Poly Studio X – wideobar na systemie Android

Poly Studio X – wideobar na systemie Android

Poly, globalny dostawca rozwiązań audio i wideo, ogłosił wprowadzenie linii wideobarów Studio X Family opartych na systemie Android i certyfikowanych jako kompatybilne z Google Meet. Seria urządzeń dołącza do rosnącej listy rozwiązań Poly certyfikowanych do użytku z Google Meet, Google Voice i Chrome OS, dzięki czemu użytkownicy mogą doświadczać najlepszej jakości rozmów i konferencji.

Poly Studio X

Firma Poly, jako pierwsza dostarcza urządzenia oparte na systemie Android i oferujące natywną funkcjonalność Google Meet: Poly Studio X30, Studio X50, Studio X70, oraz TC8 – intuicyjny 8-calowy wyświetlacz dotykowy, który pozwala klientom Google Meet z łatwością rozpoczynać spotkania. Od uzyskania dostępu, poprzez usprawnione, jakościowe połączenia możliwe za sprawą urządzeń dostosowanych pod każdą wielkość sali konferencyjnej.

 Test Poly Sync 10 – świetny zestaw głośnomówiący do domowego biura

Każdy wideobar z rodziny Poly Studio X oferuje gwarancję inteligentnych i jakościowych połączeń wideo z innowacyjnymi możliwościami, które zwiększą doświadczenia użytkowników Google Meet, takimi jak:

 • Poly DirectorAI – technologia inteligentnej kamery, która wykorzystując sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe, zapewnia automatyczne oraz płynne przejścia, kadrowanie oraz śledzenie mówcy w czasie rzeczywistym.
 • Innowacje audio, takie jak technologie NoiseBlockAI i Acoustic Fence, które blokują niepożądane dźwięki i szumy otoczenia.
 • Kadrowanie uczestników – funkcja Poly DirectorAI, która zapewnia widoczność każdego uczestnika spotkania. Poly jest obecnie jedynym partnerem, który zapewnia kadrowanie osób z zaawansowanymi możliwościami AI dla Google Meet (dostępne w Studio X70).

Recenzja Poly Voyager Focus 2 – akustyczna doskonałość podczas rozmów

 Innowacje Poly w urządzeniach do użytku profesjonalnego konsekwentnie zapewniają coraz lepsze doświadczenia ze spotkań. Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą, która jest producentem urządzeń do audio i wideokonferencji opartych na systemie Android certyfikowanych jako kompatybilne z Google Meet„, powiedział David Citron Dyrektor Google Meet i Voice. „Razem z Poly jesteśmy zaangażowani w wyposażenie pracowników hybrydowych w technologię, która przenosi spotkania na wyższy poziom„.

Poly Studio X

Google i Poly wspólnie mogą skupić się na dostarczaniu intuicyjnego, a jednocześnie funkcjonalnego rozwiązania klasy korporacyjnej do wideokonferencji dla klientów Google Meet” – powiedział Chris Moss, szef działu zarządzania produktami i portfolio w Poly. „Mamy wspólną wizję zapewnienia poczucia równości spotkań wszystkim uczestnikom poprzez ponowne zdefiniowanie przyszłości pracy hybrydowej”.

 Seria Poly Studio X zapewnia pierwsze w swoim rodzaju kompletne rozwiązania dla pomieszczeń Google Meet o różnych wymiarach (Studio X30 dla małych sal, Studio X50 dla średnich, Studio X70 dla dużych pomieszczeń), wyposażone w:

 • Wideo Full HD z inteligentnymi kamerami Poly DirectorAI
 • Wypełniający pomieszczenie i krystalicznie czysty dźwięk z mikrofonu
 • Tryb Poly USB Device zapewniający elastyczność korzystania z wielu platform
 • Podwójny wyświetlacz (X50/X70) umożliwiający jednoczesny podgląd uczestników i treści na pełnym ekranie
 • Jedno kliknięcie, aby dołączyć za pomocą kontrolera TC8
 • Zarządzanie przez Poly Lens i Google Workspace
 • Wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki wzmocnionemu systemowi operacyjnemu, bezpiecznej dystrybucji aktualizacji oraz testom pod kątem luk w zabezpieczeniach

 Według ostatniego raportu wydanego przez Frost & Sullivan, główne obawy związane z przyszłością pracy hybrydowej to brak równości spotkań, niedopasowane rozwiązania technologiczne i trudności z utrzymaniem koncentracji w domu. Zestaw urządzeń do audio i wideokonferencji firmy Poly został zaprojektowany w celu wyeliminowania rozpraszających dźwięków z otoczenia oraz zapewnienia całkowitej równości spotkań wszystkim uczestnikom.

 Test Poly Sync 40 – świetny zestaw do wirtualnych spotkań

Poly oferuje szeroką gamę produktów, certyfikowanych jako kompatybilne z Google, które zapewniają użytkownikom elastyczność i możliwość wyboru, niezależnie od ich lokalizacji lub stylu pracy:

 • Google Meet: Wideobar Poly Studio USB i osobista kamera internetowa Poly Studio P5, a także słuchawki Voyager i zestawy głośnomówiące Poly Sync są częścią obszernej listy urządzeń do współpracy certyfikowanych jako zgodnych z Google Meet.
 • Google Voice: Firma Poly jest wyłącznym producentem telefonów nabiurkowych certyfikowanych, jako kompatybilne z Google Voice. Portfolio Google Voice obejmuje również zestawy słuchawkowe, głośniki i kamerę internetową Poly Studio P5.
 •  Chrome OS: Portfolio urządzeń Poly certyfikowanych jako zgodne z systemem Chrome OS obejmuje zestawy słuchawkowe z serii Blackwire, Encore Pro i Savi, a także rozwiązania do wideokonferencji, takie jak Poly Studio P15 do sal konferencyjnych i przestrzeni osobistych.

 Wszystkie urządzenia Poly certyfikowane, jako kompatybilne z Google Meet i Google Voice są obsługiwane przez aplikację Poly Lens App na komputerach PC i Mac, która umożliwia pracownikom zespołów IT rozwiązywanie problemów, wgrywanie aktualizacji oprogramowania i zdalne zarządzanie urządzeniami. Obsługa Poly Lens App będzie dostępna dla urządzeń z systemem Chrome OS w drugim kwartale 2023 roku.

 Seria Poly Studio X certyfikowana jako kompatybilna z Google Meet będzie dostępna na całym świecie w styczniu 2023 roku. Wszystkie wcześniej wymienione certyfikowane urządzenia są obecnie dostępne w sprzedaży.

 Więcej informacji na temat urządzeń Poly certyfikowanych jako zgodne z Google Meet, Google Voice i Chromebooks można znaleźć na stronie: Poly Solutions for Google.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: