Play z Mikołajem – moc rozrywki z telewizją i internetem

Play z Mikołajem – moc rozrywki z telewizją i internetem

  • Internet światłowodowy z telewizją od UPC w pakiecie z Netflix na 12 miesięcy w prezencie
  • Internet światłowodowy od Play i UPC w abonamencie na rok z Netflix na pierwsze 4 miesiące w prezencie
  • Netflix na 3 lub 6 miesięcy w prezencie i bez zobowiązań z Telewizją od Play
  • Telewizor LG 4K 55” z rabatem 600 zł

Święta w Play to magia filmów i seriali dla całej rodziny! Klienci, którzy zdecydują się na wybór szybkiego internetu z telewizją od UPC, w pakiecie otrzymają dostęp do Netflix w prezencie na cały okres zobowiązania.

Play z Mikołajem

Warto skorzystać, aby obejrzeć najciekawsze premierowe produkcje: polski serial Wielka Woda w reżyserii Jana Holoubka i Bartłomieja Ignaciuka, inspirowany wydarzeniami z lipca 1997 r., gdy południowo-zachodnią Polskę nawiedziła powódź tysiąclecia, kolejny sezon serialu The Crown czy nadchodzący tytuł Wednesday, czyli historię rodziny Addamsów widzianą oczami Tima Burtona. Nie zabraknie również fantastycznych produkcji przygodowych m.in. film familijny „Kraina Snów” z udziałem Jasona Momoa. A już w grudniu spin-off serialu w uniwersum stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego – Wiedźmin: Rodowód Krwi.

Moc rozrywki z telewizją i internetem

W tym roku pod fioletową choinką klienci znajdą specjalną ofertę, a w niej pakiet internetu światłowodowego i telewizji od UPC aż o 30 zł taniej dla klientów Play w umowie na 12 miesięcy w trzech wariantach taryfowych do wyboru:

  • 300 Mb/s z telewizją Select za 55 zł miesięcznie;
  • 600 Mb/s z telewizją Max za 75 zł miesięcznie;
  • 1 Gbps z telewizją Max Premium za 100 zł miesięcznie.

Na klientów, którzy zdecydują się podpisać umowę w czasie trwania promocji czeka specjalny prezent – dostęp do serwisu Netflix w Planie Podstawowym na rok! Za dodatkowe 10 zł miesięcznie mogą otrzymać dostęp do Viaplay z transmisjami popularnych europejskich lig piłkarskich.

Binge-watching z internetem Play i Netflix

Jeśli jesteś zainteresowany wyłącznie internetem, bez telewizji, wybierz internet światłowodowy od UPC lub Play w umowie na 12 miesięcy z Netflix w Planie Podstawowym na 4 miesiące w prezencie. W ofercie dostępne trzy prędkości Internetu Światłowodowego:

  • Internet Światłowodowy 300 Mb/s z Netflix za 40 zł miesięcznie przez 4 miesiące, później 69 zł
  • Internet Światłowodowy 600 Mb/s z Netflix za 50 zł miesięcznie przez 4 miesiące, później 79 zł
  • Internet Światłowodowy 300 Mb/s z Netflix za 70 zł miesięcznie przez 4 miesiące, później 99 zł

Podane ceny zawierają rabat 10 zł dla klientów Play w wybranych ofertach abonamentowych.

Test Xiaomi Redmi Pad – tablet do codziennego użytku

Telewizja od Play z Netflix w prezencie

Dla klientów zainteresowanych tylko ofertą telewizyjną mamy Netflix nawet na 6 miesięcy w prezencie.
Już od 50 zł/mies. klienci mogą zyskać dostęp do ponad 110 atrakcyjnych kanałów telewizyjnych z różnych kategorii tematycznych, Viaplay w cenie abonamentu z najlepszymi sportowymi rozgrywkami piłkarskimi na żywo m.in.

Premier League czy Bundesliga oraz walk KSW, a do tego Netflix na 6 miesięcy w prezencie. Po okresie promocyjnym Klient może zrezygnować z Netflix lub dalej cieszyć się dostępem do ulubionych filmów i seriali i doliczyć opłatę za dostęp do serwisu do swojego rachunku w Play. W najniższej opcji Telewizja od Play jest już od 30 zł/mies. z ponad 55 kanałami telewizyjnymi, Viaplay w cenie abonamentu, Klient otrzymuje Netflix na 3 miesiące w prezencie bez zobowiązań.

Test Motorola edge 30 ultra – poradziła sobie zaskakująco dobrze

Telewizor LG 4K 55” z rabatem 600 zł

Świąteczna gorączka prezentów w Play to także możliwość skorzystania z super okazji na nowy telewizor 4K od LG! Każda osoba wybierająca internet lub telewizję może zdecydować się na zakup telewizora LG 55UQ751Cz aż o 600 zł taniej! Co więcej cena telewizora 1899 zł jest rozkładana na raty 0%, a ich liczbę określa sam klient.

Szczegóły promocji oraz możliwość zakupu dostępne są w salonach, poprzez infolinię pod numerem 790 500 500 oraz na stronie play.pl.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl