Creative Sensemore Air – „Tryb Sensomore” i 35 godzin odtwarzania

Creative Sensemore Air z trybem monitorowania oczenia, aktywną redukcją szumów i technologią 

Firma Creative Technology wprowadza na rynek model Creative Sensemore Air. Jest to już piąta odsłona słuchawek od Creative z serii TWS. Nowy model słuchawek dostaje nowe pomniejszone i lżejsze etui ładujące, które łatwo zmieści się w kieszeni.

W zestawie słuchawkowym Creative Sensemore Air znajdziemy standard komunikacji bezprzewodowej Bluetooth 5.2, konfigurowalne sterownie dotykowe, tryb monitorowania otoczenia, aktywną redukcję szumów, nową, autorską technologię „Tryb Sensomore”, ładowanie bezprzewodowe zgodne z „Qi”, wydłużony czas pracy na akumulatorach, wbudowane cztery mikrofony, 6mm biocelulozowe membrany, spersonalizowaną technologię Super X-FI, dedykowane oprogramowanie i wiele innych technologicznych rozwiązań. To wszystko zmieścił producent w słuchawkach, których waga to zaledwie 10,4g.

Creative Sensemore Air

Tryb Ambient, aktywna redukcja szumów i technologia sensmore

W pełni konfigurowalny tryb Ambient kontroluje zakres dźwięku przestrzennego, przez co pozwala zachować świadomość wydarzeń dziejących się wokół nas i umożliwia prowadzenie rozmów, z osobami z otoczenia, bez konieczności wyjmowania wkładek dousznych. Funkcja aktywnej redukcji szumów wykorzystuje mikrofon zewnętrzny w każdej wkładce dousznej, aby redukować szumy z otoczenia.

Tryb Sensemore to technologia, która jest podobna do trybu otoczenia, lecz jej czułość została wzmocniona pięciokrotnie. W Sensomore Użytkownicy mają pełną kontrolę nad poziomem głośności dźwięków otoczenia, które chcą usłyszeć. Ustawienie poziomu Sensomore na najwyższą intensywność, może przynieść korzyści osobom z lekkim niedosłuchem.

Test Creative STAGE 360 – atmosfera Mundialu na sofie, czy to możliwe?

35 godzin odtwarzania i ładowanie bezprzewodowe

Creative Sensemore Air charakteryzuje się bardzo dobrą wydajnością akumulatorów przy pomniejszonym etui. Cały zestaw zapewnia do 35 godzin łącznego czasu odtwarzania na jednym ładowaniu. Etui do ładowania obsługuje ładowanie bezprzewodowe zgodne ze standardem Qi (zalecana ładowarka przynajmniej 5 W). Zestaw również można naładować korzystając z dostępnego w zestawie kabla USB-C i ładowarki (brak w zestawie).

Creative Sensemore Air
Creative Sensemore Air

Cztery mikrofony z funkcją Dual-Voice

Słuchawki Creative Sensemore Air są wyposażone w cztery mikrofony, po dwa na każdą wkładkę douszną, które mają zapewnić lepszą jakość komunikacji. Funkcja Dual-Voice umożliwia odbieranie połączeń i wydawanie poleceń asystentowi Siri / Google Assistant. Mikrofony odpowiadają również za ciągłe monitorowanie dźwięków otoczenia, co pozwala np. na bezpieczne poruszanie się podczas jazdy na rowerze po drogach.

Personalizacja sterowania dotykowego w aplikacji Creative

Boczne pady słuchawek Creative Sensemore Air reagują na dotyk, umożliwiając bezproblemowe odtwarzanie, obsługę funkcji i kontrolowanie połączeń. Czujniki dotykowe można spersonalizować według własnych upodobań w aplikacji Creative. Preferowane funkcje możesz dowolnie przydzielać do elementów sterowania, bez względu na to, czy chodzi o dwukrotne, trzykrotne lub długie dotknięcie w celu pomijania utworów, dostosowywania głośności lub uruchomiania asystentów głosowych i innych trybów.

Test Creative Outlier Pro – słuchawki dla mistrza

Jakość dźwięku i technologia Super X-FI READY

Za jakość dźwięku odpowiada bezprzewodowa transmisja Bluetooth 5.2, kodeki audio AAC, SBC oraz 6mm przetworniki z biocelulozowymi membranami. Creative Sensemore Air został wyposażony w autorską technologię Super X-Fi READY*, która ma za zadanie odwzorować dźwięk z wysokiej klasy systemów wielogłośnikowych i przenieść go za pomocą słuchawek bezpośrednio do odbiorcy. Dźwięk przestrzenny w technologii Super X-Fi uzyskamy na lokalnie przechowywanych treściach za pośrednictwem aplikacji SXFI, która działa jak odtwarzacz.

*Nie obsługuje treści strumieniowych innych firm, takich jak Netflix, YouTube i Spotify

Aplikacja Creative APP i SXFI APP

  • • Personalizacja przycisków
  • • Kontrola poziomów hałasu w trybie otoczenia i aktywnej redukcji szumów i trybu Sensomore
  • • Ustawienia dźwięku za pomocą korektora graficznego
  • • Aktualizacja oprogramowania i rejestracja produktów
  • • Odtwarzacz multimedialny
  • • Ustawienia Super X-FI

 

Creative Sensemore Air 

Pan Sim Wong Hoo, dyrektor generalny Creative Technology, powiedział: „Sensemore Air jest skierowany na masowy rynek, dla wszystkich użytkowników, którzy lubią wygodę wspaniałego, przenośnego dźwięku z długim czasem odtwarzania. Jest bardzo dobrze wyceniony, aby dopasować się do tego segmentu rynku. Dla użytkowników szukających alternatywy dla rynku aparatów słuchowych, chociaż Sensemore Air może nie być odpowiedni dla wszystkich z nich, uważam, że może przynieść korzyści dla większości osób z lekkim niedosłuchem we wczesnym stadium. Z łatwością zaoszczędziłoby im wydatki dla profesjonalnych rozwiązań. Sensemore Air za 476 PLN to oczywisty wybór”.

Ceny i dostępność.

Creative Sensemore Air kosztuje 379 PLN i jest dostępny na Creative.com, a jeszcze w listopadzie 2022 również w dobrych polskich sklepach.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.creative.com/SensemoreAir

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: