#odkryjswójkolor – Historie Motorola

#odkryjswójkolor – Historie Motorola

Otwórz się na nowe, zmień schematy, nie oceniaj, poznaj i nie zamykaj się na to co inne. Bohaterami drugiej odsłony kampanii „Nie daj się zdefiniować #odkryjswójkolor” zainicjowanej przez Motorola zostali Natalia Nykiel i Young Multi. Nieszablonowi, barwni artyści, którzy poruszają tłumy fanów swoją twórczością wymykają się standardowym definicjom, inspirują.

odkryjswójkolor

Historie nowych ambasadorów kampanii Motorola to przykłady jak jasno określone cele, determinacja i niezależność potrafią poprowadzić do sukcesu. Natalię Nykiel i Young Multi łączą milionowe liczby wyświetleń ich teledysków w serwisach video i równie liczne społeczności, które zbudowali wokół siebie. Ich wspólnym mianownikiem jest również brak sztampy, wymykanie się utartym normom i bezkompromisowość, która przemawia do młodego pokolenia poszukującego nowych idoli na miarę czasów i rzeczywistości. 

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

„Kampanią Nie daj się zdefiniować #odkryjswójkolor chcemy zachęcić do odejścia od schematów, definiowania innych poprzez pozory, które często są mylne i niebudowania swoich opinii na podstawie pierwszego wrażenia. Natalia Nykiel i Young Multi to głosy swojego pokolenia, kolorowi artyści, których nie da się zaszufladkować. Inspirują ludzi na różne sposoby, inną muzyką, innymi środkami wyrazu, ale w swojej różnorodności łączy ich wspólna cecha – umiejętność odkrywania się na nowo, pokazywania różnych barw swojej osobowości artystycznej i przyciąganie uwagi fanów”. – powiedziała Anna Staszyńska, Head of Marketing w Motorola.

Test Motorola edge 30 ultra – poradziła sobie zaskakująco dobrze

Wkampanii udział biorą artyści:

Natalia Nykiel – królowa polskiego electro pop. Jej single Error i Bądź duży
z debiutanckiego albumu
Lupus Electro w 2014 roku stały się niekwestionowanymi hitami, które sprzedały się w nakładzie ponad 250 tys. kopii docierając do pierwszego miejsca zestawienia AirPlay! Od momentu debiutu Natalia wydała kolejne trzy albumy studyjne: Discordia (2017), Origo (2021), Regnum (2022), które ugruntowały jej artystyczny status gwiazdy.

„Ani nasza praca, ani wygląd, ani tym bardziej pochodzenie nas nie definiuje. Możemy mieć wiele twarzy, wiele kolorów. Biznesman może lubić podróżować oldschoolowym kamperem i wyłączyć telefon na pół roku, tak samo jak wokalistka pop może skończyć inżynierię środowiska i po godzinach zamieniać szpilki na buty do szosowego kolarstwa. „Niedefiniowalność” to wolność, odkrywanie, miłość do samego siebie. Ja zawsze czułam się wielowymiarowa”.

 Test Motorola edge 30 neo – technologia oraz design

Young Multi – raper, producent muzyczny, streamer, youtuber, głos młodego pokolenia. Kontrowersyjny, uwielbiany przez swoich fanów, których ponad 2,5 mln śledzi go na jego kanałach YT. Założyciel wytwórni YFL (Young Family Label). Kroczy swoimi ścieżkami do celu, definiując się na nowo, przeszedł drogę od hosta kanału na YouTube do nowej gwiazdy na polskiej scenie rapowej. Jego pierwszy album studyjny Nowa Fala (2017) pokrył się platyną, a kolejne albumy Trapstar (2018), Trap After Death (2019) i Toxic (2021) mają status złotych płyt.

 „Wolność jest nieustanną walką z przypinaniem metek oraz stereotypami utartymi w świecie Internetu. Nigdy nie pozwoliłem zamknąć się w żadnym schemacie, dlatego jeśli spytacie mnie czy jestem raperem, streamerem czy youtuberem, odpowiem jasno – jestem sobą. Codziennie staram się poszerzać obszary swoich zainteresowań, budować markę oraz silnie zaznaczać swoją pozycję w otaczającym mnie świecie. W swojej działalności muzycznej staram się ciągle progresować, odkrywać nowe brzmienia i szukać inspiracji, aby zaskakiwać moich odbiorców”.

 Natalia Nykiel i Young Multi w ramach kampanii Nie daj się zdefiniować #odkryjswójkolor nagrali video, w których prezentują siebie, pokazują to co jest dla nich istotne, jakie są ich priorytety, co ich inspiruje i pobudza do działania.

„Ja się zawsze czułam wielowymiarowa. To, że jestem muzykiem nigdy nie definiowało mnie w 100%” Natalia x #AquaFoam

 Test Motorola moto g42 – jeśli chcesz wzbogać swoją rozrywkę

„Nie pozwól, aby definicje nałożone przez innych, były jedynymi określeniami Ciebie. Twoja osobowość jest o wiele bardziej złożona”.

 Link do video Natalii Nykiel

 „Moja siła bierze się z wytrwałości i niepoddawania się. Po prostu robić i się nie zastanawiać, że ktoś będzie to oceniać” – Young Multi x #BlackOnyx

 „Opinie innych wcale nie zawsze są pomocne. Ważniejsze jest to, co Ty czujesz wobec siebie”.

 Link do video Young Multi

 W pierwszej odsłonie kampanii Nie daj się zdefiniować #odkryjswójkolor wystąpili Margaret i Tymek.

 Kampania obejmuje działania digital, social media oraz public relations. Za koncept i realizację kampanii w obszarze digital i social media odpowiada agencja Tigers, natomiast za zakres działań PR agencja Rumour.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl