Party Maker – czyli czas na imprezę

Party Maker – czyli czas na imprezę

Organizacja wesel, wieczorów kawalerskich czy przyjęcia w marsjańskiej bazie – to tylko wybrane możliwości, jakie oferuje graczom tytuł Party Maker stworzony przez Forestlight Games – warszawskiego producenta i wydawcę gier na PC i konsole z notowanej na GPW grupy PlayWay. Gra jest wzbogaconą i odświeżoną wersją symulatora Wedding Designer. Już teraz gracze mogą sprawdzić się w roli kreatorów szalonych i niezapomnianych imprez.

Party Maker

Cieszymy się, że po wielu miesiącach intensywnej pracy w końcu możemy zaprezentować wszystkim Party Maker. Wierzymy, że spełniliśmy oczekiwania graczy, którzy podzielili się z nami swoimi sugestiami, po zagraniu w demo ówczesnego Wedding Designer. Jesteśmy przekonani, że oddajemy w ich ręce produkt, który pozwoli im na wyśmienitą zabawę z dużą dozą kreatywności – mówi Tomasz Mazur, prezes zarządu Forestlight Games.

 Najważniejszym zadaniem graczy w Party Maker jest przygotowanie zapadającej w pamięć imprezy. Tytuł pod tym względem oferuje sporą różnorodność – na użytkowników czeka organizacja m.in. wesel, wieczorów kawalerskich, festynów, konwentu fantasy, przyjęcia w marsjańskiej bazie oraz pokazu kotów. Gracze będą odpowiedzialni za każdy aspekt planowanych przez siebie wydarzeń: lokalizację, wystrój czy atrakcje towarzyszące. Gra pozwala wykazać się dużą kreatywnością, jednak użytkowników ograniczać będzie budżet, jakim dysponują klienci, zamawiający przyjęcia. Bardzo ważnym aspektem w tytule jest dekorowanie. Do dyspozycji gracze otrzymają około czterystu różnego rodzaju dekoracji, które pomogą im uczynić imprezy jeszcze bardziej doskonałymi.

Test realme C33 – smartfon budżetowy z potencjałem

Dekoracje są nieodłącznym elementem każdego udanego przyjęcia – stąd w Party Maker istnieje możliwość ustawiania pustych stołów czy obiektów, na których będzie można rozmieszczać rozmaite ozdoby. W przyszłości planujemy także wzbogacenie naszej gry o liczne dodatki, nie tylko o nowe dekoracje, ale także lokacje, które powinny ucieszyć graczy – dodaje Tomasz Mazur.

 Poza organizacją imprez i dekorowaniem miejsc użytkownicy zmierzą się też z innymi wyzwaniami np. podczas przygotowań przyjęcia na sterowcu, będzie trzeba ratować gości przed rozbiciem się o szczyty gór. Z kolei za spełnianie oczekiwań klientów, przewidywane są specjalne bonusy i nagrody. Gracze dostaną również okazję do tego, aby z nimi porozmawiać. Poznają oni m.in. Johnego, który opiekuje się chińskim ogrodem czy Dianę, która próbuje pokonać problemy przy organizacji wystawy kotów. Zaletą tytułu jest elastyczny czas grania, ponieważ na każdym poziomie gracze spędzą tyle czasu, ile chcą – mogą oni wykonać podstawowe zadania, ale też tworzyć nowe przestrzenie pod kolejne imprezy.

Test Creative Outlier Pro – słuchawki dla mistrza

Party Maker na PC został wydany w 12 wersjach językowych. W planach Forestlight Games jest także przygotowanie kolejnych portów tytułu na PS, XBOX, SWITCH, mobile i VR.

Forestlight Games zamierza dołączyć do grona spółek notowanych na NewConnect w 2023 roku.

Party Maker – Karta Steam:

https://store.steampowered.com/app/1125890/Party_Maker/

Party Makter – trailer:

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl