Poly Studio Zoom Rooms – do wideokonferencji

Studio Zoom Rooms – Poly wprowadza nowy kontroler TC10 – kompatybilny z rozwiązaniami do wideokonferencji i komputerem konferencyjnym HP Mini.

Firma Poly, globalny dostawca profesjonalnych rozwiązań do audio i wideokonferencji, zaprezentowała nowe systemy Poly Studio dla Zoom Rooms, wspierane przez HP. Każdy system z serii rozwiązań Poly Studio jest certyfikowany jako kompatybilny z Zoom Rooms i obsługiwany przez komputer HP Mini Conferencing PC, a także zawiera Poly TC10, aby na nowo zdefiniować sposób wykonywania pracy.

Poly Studio Zoom Rooms

Systemy Poly Studio dla Zoom Rooms zapewniają zespołom IT odpowiednią elastyczność przy wyposażaniu sal konferencyjnych o różnych rozmiarach, dostęp do wybranego systemu operacyjnego oraz wsparcie Poly dla Android i Windows. Zestawy Poly Studio dedykowane małym przestrzeniom zawierają Poly Studio R30, średnim – Poly Studio USB, a dużym salom konferencyjnym – Poly Studio E70. Linia wideobarów Poly Studio jest wyposażona w zaawansowane funkcje AI, w tym technologię Poly DirectorAI, zaprojektowaną z myślą o zapewnieniu równych doświadczeń ze spotkań wszystkim uczestnikom.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

 Test Poly Sync 10 – świetny zestaw głośnomówiący do domowego biura

Kontroler Poly TC10 to nowe urządzenie, które jest kompatybilne z systemami Poly Studio dla Zoom Rooms, powstało z myślą o małych, średnich i dużych salach konferencyjnych. Zapewnia on użytkownikom elastyczność w wykorzystywaniu urządzenia jako natywnego kontrolera Zoom Rooms oraz łatwego w użyciu wyświetlacza harmonogramu. Poly TC10 można również sparować z systemem wideokonferencyjnym Poly Studio X Series lub G7500, aby za jego pomocą kontrolować aplikację Poly Video OS. TC10 będzie również dostępny do kupienia jako oddzielne akcesorium.

 Przekonaliśmy się, że hybrydowy model pracy zostanie z nami na stałe i jesteśmy podekscytowani wzmocnieniem naszego portfolio Zoom Rooms wspieranego przez Poly i HP, aby zapewnić najlepsze wrażenia ze spotkań” – powiedział Cary Bran, Global Head of Zoom Rooms w firmie Zoom. Łącząc siły z Poly i HP, możemy zaoferować kompletny pakiet rozwiązań dla Zoom Rooms, Zoom Phone i Zoom Meetings, nieustannie przesuwając granice przyszłości pracy”.

Współpraca w przyszłości będzie wymagała innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą wszystkim być słyszanym oraz widzianym z pełną wyrazistością” – powiedział Andy Rhodes, SVP i dyrektor generalny ds. hybrydowych rozwiązań roboczych i urządzeń peryferyjnych w HP. Właśnie dlatego Poly i HP łączą siły z firmą Zoom, aby stworzyć kompleksowy ekosystem Poly Studio Zoom Room Systems zaprojektowany w celu zapewnienia równości spotkań”.

Poly oferuje zróżnicowane portfolio urządzeń certyfikowanych jako kompatybilne z programem Zoom oraz Zoom Rooms, Zoom Phone i Zoom Meetings – seria Poly Edge E jest najnowszym dodatkiem w ofercie. Niezależnie od tego, z jakiej lokalizacji użytkownik zdecyduje się wziąć udział w spotkaniu, może mieć pewność, że będzie wyraźnie widoczny i słyszany, niezależnie od tego, jaki model współpracy wybierze.

Test Poly Studio – zestaw wideokonferencyjny

 Aby dowiedzieć się więcej o najnowszych urządzeniach odwiedź stronę Rozwiązania Poly dla Zoom.

 Poly Studio Systems for Zoom Rooms z kontrolerem Poly TC10 jest już dostępny do zamówienia w Ameryce Północnej i Europie, z wysyłką pod koniec listopada 2022 roku, a w pozostałych regionach dostępny na początku 2023 roku. Poly TC10 z panelem dotykowym jest teraz dostępny do nabycia jako samodzielne akcesorium, w kolorze czarnym lub białym. 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl