„Płać smart” z Mi Band 6 NFC

„Płać smart” z Mi Band 6 NFC

W Alior Banku trwa promocja „Płać smart”. Nowi klienci, którzy zdecydują się na otwarcie Konta Jakże Osobistego wraz z kartą i spełnią pozostałe warunki tej promocji, otrzymają kod elektroniczny, uprawniający do bezpłatnego odbioru opaski Xiaomi Mi Band 6 NFC z funkcją płatności zbliżeniowej. Warunkiem skorzystania z promocji jest m.in. wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych i zalogowanie się do aplikacji mobilnej Alior Mobile.

Xiaomi Pay - Mi Smart Band 6 NFC

Od czerwca br. w Alior Banku dostępna jest usługa Xiaomi Pay, dzięki której klienci banku mogą płacić zbliżeniowo wybranymi urządzeniami mobilnymi Xiaomi.
– Płatności mobilne stanowią już 13 proc. transakcji w Polsce. W związku z tym, chcąc rozszerzyć wachlarz możliwości, wprowadziliśmy usługę Xiaomi Pay, która pozwala na realizację płatności zbliżeniowych urządzeniami, takimi jak opaska Mi Band 6 NFC. Taka funkcjonalność może okazać się bardzo pomocna w codziennym życiu – mówi Krzysztof Konieczka, dyrektor Działu Daily Banking w  Alior Banku.
Z usługi Xiaomi Pay można korzystać po zainstalowaniu na telefon z systemem Android lub iOS aplikacji Mi Fitness i dodaniu w niej dowolnej karty debetowej lub kredytowej Mastercard. Operacje wykonane w ten sposób mają takie same limity transakcyjne jak karta tradycyjna.
Jednym z urządzeń pozwalających na takie płatności jest opaska Xiaomi Mi Band 6 NFC, którą można zdobyć w ramach promocji Alior Banku „Płać smart”. Jest ona skierowana do nowych klientów, którzy zdecydują się na założenie Konta Jakże Osobistego wraz z kartą.
– Bardzo się cieszymy, że Alior Bank jest w gronie partnerów, z którymi współpracujemy w zakresie Xiaomi Pay w Polsce. Tę przydatną usługę rozwijamy już od ponad roku, a jej użytkowników stale przybywa, m.in. za sprawą opaski Xiaomi Mi Band 6 NFC, która stale cieszy się dużą popularnością, ponieważ pracuje z dowolnym smartfonem z Androidem lub iOS oraz doskonale sprawdza się też w codziennym użytkowaniu – działa do 14 dni bez ładowania, możemy nią płacić oraz korzystać z bankomatów – mówi Łukasz Bieniek, Deputy Country Manager Xiaomi Polska.
Za prowadzenie Konta Jakże Osobistego bank nie pobiera opłaty, jeśli zapewniony zostanie miesięczny wpływ w wysokości min. 1500 zł lub jego posiadacz ma mniej niż 26 lat. W jego ramach można skorzystać również z 11 korzyści, takich jak ubezpieczenie w podróży za granicą czy 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce. Dwie z nich są darmowe, natomiast koszt każdej kolejnej to zaledwie 3,50 zł/mies.
Aby skorzystać z promocji „Płać smart” i otrzymać sportową opaskę Xiaomi Mi Band 6 NFC, należy w ciągu 40 dni od zawarcia umowy wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych o dowolnej kwocie i zalogować się do bankowości mobilnej Alior Banku. Po spełnieniu tych warunków oraz wyrażeniu zgód marketingowych klient otrzyma nagrodę w postaci vouchera elektronicznego, który można wymienić smart opaskę Xiaomi wraz z darmową dostawą w sklepie mi-home.pl. Voucher zostanie przesłany w wiadomości SMS. Promocja „Płać smart” trwa do odwołania.
Więcej o ofercie można przeczytać na stronie internetowej Alior Banku.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: