Kuchenka mikrofalowa praktycznym urządzeniem

Kuchenka mikrofalowa praktycznym urządzeniem

Coraz szybsze tempo życia sprawia, że brakuje nam czasu na codzienne samodzielne przygotowanie posiłków. Z odpowiedzią przychodzi marka Hisense, oferująca nowe, poręczne i wielozadaniowe kuchenki mikrofalowe. Zobacz jakie mają funkcje!

kuchenka mikrofalowa
H20MOMS4HG

Kuchenka mikrofalowa jest praktycznym urządzeniem, którego nie może zabraknąć w żadnym współczesnym domu. Wybór mikrofalówki nie sprowadza się jedynie do designu, ale przede wszystkim do oferowanych funkcji. Najbardziej zawansowane kuchenki mikrofalowe z powodzeniem mogą zastąpić kilka urządzeń kuchennych. Hisense przedstawił nowe modele wielofunkcyjnych kuchenek mikrofalowych H20MOBS4H, H20MOMS4HG, H30MOBS10HC, H20MOMP1H, H20MOWP1, które pozwalają nie tylko sprawnie podgrzać posiłek, ale też gotować, piec, grillować i rozmrażać.

Recenzja Hisense HI-MOVE IV – marzenie Pani/Pana domu

Zadbaj o zdrowe rozmrażanie żywności

Mrożenie to jeden z najlepszych sposobów przechowywania żywności, który pozwala zachować na dłużej świeżość i większość wartości odżywczych produktów. Warto pamiętać jednak, że nieumiejętne rozmrażanie składników może być niebezpieczne dla naszego zdrowia. Surowych produktów i potraw lepiej nie rozmrażać w temperaturze pokojowej – taki sposób rozmrażania może spowodować namnażanie się szkodliwych bakterii oraz sprzyja psuciu się żywności. Dużo bezpieczniejszą metodą jest rozmrażanie jedzenia w warunkach chłodniczych, czyli w lodówce.

Wymaga to jednak dużo czasu. Możliwość szybkiego i bezpiecznego rozmrażania jest jedną z wielu podstawowych zalet mikrofalówek. Kuchenki mikrofalowe Hisense posiadają inteligentną funkcję rozmrażania, która dba o to, by ciepło szybko i równomiernie docierało do potrawy, a produkty zachowały swój kolor i aromat.

Gotowanie dostosowane do potrzeb – zaoszczędź swój cenny czas

Kolejną funkcją mikrofalówek jest gotowanie. Kuchenki mikrofalowe Hisense umożliwiają wybór różnych mocy wyjściowych i czasu pracy dla pełnej kontroli procesu gotowania. Najnowsze modele posiadają 5 wbudowanych ustawień mocy. Najwyższa moc umożliwia błyskawiczne podgrzewanie posiłków, gotowanie wody czy mleka. Średnio-wysokie ustawienia są odpowiednie dla gotowania na parze lub smażenia żywności, podczas gdy niskie do odparowania wody.

Hisense H30MOBS10HC 4 w 1
Hisense H30MOBS10HC 4 w 1

H30MOBS10HC 4 w 1 Super Combo – spełnij swoje kulinarne pasje!

Poza podstawowymi czynnościami jak rozmrażanie, podgrzewanie czy gotowanie, niektóre modele mikrofalówek pozwalają pójść o krok dalej. Kuchenka mikrofalowa Hisense H30MOBS10HC 4 w 1 posiada cały szereg inteligentnych funkcji, dzięki którym łatwo zastępuje wiele innych urządzeń kuchennych.

Funkcja Air Fry pozwala przygotować smażone i chrupiące potrawy przy użyciu mniejszej ilości oleju. Funkcja umożliwia optymalną dystrybucję ciepła, dzięki czemu potrawy zyskują chrupiącą skórkę oraz delikatny i wilgotny środek.

To nie wszystko! Nowoczesne kuchenki mikrofalowe mają funkcję grillowania. Inteligentne połączenie mikrofal z ciepłem grilla sprawia, że potrawy są wyraziste w smaku, doskonale wypieczone w środku i przyrumienione na zewnątrz. Model H30MOBS10HC posiada aż cztery automatyczne programy Crispy Grill, które pozwalają przyrządzić potrawy z grilla w zaledwie kilka minut.

Dodatkowo, nowoczesne modele jak H30MOBS10HC są wyposażone również w technologię kontroli niskiej temperatury. Co to oznacza? Przy pomocy 5 automatycznych programów niskiej temperatury urządzenie pozwala na powolne gotowanie, stałe utrzymywanie ciepła, a nawet suszenie produktów.

Test Eufy HomeVac S11 Reach – na codzienne porządki

Wyczyść mikrofalówkę bez wysiłku

Mikrofalówki Hisense cechuje ergonomiczność, funkcjonalność i łatwość obsługi. Dotyczy to także czyszczenia. Usuwanie zabrudzeń ze ścianek mikrofali może być bardzo czasochłonne. Hisense zadbał o to, aby czyszczenie kuchenek mikrofalowych było możliwie szybkie i wymagało jak najmniej wysiłku. Nowoczesne urządzenia posiadają funkcję czyszczenia parą, która skutecznie zmiękcza zaschnięte resztki i zabrudzenia. Cały proces trwa około 5 minut, po czym wystarczy wytrzeć wnętrze kuchenki ręcznikiem lub miękką ściereczką.

Mikrofalówki Hisense powstały z myślą o oszczędzaniu czasu i upraszczaniu codziennych obowiązków. Zaawansowane technologicznie kuchenki mikrofalowe są w stanie zastąpić wiele innych urządzeń kuchennych.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: