AppGallery – najlepsze aplikacje i gry

AppGallery – najlepsze aplikacje i gry – zwycięzcy AppGallery Editors’ Choice Awards i Grow with Huawei Awards 2022

AppGallery

Podczas gali na Web Summit w Lizbonie, najważniejszym wydarzeniu dla branży technologicznej, Huawei przedstawił laureatów AppGallery Editors’ Choice Awards 2022 oraz Grow with Huawei Awards 2022. Globalny lider technologiczny kolejny raz wybrał najlepsze aplikacje i gry dostępne w sklepie AppGallery, a po raz pierwszy przyznał nagrody także swoim partnerom biznesowym oraz twórcom aplikacji współpracującym z Huawei.

AppGallery Editors’ Choice Awards, które odbyły się już po raz trzeci, przyznano w pięciu kategoriach dla aplikacji i pięciu dla gier. Laureatów wyłoniły zespoły ekspertów Huawei z całej Europy. W swoim werdykcie brali oni pod uwagę przede wszystkim zastosowaną innowacyjność rozwiązań, doświadczenia z użytkowania aplikacji, angażującą fabułę i przyciągający oko design. W ciągu ostatniego roku każda z tych popularnych aplikacji i gier dostarczyła użytkownikom AppGallery wiele rozrywki i emocjonujących wrażeń, a także przyczyniła się do wzrostu komfortu i jakości ich codziennego życia. Stale rozbudowywana baza aplikacji i gier stanowi również fundament, na którym Huawei umacnia swoją pozycję trzeciego co do wielkości globalnego ekosystemu mobilnego.

Zwycięzcy AppGallery Editors’ Choice Awards

Aplikacje nagrodzone AppGallery Editors’ Choice Awards 2022:

 • kat. Best Green App – Moovit
 • kat. Best Health App – Yazio
 • kat. Best Essential App – Revolut
 • kat. Best Personal Growth App – Kahoot!
 • kat. Best Trending App – Smule

 Gry nagrodzone AppGallery Editors’ Choice Awards 2022:

 • kat. Best Family & Casual Game – My Talking Angela 2
 • kat. Best RPG Game – Summoners War
 • kat. Best Trending Game – Infinity Kingdom
 • kat. Best Sports Game – Fishing Clash
 • kat. Best Strategy Game – Lords Mobile
 • Grow with Huawei Awards 2022 – nagrody biznesowe

Zainaugurowana w tym roku nagroda Grow with Huawei Awards 2022 jest przyznawana za osiągnięcia biznesowe partnerów i agencji współpracujących z Huawei przy tworzeniu udanych kampanii, które wykorzystują kluczowe usługi HMS. Należą do nich kampanie prowadzone w takich serwisach, jak: Przeglądarka Huawei, Wyszukiwarka Huawei i HUAWEI Ads. Głównym założeniem platformy HUAWEI Ads jest generowanie wysokiej jakości ruchu w aplikacjach, prowadzenie efektywnych kampanii i ich bieżąca optymalizacja. Platforma ta przyczynia się również do wzrostu rozwiązań cross-services, których celem jest otwarcie nowych możliwości dla użytkowników i partnerów w ekosystemie HMS. HUAWEI Ads od czasu uruchomienia w 2020 roku aż 9-krotnie powiększyła sieć reklamodawców, a 4-krotnie sieć wydawców.

Zwycięzcy AppGallery Grow with Huawei Awards 2022:

 • Best Advertiser – Flashcore (Czechy), Mediaset Infinity (Włochy)
 • Best Agency – Avow (Niemcy), Havas Media Group (Portugalia)
 • Best Publisher – Outfit 7 Limited (Cypr), AppGeneration (Portugalia)
 • Best Growth Partner – mrge (Niemcy), Admitad (Niemcy), FREE NOW (Niemcy), Zeropark (Polska), SQUID (Szwecja)

 – AppGallery Editors’ Choice Awards to celebracja zarówno rozrywki, jak i wsparcia harmonijnego stylu życia, które codziennie dostarczamy naszym klientom w postaci najlepszych aplikacji i gier. Tegorocznych zwycięzców ogłosiliśmy podczas Web Summit, które od wielu lat wspiera rozwój technologii przyjaznych użytkownikowi, innowację i kreatywność – czyli dokładnie te wartości, na które stawia także Huawei oraz nasz sklep AppGallery.

Nagrodziliśmy również osiągnięcia naszych partnerów, którzy współpracowali z nami w celu zwiększenia aktywacji, monetyzacji i utrzymania użytkowników swoich aplikacji. Dzięki temu możemy nie tylko tworzyć udane relacje z partnerami, lecz także budować zaangażowanie naszych użytkowników podsumowuje Witold Walczak, Country Head Poland, Device Ecosystem Development & Operation.

 AppGallery

AppGallery oferuje użytkownikom szeroki wybór najlepszych aplikacji, gier oraz usług dodatkowych. Dzięki ekosystemowi Huawei Mobile Services (HMS) użytkownicy AppGallery cieszą się pozytywnymi doświadczeniami niezależnie od tego, czy korzystają z urządzenia Huawei, czy tylko usług tej firmy na urządzeniu innej marki. Dlatego platforma stale się rozwija, osiągając ponad 580 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie na całym świecie.

 Test Huawei Mate Xs 2 – nowe możliwości składanej konstrukcji

Huawei Mate 50 Pro – smartfon idealny do gamingu

Dla wielbicieli gier mobilnych, które dostarcza AppGallery, idealnym wyborem będzie nowy flagowy smartfon Huawei Mate 50 Pro. Telefon wyposażony jest w kapitalny ekran OLED o przekątnej 6,74″, rozdzielczości 2616×1212 pikseli, częstotliwości odświeżania 120 Hz i wyświetlający aż 1,07 miliarda kolorów. Wspierają go świetne głośniki stereo. Smartfon obsługuje ośmiordzeniowy procesor Snapdragon wersji 8 Gen 1, a za grafikę odpowiada układ Adreno 730. Wspomniane parametry czynią Huawei Mate 50 Pro doskonałym narzędziem gamingowym.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: