Co skrywa w sobie worek prezentowy zielonych?

Co skrywa w sobie worek prezentowy zielonych?

W okresie świątecznym największą ekscytację wśród najmłodszych wzbudzają oczywiście prezenty. Wówczas kreatywność i różnorodność odgrywają kluczową rolę. Z jednej strony coś prostego, bo w końcu liczy się gest i uśmiech na twarzy osoby obdarowanej, a z drugiej coś, co można użyć na wiele sposobów, próbując coraz to nowszych rzeczy.

Klasyki i nie tylko – różnorodny, gamingowy prezent pod choinkę

Okres świąteczny, to wyjątkowy czas. Odejście od obowiązków dnia codziennego, żmudnej rutyny, spotkanie z najbliższymi przy wigilijnym stole – to tylko część zalet tego magicznego okresu. Największą ekscytację wzbudzają oczywiście prezenty.

Wówczas kreatywność i różnorodność odgrywają kluczową rolę. Z jednej strony coś prostego, bo w końcu liczy się gest i uśmiech na twarzy osoby obdarowanej, a z drugiej coś, co można użyć na wiele sposobów, próbując coraz to nowszych rzeczy.

Jedną z propozycji, spełniającą te kryteria, może okazać się Xbox Game Pass Ultimate, który skrywa w sobie setki wysokiej jakości gier – w tym nowości od Xbox Game Studios już w dniu premiery – oraz może być świetnym sposobem na spędzenie czasu z najbliższymi. Co skrywa w sobie worek prezentowy zielonych?

Zawsze i wszędzie

Posiadając abonament Xbox Game Pass Ultimate można cieszyć się znakomitymi grami niezależnie od tego, gdzie i na jakim urządzeniu będzie używany. Usługa pozwala na grę za pomocą konsoli, komputera z systemem Windows, smartfona czy tabletu. Jest to możliwe m.in. dzięki gamingowej chmurze, do skorzystania z której potrzebne jest tylko połączenie z Internetem. Dzięki tej opcji, podróż do najbliższych minie szybciej niż zwykle!

worek prezentowy

Klasyki – świąteczne oraz gamingowe

Choinka, Święty Mikołaj, 12 potraw, kolędy, Kevin – tych słów w kontekście Świąt Bożego Narodzenia nie trzeba nikomu przypominać. Można powiedzieć, że to wszystko identyfikuje tożsamość „Gwiazdki”.

Xbox również posiada produkcje, które są w DNA marki od zawsze. Idealnym przykładem jest tutaj seria Halo, która zadebiutowała w 2001 roku grą Halo: Combat Evolved i kontynuuje swoją tradycję nieprzerwanie już od ponad 20 lat. Halo: Infinite – najnowsza odsłona serii – pozwoli wcielić się w Master Chiefa – super żołnierza – w celu zakończenia rządów Cortany – organizacji siejącej terror w świecie Halo. Ta, jak i wszystkie poprzednie części dostępne są w usłudze Game Pass Ultimate nieprzerwanie, a wszystkie kolejne wydania również będą się tam pojawiać w dniu swojej premiery.

Forza Horizon

Dla fanów świetnych widoków i szybkich samochodów idealnie sprawdzi się seria Forza Horizon – cykl symulacji samochodowych z ogromnym portfolio licencjonowanych aut! W grze znajdują się absolutne klasyki, jak np. Fiat, ale również najnowsze super auta takie, jak Lamborghini, Ferrari. Produkcja jednak nie samymi wyścigami stoi. Każda część (a jest ich już 5!) zabiera graczy w inny region świata. W najnowszej odsłonie odkryć można malownicze krajobrazy Meksyku, natomiast czwarta część cyklu zabiera entuzjastów na Wyspy Brytyjskie. Wszystkie części są oczywiście dostępne w abonamencie Game Pass.

Odchodząc od klasyki

Nie dla wszystkich wieloletnie tradycje są czymś, czego trzeba się kurczowo trzymać. Urozmaicenia świątecznego stołu często są świetnym dodatkiem do tradycyjnych potraw. Podobnie jest w świecie gamingu – inne nie znaczy gorsze! Poza świetnymi produkcjami ze stajni Xbox Game Studios, usługa Game Pass Ultimate posiada szereg gier od zewnętrznych wydawców, które również goszczą w abonamencie w dniu swojej premiery.

Test Xbox Series X – rozrywka dla całej rodziny

Najświeższym przykładem jest produkcja od studia Asobo pod tytułem A Plague Tale: Requiem. Jest to kontynuacja historii francuskiego rodzeństwa, które musi zmierzyć się z tytułową plagą – a dokładnie plagą śmiercionośnych szczurów. Dzięki tej produkcji, gracze udadzą się w podróż do średniowiecznej Francji ogarniętej wojną. Dla fanów survivalu, horroru i skradanego stylu gry, ten tytułzajmie z pewnością niejeden wieczór!

Również survivalową, ale zgoła inną propozycją jest Grounded od Obsidian Entertainment. Tutaj gracze skurczą się do rozmiarów mrówki – i to dosłownie! W świecie o innej skali, głównym wyzwaniem będzie przetrwanie w gąszczu trawy, walcząc z robakami i nie tylko. Kluczowa jest tu praca zespołowa, a więc gra wieloosobowa z najbliższymi sprawi jeszcze większą frajdę. Im bardziej ścisła współpraca, tym lepsze efekty i większa szansa na przeżycie!

Obsidian nie zwalnia tempa i już 15 listopada udostępni w Game Passie kolejną swoją grę – Pentiment. Wyjątkowa produkcja, której cała szata graficzna oparta jest na iluminowanych manuskryptach i drzeworytach zabierze graczy do XVI-wiecznych Niemiec, a konkretnie do Bawarii. W okresie wielkiej zmiany polityczno-religijnej każda podjęta w grze decyzja ma ogromny wpływ na rozwój wydarzeń i przyszłość społeczności. Dla fanów historii, ta produkcja to nie lada gratka!

Xbox Game Pass Ultimate dostępny jest za 54.99 zł miesięcznie. Ultimate zawiera wszystkie korzyści abonamentu, w tym możliwość gry na PC, w chmurze, bibliotekę EA Play oraz usługę Xbox Live Gold umożliwiającą grę online. Pierwszy miesiąc subskrypcji dostępny jest za jedyne 4 zł.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: