LG QHD Ergo Dual – podwójny monitor

LG QHD Ergo Dual – podwójny monitor

LG Electronics znowu przesuwa granice wydajności, komfortu użytkownika i maksymalnej elastyczności miejsca pracy. Tym razem za sprawą monitora LG Ergo Dual 27QP88D. Ten nowy na polskim rynku model wyróżnia się wieloma możliwościami regulacji dwóch monitorów, z których się składa, na jednym ramieniu Ergo, łatwą instalacją i wyjątkową jakością obrazu IPS o rozdzielczości QHD (2560 x 1440).

LG QHD Ergo Dual
LG QHD Ergo Dual
Seria LG Ergo została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu zupełnie nowej jakości użytkowania z wykorzystaniem jednego lub dwóch monitorów. Konstrukcja modelu LG Ergo Dual 27QP88D zapewnia jeszcze większą wszechstronność dzięki ulepszonej regulacji wysokości i obrotu obu monitorów. To sprawia, że praca z zastosowaniem dwóch wyświetlaczy nigdy nie była tak wygodna i ergonomiczna.
Podobnie jak w innych wersjach LG Ergo mamy możliwość ustawiania monitora bliżej lub dalej bez konieczności zmiany punktu mocowania. Co więcej, LG Ergo Dual oferuje zakres regulacji wysokości do 210 milimetrów oraz obrót aż o 335 stopni.
Dzięki temu monitor może lepiej sprostać indywidualnym preferencjom użytkownika. Dwa 27-calowe wyświetlacze LG Ergo Dual mogą być ustawione w różnych praktycznych konfiguracjach: obok siebie w orientacji poziomej; jeden w pozycji pionowej, a drugi w poziomej; obydwa skierowane pionowo lub nawet w przeciwne strony. Takie opcje personalizacji układu dwóch monitorów z pewnością docenią graficy, montażyści wideo, programiści czy pracownicy biurowi, na co dzień korzystający z wielu okien arkuszy kalkulacyjnych jednocześnie.
Instalacja LG Ergo Dual 27QP88D-B jest dużo prostsza niż w poprzednich modelach LG Ergo za sprawą przegubowych ramion. Mocuje się je bezpiecznie bez użycia śrub do biurek i blatów o maksymalnej grubości 90 milimetrów. Dla zwiększenia wygody, monitor może zasilać laptopa poprzez kabel USB-C One Cable Solution, a także łączyć wiele urządzeń za pomocą złącza DisplayPort.

Specyfikacja:

27QP88D
Wielkość/

proporcje

Wielkość ekranu 27-cale x 2
Rozdzielczość QHD (2560 x 1440)
Grafika IPS Tak
Gama kolorów sRGB 99% (Typ.)
Jasność (Typ.) 350 nits
HDR HDR10
Kalibracja kolorów Tak
Czas reakcji 5 ms (GtG)
Technologia AMD FreeSync™ AMD FreeSync™
Design Ekran Trójstronny wirtualnie.

Konstrukcja bez granic

Stojak Stojak Ergo Dual
Wysuwanie / odsuwanie 210 mm
Wysokość 150 mm
Obrót ±335° / Przechył ±25°
Interfejs USB Typ-C™ DP Alt. + Zasilanie awaryjne

65 W + dane

HDMI x1
Port do wyświetlacza In x1 / Out x1
USB 3.0 x2 downstream
Zasilanie Adapter
Dźwięk Głośnik
SW Sterowanie na ekranie Tak

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: