AGD od łazienki aż po kuchnię

AGD od łazienki aż po kuchnię

Rozważasz wymianę swojego AGD na nowsze, bardziej ergonomiczne i energooszczędne? A może urządzasz nowe mieszkanie i szukasz najlepszych rozwiązań na rynku? Bez względu na to, czy planujesz zakup jedynie pralki, lodówki lub piekarnika, czy też całego wyposażenia do kuchni i łazienki, trwające promocje cashback Samsung stwarzają ku temu idealną okazję.

AGD

Firma Samsung zabiega o pozycję lidera wśród producentów inteligentnych i energooszczędnych urządzeń AGD. Oferuje m.in. innowacyjne lodówki, pralki i suszarki oraz sprzęty do zabudowy, które wyróżniają się wyrafinowanym designem, a jednocześnie sprawiają, że domowe obowiązki przebiegają szybciej i wygodniej. Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników Samsung projektuje nie tylko najwyższej jakości sprzęt, ale również oferuje wyjątkowe promocje.

Test Samsung Jet 90 premium – odkurzacz 550 W w akcji

Para dobra na wszystko – piekarniki oraz cała zabudowa

Piekarnik parowy stał się elementem obowiązkowym w każdej kuchni należącej do osoby dbającej o zdrowie i właściwą dietę. Dania przygotowywane z jego pomocą wyróżniają walory prozdrowotne oraz smakowe. Piekarniki Samsung Dual Cook Steam oferują możliwość jednoczesnego przygotowywania zdrowych dań na parze i wielu innych potraw przy użyciu różnych ustawień, bez mieszania się zapachów.

Urządzenia pozwalają na korzystanie z komory piekarnika w 8 różnych konfiguracjach, dzięki którym przygotujemy smaczne, różnorodne dania przy pomocy termoobiegu, grilla oraz kilku trybów parowych, w tym funkcji gotowania na parze w specjalnym naczyniu. Samsung wprowadził także dodatkowo nowe funkcje, poprawiające jakość smaku przyrządzanych potraw, m.in. Air Fry i Air Sous Vide. Zarówno piekarniki, jak i płyty indukcyjne umożliwiają połączenie z aplikacją SmartThings, która wspomoże nas w procesie przyrządzania posiłków, zarekomenduje wyjątkowe przepisy oraz umożliwi zdalne sterowanie sprzętem*.

Domowa pralnia w wydaniu smart – pralki, pralko-suszarki i suszarki

Regularne pranie i suszenie ubrań może być męczące i czasochłonne. Inteligentne pralki i suszarki Samsung ułatwiają to zadanie kompleksowo. W przypadku urządzeń z linii AI Control oraz nowych BESPOKE AI™,  możemy otrzymywać spersonalizowane rekomendacje dotyczące prania i suszenia, a także – dzięki specjalnym czujnikom oceniającym między innymi stopień zabrudzenia oraz wagę pranych rzeczy – zmniejszyć zużycie detergentów i wody wykorzystywanych podczas prania. Dużym atutem jest też inteligentna współpraca pralki i suszarki za sprawą funkcji Auto Cycle Link.

Dzięki niej pralka, na podstawie zakończonego programu prania, podpowie suszarce odpowiedni program suszenia, a nam pozostaje jedynie przełożenie ubrań z jednego bębna do drugiego. Co więcej, zastosowany w pralkach, pralko-suszarkach oraz suszarkach Samsung silnik Digital Inverter – objęty przez producenta 20-letnią gwarancją – zapewnia ciche oraz wydajne działanie urządzeń, zużywając przy tym mniej energii niż tradycyjne silniki.

Na miarę zmieniających się potrzeb – lodówki Samsung Bespoke

Lodówka, która wydaje nam się odpowiednia na danym etapie życia, za kilka lat może okazać się zbyt mała, by pomieścić zakupy dla powiększającej się rodziny, a sam design i kolorystyka nie współgrać z odnowionym wnętrzem. Odpowiedzią jest personalizowany sprzęt, który może zmieniać się z czasem, tak jak nasze oczekiwania. Lodówki Samsung Bespoke to moc personalizacji i modułowości. Wymienne panele zewnętrzne lodówki dostępne są aż w 16 kolorach.

Test Samsung Galaxy Z Fold4 i Galaxy Watch 5 Pro – po dłuższym użytkowaniu

Do wyboru mamy także kilka opcji wykończeniowych paneli, tj. szkło satynowe, czyste szkło lub metal. Ideą Bespoke jest także możliwość bezproblemowej i ekspresowej wymiany paneli frontowych, gdy poprzednie przestają nam pasować, lub powiększenia przestrzeni za pomocą modułów.  Dzięki temu możemy przeprowadzić metamorfozę naszej lodówki w dowolnym momencie. W sytuacji, gdy potrzebujemy dodatkowego miejsca na produkty, możemy dokupić moduł z funkcją chłodziarki z dolnym zamrażalnikiem, jednodrzwiowej chłodziarka, jednodrzwiowej zamrażarki lub jednodrzwiowej chłodziarki slim. Kompresor Digital Inverter w lodówkach Bespoke objęty został aż 20-letnią gwarancją, co sprawia, że sprzęt ten jest wyborem na lata.

 Skorzystaj z promocji Samsung

Jeśli remontujesz dom lub urządzasz nowe mieszkanie, to właśnie teraz jest doskonały czas na zakup funkcjonalnego AGD Samsung – dzięki trwającym promocjom Samsung kupując sprzęty do kuchni i łazienki, zostawiając opinie o zakupionych urządzeniach i spełnieniu pozostałych wymogów; możesz otrzymać w sumie aż do 3749 zł zwrotu:

  • Kupując lodówkę Bespoke możesz zyskać nawet do 749 zł zwrotu na konto (czas trwania promocji: 11.10-21.11.2022 lub do wyczerpania puli zwrotów)
  • Kupując wybraną pralkę, pralko-suszarkę lub suszarkę, możesz odebrać aż do 750 zł, a w przypadku zakupu zestawu pralka & suszarka aż do 1500 zł zwrotu na konto (czas trwania promocji: 14.09-31.10.2022 lub do wyczerpania puli zwrotów)
  • Kupując piekarnik parowy lub Dual Cook oraz wybrane urządzenie AGD, możesz liczyć aż na 1500 zł zwrotu na konto (czas trwania promocji: 11.10-21.11.2022 lub do wyczerpania puli zwrotów)

Więcej informacji o trwających promocjach znajdziesz tutaj: www.kuchnia.samsung.pl oraz www.pralki.samsung.pl

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: