BenQ GV11 – bezprzewodowy przenośny projektor z Android TV

BenQ GV11 – bezprzewodowy przenośny projektor z Android TV

135° regulacja kąta projekcji, automatyczna korekcja zniekształceń trapezowych i zasilanie bateryjne oraz certyfikowany Android TV w połączeniu z 270° głośnikiem z podbiciem basów czynią z GV11 narzędzie do komfortowych projekcji w niemal każdych warunkach.

BenQ GV11
BenQ GV11

Firma BenQ, światowy innowator w dziedzinie projektorów i cyfrowych urządzeń do domowej rozrywki, prezentuje przenośny mini projektor GV11. Znakomicie łączy on wiedzę firmy w zakresie wyświetlania kolorów z jakością i doświadczeniem w zakresie tworzenia funkcjonalnych urządzeń do osobistej rozrywki w domu, plenerze i w podróży.

GV11 zapewnia niemal nieograniczoną swobodę projekcji pod dowolnym kątem na suficie, ścianie czy ekranie. Zasilanie bateryjne dodatkowo zwiększa elastyczność wyboru miejsca projekcji. Android TV otwiera natomiast dostęp do ogromu treści audiowizualnych dostępnych w chmurze.

„Zrodzony z doświadczenia firmy BenQ w zakresie technologii DLP projekcji obrazu, GV11 jest dostosowany do potrzeb pokolenia zapracowanych miłośników cyfrowych urządzeń po raz pierwszy kupujących projektor” — powiedział Conway Lee, prezes BenQ Corporation.

„Jest on wprost idealny do wygodnego oglądania w dowolnym miejscu i czasie, GV11 pozwala zanurzyć się w cyfrowym świecie wyświetlanym na dużym ekranie nawet w małych pomieszczeniach czy na suficie przed snem. Dzięki certyfikowanemu systemowi Android TV na pokładzie nie ma potrzeby używania innych kluczy sprzętowych, aby natychmiast uzyskać dostęp do nieograniczonych zasobów rozrywki.”

Obrotowa konstrukcja GV11 w połączeniu z automatyczną korekcją zniekształceń trapezowych w pionie, zapewniają niesamowicie szeroki zakres kątów projekcji na ścianach, ekranach lub sufitach. Obraz o przekątnej 80 cali uzyskać można z odległości 2,3 m, co zapewnia kinowe wrażenia na tej samej przestrzeni, którą zajmowałby mniejszy telewizor.

 Test Creative STAGE 360 – atmosfera Mundialu na sofie, czy to możliwe?

Certyfikowany przez Google Android TV 10 zainstalowany w GV11 natychmiast wyświetla morze treści z ponad 5000 – dostępnych w Google Play – aplikacji do strumieniowania, takich jak Prime Video, Hulu, YouTube i innych.

 GV11 wyposażono w 270°, 5W system dźwiękowy treVolo z rozszerzającą basy szczelną obudową. Zapewnia to najlepsze wrażenia dźwiękowe dla projekcji pod dowolnym kątem. GV11 to zgrabne zintegrowane urządzenie typu „wszystko w jednym”, które ma wszystko, co jest potrzebne do strumieniowego przesyłania treści z dowolnego urządzenia, odtwarzania muzyki z bezproblemowym interfejsem, asystentem głosowym i wbudowanym Chromecastem.

Parametry: https://www.benq.eu/pl-pl/projector/portable/gv11.html

BenQ GV11
BenQ GV11

Cena i dostępność

Projektor BenQ GV11 będzie dostępny w Polsce w listopadzie br. w sugerowanej cenie detalicznej 1909 zł.

Gwarancja 36 miesięcy, ewentualne naprawy w trybie door-to-door.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: