Czysta jesień z Xiaomi

Czysta jesień z Xiaomi

Trzy modele inteligentnych odkurzaczy z funkcją mopowania, z oferty urządzeń smart home Xiaomi, są dostępne w jesiennej promocji do 4 grudnia 2022.*

Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro to prawdziwy mistrz sprzątania i jeden z najbardziej zaawansowanych odkurzaczy automatycznych w ofercie Xiaomi.

Mi Robot Vacuum-Mop 2 / czysta jesień
Mi Robot Vacuum-Mop 2

Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro oczyszcza powietrze filtrem HEPA, mopuje, odkurza, sam wraca do stacji. Można nim sterować zdalnie za pomocą aplikacji w smartfonie lub w tablecie. Zapewnia dokładne sprzątanie podłóg dzięki wbudowanemu systemowi nawigacji LDS oraz możliwości zmiany konfiguracji szczotek. Ma potężną moc ssącą 3000 Pa, automatycznie sterowany zbiornik na wodę i wiele więcej. Cena w promocji to tylko 1299 zł, czyli aż o 700 zł mniej niż cena regularna.

Modele Mi Robot Vacuum Mop 2 i Mi Robot Vacuum Mop 2 lite to wersje dla użytkowników ceniących sobie wygodę automatycznego sprzątania w niewygórowanej cenie.

Podstawowy Mi Robot Vacuum Mop 2 to idealne rozwiązanie dla każdego, niezależnie od metrażu domu lub mieszkania. Ten inteligentny robot odkurzająco-mopujący ma siłę ssania na poziomie 2700 Pa. Umożliwia również w pełni autonomiczne sprzątanie z wykorzystaniem aplikacji mobilnej. Wyposażony jest zbiornik na wodę z elektronicznym czujnikiem ilości płynu i mapowanie vSLAM, a także mop ciśnieniowy do skutecznego usuwania plam. Zasilanie baterią 3200 mAh zapewnia długą pracę na pojedynczym naładowaniu. Jego cena w jesiennej ofercie jest obniżona aż o 500 złotych i wynosi jedynie 999 zł.

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite
Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite

Z kolei model Mi Robot Vacuum Mop 2 lite jest mały, poręczny i z łatwością wjedzie w zakamarki nawet niewielkiego mieszkania. To automatyczny odkurzacz o mocy ssącej 2200 Pa i mop w jednym urządzeniu. Ma trzy tryby czyszczenia i wizualny system nawigacji, zamknięty w ergonomicznej obudowie o wysokości zaledwie 82mm, pozbawionej wystających elementów, dzięki czemu z łatwością mieści się pod wieloma meblami na nóżkach, jak kanapy, sofy, fotele, itp. Jesienią jego okazyjna cena 699 złotych to aż o 400 zł mniej niż poza promocjami.

 

  Urządzenie

Cena (zł)

Cena promocyjna (zł)

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro

1999

1299

Mi Robot Vacuum-Mop 2

1499

999

Mi Robot Vacuum-Mop 2 lite

1099

699

 * Objęte promocją odkurzacze będą dostępne w Polsce w salonach Xiaomi Store, online na mi-home.pl, mimarkt.pl i mi-store.pl oraz u partnerów rynkowych: Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD, X-Kom. Promocja będzie trwała do 4 grudnia 2022 lub do wyczerpania zapasów. Liczba urządzeń ograniczona. Dostępność w poszczególnych kanałach może się różnić.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: