Motorola edge 30 neo w Play z prezentem

Motorola edge 30 neo w promocji z inteligentnym prezentem – każdy, kto kupi tego wyjątkowego smartfona w Play do końca listopada może odebrać w prezencie inteligentny zegar Lenovo Smart Clock 2.

Motorola edge 30 neo promocja

motorola edge 30 neo to pierwsze urządzenie w modnych barwach wybranych w ramach długoterminowego partnerstwa Motorola i Pantone. Smartfon sprawia oszałamiające wrażenie zarówno z wyglądu, jak i w dotyku.

motorola edge 30 neo jest smukła, lekka, elegancka i wyróżnia się pod każdym względem. Moduł aparatu jest otoczony paskiem LED, który rozświetla się informując użytkownika o powiadomieniach.

 Test Motorola edge 30 neo – technologia oraz design

Urządzenie ma wyświetlacz pOLED o przekątnej 6,28 cala i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Dzięki kompaktowym wymiarom smartfon wygodnie leży w dłoni i zapewnia wygodną obsługę ekranu jedną ręką. Ekran oferuje pełnię możliwości, w tym ponad miliard odcieni oraz wrażenia klasy kinowej. Miłośników rozrywki ucieszą dwa duże głośniki stereo z technologią Dolby Atmos.

motorola edge 30 neo umożliwia ładowanie TurboPower z mocą 68 W oraz ładowanie bezprzewodowe. Miłośnikom fotografii smartfon dostarcza zaawansowane aparaty w zależności od potrzeb. Aparat główny o wysokiej rozdzielczości 64 MP z optyczną stabilizacją obrazu robi niezwykle ostre zdjęcia w dziennym świetle. System fotograficzny nowego modelu edge dopełnia zaawansowana matryca umożliwiająca robienie zdjęć z trzech fascynujących perspektyw. Aparat przedni o rozdzielczości 32 MP z technologią Quad Pixel robi spektakularne selfie o wysokiej jakości.

 motorola edge 30 neo działa z wydajnym procesorem Snapdragon 695 5G. Ten układ pozwala na łączność o wysokiej przepustowości i niskim poziomie opóźnień, eliminując zakłócenia podczas pracy i korzystania z rozrywki. Dzięki temu użytkownicy zyskują płynniejsze działanie gier i strumieniowe odtwarzanie filmów, a także funkcje fotograficzne o profesjonalnej jakości.

 motorola edge 30 neo w promocji w Play dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych kolorze roku 2022 Pantone Very Peri oraz Black Onyx. Każda z wersji kolorystycznych ma wbudowaną w tylną ściankę dyskretną, barwną próbkę Pantone i umożliwia personalizację telefonu z wykorzystaniem koloru w całym interfejsie użytkownika.

 Inteligentny zegar Lenovo Smart Clock 2 posiada 4-calowy, kolorowy ekran wyświetlający wszystko, czego potrzeba w codziennym życiu: godzinę, pogodę, a także zdjęcia. Można nim sterować bez użycia rąk, za pomocą głosu i korzystać z Asystenta Google. Zegar ma również podstawkę ładującą do ładowania bezprzewodowego.

 Regulamin oraz szczegóły promocji znajdują się na stronie: https://edge30neo.pl/

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: