AutoMapa – jak jeździć w najbliższych dniach?

Setki zmian w ruchu drogowym na 1 listopada. Jak jeździć w najbliższych dniach?

Już możemy spodziewać się pierwszych zmian w organizacji ruchu, związanych z obchodami Dnia Wszystkich Świętych.  W wielu miejscach przejezdność ulic będzie się różnić w kolejnych dniach – inne ograniczenia obowiązywać będą w sobotę, inne w poniedziałek, a jeszcze inne we wtorek, 1. listopada. Jak poruszać się autem w tym trudnym czasie?

AutoMapa Targeo - jak jeździć

AutoMapa informuje o ponad 700 czasowych zmianach polegających najczęściej na wprowadzeniu jednokierunkowości lub zakazu ruchu na wybranych odcinkach dróg w okolicach cmentarzy. Osoby planujące dojazd własnym autem nie mają więc łatwego zadania. Pomocne mogą okazać się mapy cyfrowe i aplikacje nawigacyjne, które przy planowaniu trasy uwzględniają zmiany wprowadzone na dany dzień oraz w czasie rzeczywistym analizują natężenie ruchu.

Recenzja Transmiterów FM – Navitel BHF02 BASE, BHF04 MAX I BHF06 PRO

Dostępne bezpłatnie w serwisie targeo.pl mapy cyfrowe AutoMapa dają możliwość zaplanowania trasy na kolejne dni. Jeśli dziś ustawimy sobie w opcjach trasy datę wyjazdu na 1 listopada, serwis uwzględni ograniczenia ruchu obowiązujące w tym właśnie dniu.  A jadąc już na cmentarz – najlepiej zabrać ze sobą nawigację, która w czasie rzeczywistym uwzględnia natężenie ruchu. Dzięki temu będziemy mieli precyzyjną informację o spodziewanym czasie dojazdu, a w przypadku większych utrudnień w czasie podróży, AutoMapa zaproponuje dostępne trasy alternatywne.
Aby w pełni skorzystać z funkcji nawigacji w drodze, pamiętajmy o pobraniu dostępnych aktualizacji aplikacji i danych mapowych przed wyjazdem.

AutoMapa to istniejąca od 2003 roku polska firma i polska marka popularnej nawigacji na smartfony, a także operator największego polskiego serwisu mapowego, znanego pod marką Targeo (obecnie AutoMapa Targeo).  Firma udostępnia także dane o ruchu drogowym: https://korkometr.targeo.pl/  

Źródło: AutoMapa

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: