Warsaw Industry Week 2022 – Showroom robotów AIUT

Warsaw Industry Week 2022 – Showroom robotów AIUT

Najnowsze rozwiązania intralogistyczne, dynamiczne pokazy autonomicznych robotów mobilnych, platforma lokalizacji wewnątrzbudynkowej, cyfrowy bliźniak – tym i innym technologiom Przemysłu 4.0 będzie można przyjrzeć się w showroomie robotów i rozwiązań AIUT podczas VI edycji Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week 2022.

Ta jedna z największych imprez branżowych dla przemysłu w Polsce trwa od 7 do 9 listopada br. w warszawskim centrum targowym Ptak Warsaw Expo.

Showroom robotów AIUT

Warsaw Industry Week to wydarzenie dedykowane branży przemysłowej i okazja by poznać najnowsze trendy w automatyzacji i cyfryzacji procesów produkcyjnych. Na licznych stoiskach i w salonach pokazowych eksperci i praktycy zaprezentują nowoczesne systemy i maszyny z kluczowych sektorów przemysłu. W programie m.in. prezentacje robotów przemysłowych i transportowych, a także konferencje i debaty.

Targi Warsaw Industry Week to wyjątkowa okazja by poznać najnowsze branżowe trendy, zdobyć wiedzę o rozwiązaniach, które pomagają przedsiębiorstwom przyspieszyć i zabezpieczyć procesy produkcyjne, a także na żywo ocenić możliwości zaawansowanych systemów automatyki oraz robotów. W naszym showroomie przez 3 dni odwiedzający targi będą mieli okazję oglądać dynamiczne pokazy trzech transportowych robotów mobilnych AMR z rodziny AIUT Formica, stanowiących część naszego kompleksowego systemu intralogistycznego.

Test Nokia X30 5G i Portable Wireless Speaker 2 – zestaw z recycylingu

Przedstawimy również nasze możliwości z zakresu kompleksowej automatyzacji procesów produkcyjnych – mówi Sebastian Procek, Dyrektor Działu Budowy Maszyn w AIUT. Firma jest największym polskim integratorem systemów automatyki i robotyki przemysłowej oraz dostawcą zrobotyzowanych systemów intralogistycznych i magazynowych.

Pokazy robotów mobilnych (hala B, stoisko B3.39a)

Przez trzy dni targów w pawilonach wystawienniczych Ptak Warsaw Expo odwiedzający będą mogli oglądać podczas pracy różne roboty przemysłowe. W showroomie AIUT w hali B przy stoisku B3.39a zaplanowano pokazy łącznie trzech transportowych robotów mobilnych z rodziny AIUT Formica, w tym prezentację najnowszego AMR Formica 3 do szybkiego przewozu mniejszych ładunków. Zwiedzający będą mogli przyjrzeć się również systemowi zarządzania flotą AIUT Qursor, a także możliwościom inteligentnej platformy lokalizacji wewnątrzbudynkowej AIUT Romotus, testując jej działanie na miejscu.

Kompleksowo odpowiadamy na potrzebę zautomatyzowanej obsługi zleceń w magazynach i fabrykach. Nasze rozwiązanie obejmuje kastomizowaną flotę robotów mobilnych z rodziny AIUT Formica oraz autorski system intralogistyczny Qursor, który kontroluje i zarządza wewnętrznymi zleceniami transportowymi w oparciu o rzeczywisty stan fabryki, monitorując w trybie ciągłym procesy zrobotyzowane, jak i manualne. Podczas WIW 2022 prezentujemy, jak nasze pojazdy AMR automatyzują transport towarów na produkcji i w magazynie.

 

Jedną z tegorocznych nowości jest nasze najnowsze rozwiązanie do autonomicznej inspekcji maszyn z wykorzystaniem cobota i pojazdu AMR, jakim jest CoRiser. To zrobotyzowana, mobilna platforma, która może kontrolować inne roboty AMR i linie produkcyjne, wspierając prace serwisowe w zakładach produkcyjnych. Pokaz naszego systemu intralogistycznego podczas tegorocznych targów daje obraz, jak szybko można automatyzować i optymalizować procesy produkcyjne oraz transportowe bez ingerowania w przestrzeń fabryki czy magazynu – informuje Ewa Kubisiewicz-Boba, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży w AIUT. 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: