Automatyczne tłumaczenie czatu w aplikacji Bolt

Automatyczne tłumaczenie czatu w aplikacji Bolt

W ramach podnoszenia jakość usług przewozu taksówkami, Bolt nieustannie opracowuje, testuje i wprowadza nowe rozwiązania zarówno dla klientów jak i kierowców.  Od niedawna dla użytkowników aplikacji w Warszawie dostępne są dwie nowe kategorie: Basic i Bolt, a użytkownicy w całej Polsce mogą już korzystać z automatycznego tłumacza czatu.

Nowe kategorie dostępne są na początek dla użytkowników aplikacji Bolt w Warszawie. Kategoria Bolt, która pod tą nazwą wcześniej funkcjonowała w aplikacji, staje się teraz kategorią podstawową, która ma odpowiedzieć na zgłaszane przez pasażerów uwagi na temat jakości aut. Od teraz w tej kategorii obowiązują nowe formy kwalifikacji samochodu.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Test Rakuten Kobo Clara 2E – czytnik ebooków z recyklingu

Nowością jest kategoria Basic. To opcja dla osób, którym zależy po prostu na szybkim i ekonomicznym dotarciu z punktu A do punktu B. Znajdować się w niej mogą samochody z innych kategorii (np. Bolt lub Premium).

W Bolt skupiamy się aktualnie na działaniach, mających poprawić jakość naszych usług w zakresie przejazdów taksówkami. Dlatego uważnie przyglądamy się informacjom i uwagom pozostawionych przez użytkowników w aplikacji. Wprowadzone kategorie mają z jednej strony pomóc odnaleźć się w naszej ofercie osobom, które poszukują podstawowych standardów w przejeździe oraz tym, dla których ma to być po prostu ekonomiczny środek transportu. Będziemy z uwagą obserwować jak nowe kategorie przyjmowane są przez klientów i rozwijać je także w innych miastach – mówi Paweł Kuncicki, Country Manager BoltBolt w Polsce.

tłumaczenie czatu

Automatyczne tłumaczenie czatu w aplikacji

Ostatnio w aplikacji Bolt dla pasażerów wprowadzona została nowa funkcja opracowana przez warszawskich inżynierów Bolt: automatyczny translator czatu. W czacie pomiędzy kierowcą a pasażerem, translator automatycznie wykrywa język, którym porozumiewają się użytkownicy.

Test Creative Outlier Pro – słuchawki dla mistrza

W momencie gdy użytkownicy posługują się różnymi językami, ich wiadomości zostają automatycznie przetłumaczone na język,  którym wybrali w aplikacji. Tłumaczenie jest wyświetlone obok oryginalnej wiadomości. Nowa funkcja pozwala użytkownikom posługującym się różnymi językami, w prosty sposób uzgodnić szczegóły przejazdu.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl