli kurs IT z gwarancją zatrudnienia. 

Dlaczego nauka kodowania w GoIT Poland jest łatwa?

GoIT Poland to firma organizująca kursy programowania dla początkujących z wieloletnim doświadczeniem. Tysiące godzin przeprowadzonych ćwiczeń pozwoliły im na wyciągnięcie licznych refleksji i  udoskonalenie systemu nauczania, dzięki czemu są w stanie przekazać wiedzę kursantom w sposób łatwy, przyjemny i zorganizowany. Kursy odbywają się online przez co są wygodniejsze i bardziej pragmatyczne. Przekazywana wiedza natomiast jest skompensowana, a program dydaktyczny ułożony został w taki sposób, aby wiedza teoretyczna i praktyczna przeplatały się ze sobą w jak najbardziej efektywny sposób, przygotowując kursanta od przyszłej pracy programisty. 

Kursy programowania online od GoIT zakładają kilka istotnych elementów dzięki którym nauka będzie przyjemna, a zarazem motywująca i efektywna. 

  • Praca samodzielna – pracujesz nad materiałami teoretycznymi, materiałami video, dokumentacją i instrukcjami krok po kroku.

 

  • Spotkania z wykładowcami – w trakcie których otrzymasz odpowiedź na zadawane pytania, a także wyjaśnienia na temat problematycznych kwestii.

 

  • Testy dla samosprawdzenia – od ich zaliczenia będzie uzależnione przejście do kolejnego etapu i będą podsumowaniem tego na ile opanowałeś dotychczasowy materiał.

 

  • Praca nad prawdziwymi projektami – w czasie kursu tworzysz trzy projekty zespołowe i cztery projekty indywidualne. Daje to możliwość praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy.

 

  • Prace domowe – mają na celu utrwalenie przyswojonej wiedzy. Po zrealizowaniu zadania otrzymasz informację zwrotną od trenera

Każdy z tych elementów odgrywa istotną rolę, po to aby spędzony czas na naukę był jak najlepiej wykorzystany. Niczym dobrze naoliwiona maszyna proces nauki w GoIT pozwala na szybkie i łatwe przyswajanie wiedzy. Rozważając podjęcie kursu, warto dowiedzieć się czy kurs IT z gwarancja pracy mogą być dofinansowane dla początkujących programistów. Niektóre instytucje pozwalają na bezpłatne odbywanie szkoleń w ramach dotacji. Bez względu na to kursy IT online są bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób chcących się przebranżowić. A jeżeli weźmie się pod uwagę potencjalne zarobki, jakie można osiągać pracując jako programista, to stopa zwrotu z takiej inwestycji będzie na pewno atrakcyjna. 

Jakie korzyści płyną z kursów GoIT?

Kurs GoIT HTML/CSS + Java Script oferuje przygotowanie do pracy w charakterze Full-Stack JavaScript Developer. Chociaż słysząc takie hasła, pewnie pojawia się przerażenie w Twoich oczach, to musisz wiedzieć dwie rzeczy. 

Po pierwsze. Jest to zawód stosunkowo prosty do opanowania. Oczywiście, aby osiągnąć poziom zaawansowany potrzeba lat doświadczeń, jednak opanowanie podstawowych zagadnień związanych z tym jak tworzone są strony internetowe, oswojenie tablic stylów  CSS i poznanie zasad JavaScript są stosunkowo proste.

Po drugie. Kurs oferowany przez GoIT da ci możliwość podjęcia pracy w trzech różnych specjalizacjach: Web Developer, Front-End Developer i Full-Stack Developer. Każda z tych specjalizacji zwiększa Twoją atrakcyjność na rynku pracy. W trakcie kursu będziesz miał do czynienia z wieloma zadaniami, szkoleniami i projektami. Kurs wymaga dużo pracy i poświęcenia, jednak jego przejście może najlepszą decyzją w Twoim życiu. 

Dlaczego warto wybrać firmę GoIT? 

GoIT to sprawdzona firma świadcząca usługi w zakresie szkolenia i doskonalenia zawodowego w branży IT. Firma GoIT oferuje kursy programowania dla początkujących, jak również dla tych którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę. Praca na istniejących projektach pod bacznym okiem doświadczonej kadry nauczycielskiej sprawia, że nauka jest łatwa i skuteczna. Celem nadrzędnym jest przekazanie kursantowi wszelkiej wiedzy, która może być niezbędna na początku jego kariery zawodowej w branży IT. Dzięki doświadczeniom prowadzących, kursant dostaje niepowtarzalną okazję do obcowania z osobami obytymi w branży i na co dzień mierzącymi się z rozwiązywaniem problemów, które pojawiają się  przy wdrażaniu projektów. Za profesjonalizmem GoIT przemawia również fakt, że współpracuje ona z wieloma firmami będącymi liderami w branży IT. 

 

  1. Niestety nie polecam, ze względu na niedotrzymywanie warunków umowy , wprowadzanie w błąd i usuwanie niewygodnych komentarzy. Dodam, ze zakończyłam kurs w terminie w gronie do 10 osób ze stu kilku. Gwarancja pracy okazała się być wysłanymi trzema linkami z ogłoszeniami o pracę. Czuję się celowo wprowadzona w błąd bo specjalnie pytałam czy zapis w umowie to nie przypadkiem oferty trzech ogłoszeń ale mnie zapewniano, że to realne oferty zatrudnienia. A na stronie widniała informacja ” gwarancja zatrudnienia”. Teraz już jej nie ma, bo zwróciłam na to uwagę. Indywidualny projekt po kursie okazał się być opisową listą propozycji projektów, które sobie można zrobić samemu i tyle. Mogłabym powiedzieć też dużo dobrego o kursie, ale się zawiodłam i firma nie jest godna zaufania. Mój znajomy prawnik stwierdził, że gorszej umowy dla kursanta jeszcze w życiu nie widział. Za to dla firmy umowa jest jak marzenie. Tak się dzieje jak chęć zysku jest najważniejsza, bo tak to widzę.

Dodaj komentarz

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl